Connect with us

Kryptoměny

Binance přináší službu na založení vlastní kryptoburzy do 5 dnů

Zveřejněno

binance
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spuštění služby Binance Cloud bylo oznámeno generálním ředitelem burzy Binance Changpengem Zhaem už 8. února, ale představena byla až o 9 dní později 17. února. Podle Zhaa je určena pro uživatele, kteří jsou ochotni spustit vlastní kryptosměnárnu.

Binance Cloud má sloužit jako platforma s vybudovanou infrastrukturou burzy Binance a za použití její špičkové technologie, zabezpečení a likvidity, na které se dá vybudovat nová směnárna s kryptoměnami. Řešení nabízí informační panel pro správu prostředků, vícejazyčné funkce a množství obchodních párů a kryptoměn.

Zhao tvrdí, že zájemci o tuto službu si mohou vytvořit pomocí Binance Cloud vlastní směnárna do tří až pěti dnů. Nová služba je zaměřena zejména na podnikatele, kteří by si chtěli otevřít kryptosměnárnu v regionech, kde ještě není samotná Binance zastoupena. Platforma tedy zprostředkovaně umožní Binance dostat se i tam, kde to dosud nebylo možné.

,,Binance Cloud je produktový balíček, který předtím na trhu chyběl. Jsme rádi, že se můžeme podělit o naše zkušenosti z Binance prostřednictvím různých značek, komunit a trhů po celém světě,“ uvedl Zhao.

Šéf a zakladatel Binance zopakoval, že prvotním cílem tohoto produktu je dostat kryptoměny k lidem po celém světě. I tam, kde to dosud nedokázaly samy. Zhao také nedávno uvedl, že do konce tohoto roku by chtěli poskytnout v rámci služeb Binance podporu až pro 180 světových měn.

zdroj: cointelegraph.com

Populárne