Connect with us

Binance Coin

Binance US již brzy. Jaký to bude mít vliv na altcoiny?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

binance-us

Největší kryptoměnová burza Binance už v nejbližších týdnech spustí v USA svou pobočku Binance US.

Američtí zákazníci, kteří budou chtít na Binance US obchodovat s kryptoměnami, budou moci už pár dní před jejím spuštěním podstoupit proces registrace s ověřením totožnosti (KYC), aby již v den spuštění platformy mohli začít s obchodováním.

Pro ověření totožnosti budou muset poskytnout na kontrolu scanu platného průkazu totožnosti – ať už ID, řidičského průkazu nebo pasu a také číslo svého sociálního zabezpečení.

Otázkou stále zůstává, v rámci kterých amerických států bude burza Binance US dostupná. Nakolik americké státy nemají jednotné zákony, může se stát, že platforma bude v některých státech fungovat omezeně nebo bude blokována. Seznam jurisdikcí, kde bude Binance US dostupná, by měl být zveřejněn brzy.

Náhrada za burzu Binance

Spuštění platformy Binance US má kompenzovat skutečnost, že hlavní burza Binance bude už za pár dní blokovat obchodování pro americké zákazníky (přístup ke kryptoměnám jim zůstane). K tomuto kroku, který oznámila již v létě, přistoupila z regulačních důvodů. O americký trh však nechce přijít a proto spouští americkou verzi ve spolupráci se společností BAM Trading Services, která má zkušenosti s fungováním v regulovaném americkém prostředí a má k dispozici potřebné licence.

300x250

Vliv na altcoiny

Spekuluje se, že oznámení Binance uzavřít přístup americkým zákazníkům k obchodování na hlavní platformě mohlo být jedním ze spouštěčů současného bearmarketu altcoinů. Otázkou je, jaký vliv na altcoiny bude mít definitivně zabouchnutí dveří, které nastane 12. září a následně jak ovlivní altcoiny spuštění alternativní Binance US, na níž by se měli Američané dostat k obchodování zhruba 30 kryptoměn. nedávno jsme publikovali článek, které by to mohly být.

30 kryptomien, ktoré by nemali chýbať na americkej Binance US

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Analýzy

Technická analýza altcoinů (3.12.): Podívali jsme se na Binance Coin, Ethereum a Litecoin + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Ethereum nám konečně otestovalo rezistenci kolem 158 USD a zatím vidíme od ceny zamítnutí. V této chvíli jsou tedy dva scénáře, které se mohou stát – buď dokážeme překonat rezistenci, a potom by od Etherea měla přijít pumpa, anebo budeme několik dní/týdů stagnovat pod ní, což by mělo vést k opětovnému navštívení supportu (133-123 USD)

LTC/USDT

U Litecoinu stále sledujeme dva hlavní scénáře, přičemž trh stále nerozhodl, který z nich to bude. 

Diamond bottom: 

300x250

Dotvoření bearish struktury: 

BNB/BTC

V anketě minulé analýzy vyhrál po dlouhé době Binance coin, pojďme se na něj tedy podívat. V této chvíli zde ještě nevidím signály, které by napovídaly úplnému dnu. V ideálním případě bych chtěl vidět BNB ještě klesnout do zóny 0,00168-0,00146 BTC. Je to silná konfluence zóna neotestovaných levelů, zároveň PRZ vyznačeného Bat patternu a dalších faktorů.

Toto je cenová hladina, kde bych hledal příležitosti k naskočení do dlouhodobých pozic na BNB.

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Proč padl Binance Coin o 50%? Zhaovi to nedává smysl

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance Coin Changpeng Zhao

Šéf největší kryptoburzy na světě Binance Changpeng Zhao přiznal, že propad ceny kryptoměny Binance Coin (BNB) o přibližně 50% oproti jejímu historickému maximu, které dosáhla v červnu tohoto roku, mu nedává příliš smysl.

Zhao konstatoval, že nové služby s nimiž přišla burza Binance a týkají se přímo i této kryptoměny, jako jsou možnosti obchodování s pákou, peer-to-peer obchodování, či futures trading, znamenaly pro Binance silné fundamenty. Proto upřímně nechápe, proč cena BNB během tohoto období padala a nereagovala na novinky v pozitivnějším duchu.

,,Je tu hodně možných vysvětlení, ačkoli žádné z nich mi nedává velký smysl. Ano, došlo k poklesu ceny bitcoinu, hlavního indexu našeho průmyslu. Objevily se i nějaké FUDy, což je běžné. Bez ohledu na to si ale myslím (podle mého předpojatého názoru), že naše výsledky toto všechno převyšují. Cena Binance Coin se přesto snížila. Trhy často matou lidi, dokonce i mě,” přiznal.

Další coinburn za námi, burze se daří

Chanpgeng Zhao známý také pod zkratkou “CZ” se k ceně Binance Coin vyjádřil během toho, jak oznámil další úspěšný coinburn této mince. 17. října bylo spálených 2 061 888 BNB v hodnotě přibližně 37 milionů dolarů. V oběhu zůstává už jen 185 474 825 BNB. Coinburn bude probíhat až do momentu, dokud nezůstane na trhu jen 100 000 000 BNB.

