Connect with us

Binance Coin

Binance US již brzy. Jaký to bude mít vliv na altcoiny?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

binance-us

Největší kryptoměnová burza Binance už v nejbližších týdnech spustí v USA svou pobočku Binance US.

Američtí zákazníci, kteří budou chtít na Binance US obchodovat s kryptoměnami, budou moci už pár dní před jejím spuštěním podstoupit proces registrace s ověřením totožnosti (KYC), aby již v den spuštění platformy mohli začít s obchodováním.

Pro ověření totožnosti budou muset poskytnout na kontrolu scanu platného průkazu totožnosti – ať už ID, řidičského průkazu nebo pasu a také číslo svého sociálního zabezpečení.

Otázkou stále zůstává, v rámci kterých amerických států bude burza Binance US dostupná. Nakolik americké státy nemají jednotné zákony, může se stát, že platforma bude v některých státech fungovat omezeně nebo bude blokována. Seznam jurisdikcí, kde bude Binance US dostupná, by měl být zveřejněn brzy.

Náhrada za burzu Binance

Spuštění platformy Binance US má kompenzovat skutečnost, že hlavní burza Binance bude už za pár dní blokovat obchodování pro americké zákazníky (přístup ke kryptoměnám jim zůstane). K tomuto kroku, který oznámila již v létě, přistoupila z regulačních důvodů. O americký trh však nechce přijít a proto spouští americkou verzi ve spolupráci se společností BAM Trading Services, která má zkušenosti s fungováním v regulovaném americkém prostředí a má k dispozici potřebné licence.

Vliv na altcoiny

Spekuluje se, že oznámení Binance uzavřít přístup americkým zákazníkům k obchodování na hlavní platformě mohlo být jedním ze spouštěčů současného bearmarketu altcoinů. Otázkou je, jaký vliv na altcoiny bude mít definitivně zabouchnutí dveří, které nastane 12. září a následně jak ovlivní altcoiny spuštění alternativní Binance US, na níž by se měli Američané dostat k obchodování zhruba 30 kryptoměn. nedávno jsme publikovali článek, které by to mohly být.

30 kryptomien, ktoré by nemali chýbať na americkej Binance US

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Binance Coin

Binance spouští s PAXOS stablecoin amerického dolaru. Má povolení od NYDFS

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-usd

Největší kryptoměnová burza Binance uzavřela partnerství se společností PAXOS, v rámci které vydá nový stablecoin amerického dolaru. Ten získal i povolení od New York State Department of Financial Services (NYDFS).

Takzvaný Binance USD coin (BUSD) vázán na hodnotu amerického dolaru by se měl dostat na trh již koncem měsíce září 2019. Postaven bude na Ethereum blockchainu, ale do budoucna se počítá s tím, že by mohl migrovat na Binance Chain. Generální ředitel společnosti Paxos Rich Teo konstatoval, že souhlas ze strany NYDFS ke spuštění takového stablecoinu je základním krokem k dlouhodobé stabilitě na globálních kryptoměnových trzích.

,,Jsme hrdí na to, že naše řešení pro stablecoiny umožňuje důvěryhodným společnostem jako je Binance představit produkt přizpůsoben pro jejich zákazníky. Značka Paxos symbolizuje regulační integritu, ochranu spotřebitele a transparentnost pro všechny naše partnery,” uvedl.

Binance USD (BUSD) bude k dispozici na přímý nákup a prodej na platformě Paxos. Kromě toho ho bude možné obchodovat na burze Binance vůči Binance Coin (BNB), Bitcoinu (BTC) a XRP.

K této zajímavé novince se vyjádřil i CEO Binance Changpeng Zhao (známý také jako CZ), který konstatoval, že Paxos je významným partnerem a Binance je nadšená, že s ním může spolupracovat na vývoji vlastní nativního stablecoinu. ,,Věříme, že díky vydání BUSD se odemknou další finanční služby pro růst blockchainového ekosystému. “

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (6.9.): Ethereum, Litecoin a Binance Coin

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V minulé analýze jsem varoval před rezistencí kolem 180 USD a trh ji opravdu nedokázal překonat a viděli jsme propad až na cenu 168 dolarů. Celkově vidíme pohyb v uptrendovém channelu a dokud v něm cena zůstává, dává smysl retest zmíněné rezistence – altcoiny vypadají na vyšších TF připravené na odraz. Ideálně bych Ethereum pro udržení momenta nechtěl vidět pod supportem kolem 174-173 USD.

