Connect with us

Ethereum

6 věcí, které posunou Ethereum podle Erica Connera na nový level

Zveřejněno

Ethereum
Ethereum

Vedoucí produktového oddělení společnosti Gnosis Eric Conner jmenoval šest významných fundamentálních faktorů, které výrazným způsobem ovlivní pokrok a úspěch kryptoměny Ethereum ve střednědobém až dlouhodobém horizontu.

Conner poznamenal, že během příštích 12 měsíců může Ethereum dosáhnout úspěchu v těchto 6 bodech:

  • Výrazný nárůst decentralizovaného financování (DeFi)
  • Řešení pro ochranu soukromí a osobních údajů na Main
  • Škálování na druhé vrstvě blockchainu
  • Spuštění Ethereum 2.0
  • Špičková monetární politika na Ethereum 2.0
  • Úsilí konkurence dorovnat se pokroku Ethereum

Decentralizované financování (DeFi) zaznamenalo v posledním roce výrazný pokrok. Údaje z DefiPulse naznačují, že v DeFi aplikacích je aktuálně zamčených 3,1 milionu Etheru, což v době psaní článku odpovídá 589 milionům dolarů. Aby však DeFi fungovalo bez problémů, což zahrnuje všechny finanční služby včetně půjček, plateb, derivátů, tak spuštění Ethereum 2.0 a zlepšení monetární politiky sehrají nejdůležitější roli.

Škálovatelnost je důležitá, protože v případě DeFi jsou důvěrné informace, jako například platební údaje, spravované v blockchainu. S rostoucím počtem uživatelů by mohlo dojít k přetížení sítě, což by způsobilo její ucpání. Vylepšení monetární politiky a Ethereum 2.0 jsou pro mnohé investory nejtěžší pochopitelné věci týkající se vývoje tohoto ekosystému. Podle Erica Connera však budou pro úspěch velmi potřebné zejména v případě rapidního zvýšení zájmu o DeFi.

zdroj: cryptoslate.com

Populárne