K procesu pálení BNB se zavázala burza v rámci whitepaperu této kryptoměny. Pálením se snižuje počet mincí na trhu, čímž se stávají tokeny BNB vzácnější. Burza Binance realizuje tento proces každé čtvrtletí, přičemž na něj využívá 20% svých zisků, kterých se tímto způsobem zbaví.

300x250

Třetí kvartál 2019 byl pro Binance vůbec druhý nejvýnosnější v historii. Vydělala během něj zhruba 185 milionů dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Burza Binance delistuje až 30 obchodních párů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance

Největší světová burza s kryptoměnami Binance oznámila, že ze své nabídky delistuje až 30 obchodních párů.

Zajímavé je, že seznam obchodních párů, které budou z burzy odstraněny, obsahuje i kryptoměny prodávány prostřednictvím Binance Launchpadu – jde o BitTorrent (BTT), Elrond (ERD), Harmony (ONE) a Wink (WIN). Burza tím pádem jakoby naznačuje, že ani projekty, které sama zkoumala a nabízela investorům, nedosahují v současnosti požadované výsledky.

Kompletní seznam obchodních párů, které zmizí z nabídky Binance je následující: ANKR / PAX, ANKR / TUSD, ANKR / USDC, BCPT / PAX, BCPT / TUSD, BCPT / USDC, BTT / BTC, DENT / BTC, DOGE / PAX, DOGE / USDC, ERD / PAX, ERD / USDC, FTM / PAX, FTM / TUSD, PALIVO / ETH, GTO / PAX, GTO / TUSD, GTO / USDC, LUN / ETH, NCASH / BNB, NPXS / BTC, ONE / PAX, ONE / TUSD, PHB / PAX, PHB / USDC, TFUEL / PAX, TFUEL / TUSD, TFUEL / USDC, WAVES / PAX, WIN / BTC.

Burza Binance vysvětlila toto rozhodnutí tím, že chce zlepšit celkovou likviditu nabízených obchodních párů a právě tyto, které z nabídky zmizí, s tím měli největší problem. S jejich odstraněním měli souhlasit i samotné projekty stojící za danými kryptoměnami. Pokud jde o samotnou existenci těchto kryptoměn na burze Binance, neočekává se, že by mělo v dohledné době dojít k jejich ukončit veřejnou obchodovatelnost akcií.

zdroj: cointelegraph.com

300x250
Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance.US spuštěna: Jaké kryptoměny nabízí a na co láká Američany?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-us

Burza Binance.US, která je americkou verzí největší světové burzy Binance, spustila 24. září možnost obchodování pro své registrované zákazníky z USA. Ti mohou dočasně využít trading s nulovými poplatky a také získat zajímavý bonus.

Binance.US v době spuštění podporuje 13 fiat-to-crypto obchodních párů. Vůči americkému dolaru je možné obchodovat zatím kryptoměny Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, litecoin, Binance Coin a stablecoin USDT. Platforma kromě toho nabízí také obchodní páry vůči stablecoinu USDT (BTC / USDT, ETH / USDT, XRP / USDT, BCH / USDT, LTC / USDT and BNB / USDT).

To však nebude všechno. Již nyní je možné na Binance.US poslat i kryptoměny Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Ethereum Classic (ETC), Stellar (XLM) a ZRX (0x). Podpora pro obchodování párů vůči těmto kryptoměnám se tedy očekává brzy. Předpokládá se, že další altcoiny budou postupně přibývat a Binance.US alespoň z části kompenzuje Američanům nemožnost obchodovat na hlavní platformě Binance, která má největší nabídku obchodních párů na trhu.

Binance.US se snaží přilákat americké zákazníky i na to, že pokud si ověří účet a dosáhnou trading volume v hodnotě alespoň 100 dolarů, dostanou bonus 15 dolarů. Stejně tak mohou dostat bonus 15 dolarů za každého dalšího zákazníka, jehož pozvou na tuto platformu.

zdroj: cointelegraph.com

300x250
Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (24.9.): Ethereum, Litecoin a Binance Coin + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V pátek jsme se bavili o tom, že u ETH čekáme asi 10% pullback k 202-198 dolarům. Dnes je tento dump realitou a cena se pohybuje kolem 199 USD. Plán je stále stejný:

– Primárně zde očekávám odraz a pravděpodobně v dalších týdnech stagnaci v zóně mezi 220 a 200 USD 

– V případě dumpu pod support máme další odrazovou úroveň mezi 188 a 184 USD. Pokud by se ETH dostalo pod tento support, tak jsme naprosto ztratili momentum. Do té doby jsme ale jasně bullish s targetem min. 235 USD. 