LTC/USD

Velmi podobně vypadá LTC – také udržel supportní uptrendovou linii a aktuálně vidíme celkem silný odraz. Dokud cena drží nad 65 USD, pravděpodobně uvidíme další postup nahoru, na 68 USD a poté do červené, silné rezistence.BNB/USD

Na Binance coin jsem dělal analýzu více než měsíc nazpět a psal jsem v ní, že na případný nákup mě zajímá až zóna mezi 20 a 18 USD. Od té doby se nezměnilo vůbec nic – BNB propadl pod důležitý support, takže bullish reakce posledních dní pravděpodobně skončí jako otestování tohoto levelu před dalším pohybem dolů. Měnil bych názor, pokud by BNB opravdu prorazil rezistenci 25 USD, to je v této chvíli ale velmi nepravděpodobné.

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance se poučila z chyb Facebooku. Věří, že Venus uspěje i u regulátorů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-venus

Představitel burzy Binance v souvislosti s projektem Venus uvedl, že Binance se poučila z regulačních chyb, které při představování svého projektu kryptoměny Libra udělal Facebook.

Spoluzakladatel Binance He Yi to uvedl během rozhovoru pro Bloomberg, v němž konstatoval, že Binance se od prvního dne zabývá regulačními orgány a jejich požadavky. Potvrdil také předchozí fámy, podle nichž je Venus primárně zaměřen na země mimo západní Evropy.

Výhodu projektu Venus oproti Facebooku vidí v tom, že regulačními otázkami se zabývá od prvního dne vzniku projektu a díky tomu bude lépe připravena uvést produkt na trh. ,,Pokud chceme uvést Venus v dané zemi, zajistíme předem, aby byla v souladu s místními nařízeními,” konstatoval.

Cílem projektu Venus je vytvoření lokalizovaných stabilecoinů napříč celým světem. Inspirovaný je Librou, ale zvolil konzervativnější přístup, jehož prioritou je dodržování předpisů.

Dalším aspektem, kterým se Venus má lišit od Libry, bude snaha Binance uzavírat partnerství s vládami a společnostmi v zemích mimo západní Evropu. He Yi obzvlášť vyzdvihl Čínu, kde vidí na rozdíl od Libry pro Venus velký potenciál pokud se sladí s čínskou iniciativou v oblasti digitální infrastruktury.

He Yi si uvědomuje, že Čína je velkou výzvou a Binance bude čelit obrovským překážkám, aby uspokojila regulační nároky vlády nejlidnatější země světa. Konkurencí Venus v Číně nebude jen Libra od Facebooku, ale zejména kryptoměna, kterou připravuje místní centrální banka (PBoC).

VIDEO: Čo je projekt Venus od Binance a môže konkurovať Libre of Facebooku?

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

VIDEO: Co je projekt Venus od Binance a může konkurovat Libře od Facebooku?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-venus

V úvodu týdne jsme vás informovali o tom, že největší kryptoměnová burza současnosti Binance ohlásila spuštění projektu Venus, který začal být téměř okamžitě svým potenciálem a dosahem přirovnáván za možného konkurenta připravované kryptoměně Facebooku Libra. Je to opravdu tak? Co to vlastně projekt Venus od Binance je?  Zapněte si video, které na toto téma připravil tým CryptoKingdom.

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Zhao předpokládá obrovský růst. Binance US už za 2 měsíce?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

mesiac

Zakladatel a generální ředitel burzy Binance Changpeng Zhao (CZ) tvrdí, že burza Binance US určená pro americký trh vznikne do dvou měsíců.

,,Nechci slibovat žádné pevné termíny, máme hodně práce a hodně věcí se teprve dokončuje, ale myslím si, že se tak stane do měsíce nebo dvou,” odpověděl na otázku portálu Cheddar ohledně data spuštění Binance US.

Vznik Binance US je považován v souvislosti s americkým trhem za důležitý fundament. Od 12. září 2019 totiž burza Binance již nebude dostupná k obchodování na americkém trhu (Američané se stále budou moci prihlasit do systému a vybrat si své kryptoměny, no nebudou moci obchodovat). Spuštěním její americké verze ve spolupráci s partnerem BAM Trading Services, který má zkušenosti s fungováním v regulovaném americkém prostředí, by se však měly následky tohoto kroku zmírnit.

Zhao očekává obrovský růst kryptoměn

Changpeng Zhao se tento týden Posturi ještě o dvě zásadní prohlášení. Uvedl je během rozhovoru pro Flippening. Jedno se týkalo potenciálního růstu kryptoměn a druhé jeho budoucnosti v Binance.

,,Pouze v USA, nebo kdekoliv jinde na světě, existuje pravděpodobně jen 0,1% lidí, kteří ve skutečnosti drží kryptoměny. Takže je tu pravděpodobnost dalšího 1000-násobného růstu. Kryptotrh se chystá stát větším, než je fiatový trh. Je to podobné s Uberem, který je větší, než trh s taxíky. Existuje mnohem více věcí, které můžete udělat s kryptoměnami, než s fiatovými penězi. U kryptoměn můžete kombinovat kryptoměny s fiatem, máte zde měnový aspekt, užitné aspekty, dokonce můžete kombinovat realitní projekty. S kryptoměnami můžete dělat mnoho věcí. Myslím, že trh není nikde nasycený,” uvedl.

Dalším podstatným prohlášením Zhaa bylo, že by rád v budoucnu prodal žezlo a už nebyl šéfem burzy Binance. Neuvedl žádná konkrétní data, kdy se tak stane, ale přiznal, že vedení takové úspěšné platformy je psychicky náročnou věcí a naznačil, že v této pozici nemůže být věčně.

zdroje: americancryptoassociation.com, cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (26.7.): Ethereum, Litecoin a Binance Coin

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Ethereum od minula otestovalo nižší úrovně, jak jsme očekávali. Scénář zůstává pořád stejný – vytváříme range mezi cenami 200 (resp. 208) a 235 USD. Jakmile bude trh připravený a dokáže prorazit 235 USD, pravděpodobně uvidíme další leg nahoru k 260 USDT.

LTC/USDT

U Litecoinu se od úterka taky nic zásadního nezměnilo – naprosto přesně zde vyplnil predikovaný support 89-87 USD a odrazil se od něj nahoru. S aktuální cenou kolem 91 USD tvoří LTC trojúhelník, který značí pravděpodobné pokračování v trendu. Při jeho breaku směrem nahoru bychom sledovali první target kolem 100 USD, při jeho překonání se pak můžeme podívat až na 111-114 USD. 

BNB/USDT

Binance Coin po svém obrovském rally zažil během července asi 40% korekci. V posledních dnech ale vidíme zajímavý odraz s vysokými objemy. Neočekávám, že by ale tak rychle obnovil svůj uptrend – toto stoupání ceny může jít až k 35-36 USD, ale nejpozději v těchto úrovních bych očekával další odraz dolů. buď na původní support (24-25 USD), nebo o úroveň níž – až na 20-18 USD.

Pokud by se BNB dostal nad 36 USD, potom je možné pokračování v uptrendu. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Burza Binance oficiálně spustila “Binance 2.0” s margin tradingem

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-2

Největší kryptoburza současnosti podle denního objemu obchodů, Binance, oficiálně spustila svou novou verzi s označením “Binance 2.0”, jejíž součástí je i margin trading.

Binance popisuje přechod do fáze “Binance 2.0” jako krok blíže k tomu, aby nebyla jen spolehlivým prostorem pro obchodování kryptoměn neprofesionálním, tedy malým investorům, ale aby byla stále atraktivnější i pro instituce.

Spuštění Binance 2.0 s pákovým efektem bylo potvrzeno už dříve. Konkrétně v květnu, právě v období, kdy byla burza vykradena o zhruba 41 milionů dolarů v hodnotě ukradených Bitcoinů. Vzhledem k velikosti burzy a rezervnímu fondu pro tyto účely se jí však podařilo tento hack přežít bez výraznějších komplikací.

Na Binance je nyní možno použít svůj zůstatek na účtu nejen na realizaci long pozic, ale i na shortování, což může podle Binance oproti běžným obchodováním, které bylo dostupné dosud, zvýšit potenciál dosažení zisku. Tato možnost však s sebou přináší i větší rizika, což přiznal i spoluzakladatel Binance Yi He, který ale vedle toho poznamenal, že margin trading byl ze strany zákazníků nejžádanější produkt.

Pro margin trading vytvořila Binance speciální Margin Wallet (peněženku), ze které je možné přesunout finančně prostředky do primární Binance úschovny bez poplatků. Margin trading by měl být zatím podporován u kryptoměn jako jsou Bitcoin, Ethereum, XRP, Binance Coin, Tron a stablecoinu Tether (USDT).

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Kryptoburza Binance spustí futures trading!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance

Největší kryptoburza současnosti podle objemu realizovaných obchodů, Binance, již brzy spustí i možnost futures tradingu.

Informoval o tom během prezentace na summitu Asia Blockchain Summit v Taipei zakladatel Binance Changpeng Zhao, který ukázal přítomným i interface s novými funkcemi včetně longu a shortu na kryptoměnách.

,,Binance brzy spustí platformu pro futures. Ještě nemáme přesné datum. Testovací verze bude přístupná v nejbližších týdnech,” informoval a následně ukázal na obrazovku. ,,Toto je skutečný screenshot fungujícího systému. Takže Binance futures přichází …”

Changpeng Zhao v rámci prezentace prozradil i to, že pákový efekt (margin trading) na Bitcoinu bude až 20-násobný. Zatím neumí říct přesné datum, ale Coindesk tvrdí, že pravděpodobně bude tato funkce dostupná již do dvou týdnů.

Možnost obchodování Futures na Binance přichází zhruba měsíc poté, co Binance oznámila, že spouští možnost margin tradingu, tedy obchodování na páku. ,,Margin trading bude nabízen uživatelům Binance kolem 11. července, následně se začnou testovat futures přibližně o týden později, “informoval mluvčí Binance o konkrétnějších datech.

Cena kryptoměny Binance Coin pravděpodobně v reakci na tuto zprávu posílila vůči Bitcoinu za posledních 24 hodin o 10% (v době psaní článku).

zdroj: coindesk.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Weiss Ratings: Litecoin se zařadil mezi špičku. Tohle je TOP10

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

weiss-ratings

Americká ratingová agentura Weiss Ratings, která začala jako první udělovat ratingy kryptoměn, zvýšila hodnocení Litecoinu a zařadila ho po bok “nejlepších kryptoměn”.

Weiss Ratings hodnotí kryptoměny známkami od A po F, přičemž F je nejhorší známka. Rating A nemá dlouhodobě žádná kryptoměna. Konečnou známku tvoří kombinace dvou hlavních faktorů, které se tvoří z dílčích ratingů za:

  • Technologii / adopci
  • Míru rizika / odměny

Litecoin si polepšil v předběžném “Risk / odměna”, když dostal nový rating B- namísto předchozího C +. Díky tomu se jeho celkový rating změnil na B, čímž se vyrovnal Ethereum, EOS a Cardano na společnou pomyslnou druhou příčku nejlepších kryptoměn.

Na prvním místě je nadále Bitcoin, který má celkový rating B+. Za technologii a adopci má známku A a za riziko/odměna známku C+.

Weiss Ratings před 3 týdny zhoršil hodnocení kryptoměně EOS, kterou kritizoval za problémy s decentralizací, kterou zdá se ani neplánuje intenzivně řešit. Naopak zvýšil rating Cardano díky blížícímu se přechodu na fázi Shelley, v rámci kterého udělá výrazný krok vpřed právě v oblasti decentralizace.

Pořadí 10 nejlepších kryptomien podle Weiss Ratings:

rating

Známku C + mají i Stellar, Monero, Dash, NEO, Ethereum Classic, Zcash, Decred, BitShares. S hodnocením C jsou NEM, Ontology, Bitcoin Gold, VeChain, Dogecoin, OmiseGO, Holo, Waves, Komodo, Icon, Steem, GXChain, Elastos, Vertcoin a Qtum.

zdroj: weisscrypto.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Kolik % ztrácejí altcoiny na své ATH v páru s Bitcoinem?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-vs-altcoiny

Když srovnáváme ceny altcoinů s jejich historickými maximy, většinou to děláme v dolarovém vyjádření. Velmi zajímavý je však pohled na to, kolik ostatní kryptoměny ztrácejí v páru s Bitcoinem.

Navzdory současnému velkému růstu ceny Bitcoinu se altcoinům zatím velmi nedaří. Nemůžeme sice konstatovat, že by byly v dolarovém vyjádření v mínusu, ale když jejich hodnotu přepočítáme na to, kolik jsme mohli vydělat, kdybychom místo nich drželi v posledních měsících jen Bitcoin, není to příliš pěkný pohled. Vždyť jen za poslední týden ztratilo Ethereum vůči Bitcoinu 10% své hodnoty, XRP až 20%, Bitcoin Cash 15%, litecoin 28%, EOS 24%, Binance Coin 23%, Bitcoin SV 22%, Tron 15%, Cardano 22%, Stellar 27%, Monera 23% či Dash 19%. V plusu je jen NEO (+ 3%).

Podívejme se tedy na to, jak daleko jsou známé altcoiny od toho, aby vyrovnaly své historické maximum v bitcoinové hodnotě. V tabulce najdete aktuální cenu altcoinů v BTC, jejich BTC all-time-high a ztrátu v procentech na all-time-high úroveň.

tabulka-altcoiny-vs-btc

Přečtěte si také:

Dominancia Bitcoinu je najvyššia za 2 roky. Čo ďalej?

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

-