300x250

LTC/USDT

U Litecoinu jsme v pátek měli dvě možnosti odrazu, a to jednak ze supportu kolem 70 USD, a poté z dlouhodobé uptrendové linie. Nakonec jsme se vrátili až na tuto trendovku, dokonce vznikl i dlouhý knot pod ni. Uzávěry svíce ale zatím drží nad n, takže stále pokračujeme podle původního scénáře. 

Je ale potřeba mít na paměti, že LTC je v kritické zóně, kde buď uvidíme chvíli konsolidace a poté pumpu do targetů, nebo se dostaneme pod trendovku, což bude znamenat, že cena bude padat s prvním targetem kolem 54 USD. 

BNB/USDT

Poměrně hodně z vás mělo v poslední analýze zájem o aktualizaci grafu BNB, pojďme na to!  Naposledy jsem o BNB psal, když se pohyboval kolem 22 USD. Tehdy jsem určoval zónu mezi 18 a 20 USD jako reverzní. Už se do ní cena dvakrát dostala a vždy následovala rychlá reakce nahoru. Nyní jsme zde sice uzavřeli dvoudenní svíci, nicméně scénář stále zůstává platný – je zde místo pro odraz až do ceny 18 USD – s targety mezi 24 a 26 USD.

Na spodní straně grafu vidíme, že RSI a Stochasic se pohybují v bullish divergencích, což podporuje možnost odrazu. 

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Bitwise argumentuje SEC: Bitcoin je regulovaný trh s velkým rozměrem!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-hulk

V průběhu minulého týdne jsme vás informovali o tom, že Jay Clayton, který předsedá Americké komisi pro cenné papíry a burzu (SEC), má stále pochybnosti o tvorbě ceny bitcoinu, která je podle něj snadno manipulovatelná.

Clayton se k tomuto tématu vyjádřil v rámci diskuse o pravděpodobnosti schválení prvního Bitcoin ETF. A právě nadějný žadatel o Bitcoin ETF – americká společnost Bitwise Asset Management, která by se ohledně své žádosti měla dočkat verdiktu v polovině října, ukázala komisi novou prezentaci, která má demonstrovat, že obavy regulátorů ohledně manipulace ceny bitcoinu jsou přehnané, respektive zbytečné.

Silné argumenty Bitwise

Silným argumentem podle Bitwise je skutečnost, že rozdíl v ceně bitcoinu na 10 největších kryptoměnových burzách (9 z nich je regulovaných plus neregulovaná Binance) se za poslední 2 roky výrazně zmenšil. Zatímco v prosinci 2017 představoval běžný rozdíl téměř jedno procento, aktuálně jde již o méně než 0,1%.

Další argumenty Bitwise je rychlým tempem se rozrůstající infrastruktura pro obchodování bitcoinu na institucionální úrovni a také rekordní objemy bitcoinových futures na regulované chicagské burze CME.

Falešné volume neregulovaných burz

Problémem současného trhu s kryptoměnami jsou falešné údaje mnoha neregulovaných kryptoburz, které se pyšní likviditou, které aktuálně zdaleka nedosahují. Reportované objemy však způsobují domněnku, že tyto burzy mají, ačkoli nereálný, vysoký podíl na obchodování bitcoinu a tedy i na jeho cenotvorbě. Bitwise proto upozorňuje, že ve skutečnosti mají tyto neregulované burzy výrazně menší podíl na tvorbě ceny bitcoinu, než se může zdát na první pohled. Podle studie Bitwise Asset Management je až 95% reportovaných objemů obchodování s kryptoměnami falešných a právě zmíněných 10 největších respektovaných burz má tedy nejzásadnější vliv na cenu bitcoinu.

300x250

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance spouští s PAXOS stablecoin amerického dolaru. Má povolení od NYDFS

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-usd

Největší kryptoměnová burza Binance uzavřela partnerství se společností PAXOS, v rámci které vydá nový stablecoin amerického dolaru. Ten získal i povolení od New York State Department of Financial Services (NYDFS).

Takzvaný Binance USD coin (BUSD) vázán na hodnotu amerického dolaru by se měl dostat na trh již koncem měsíce září 2019. Postaven bude na Ethereum blockchainu, ale do budoucna se počítá s tím, že by mohl migrovat na Binance Chain. Generální ředitel společnosti Paxos Rich Teo konstatoval, že souhlas ze strany NYDFS ke spuštění takového stablecoinu je základním krokem k dlouhodobé stabilitě na globálních kryptoměnových trzích.

,,Jsme hrdí na to, že naše řešení pro stablecoiny umožňuje důvěryhodným společnostem jako je Binance představit produkt přizpůsoben pro jejich zákazníky. Značka Paxos symbolizuje regulační integritu, ochranu spotřebitele a transparentnost pro všechny naše partnery,” uvedl.

Binance USD (BUSD) bude k dispozici na přímý nákup a prodej na platformě Paxos. Kromě toho ho bude možné obchodovat na burze Binance vůči Binance Coin (BNB), Bitcoinu (BTC) a XRP.

K této zajímavé novince se vyjádřil i CEO Binance Changpeng Zhao (známý také jako CZ), který konstatoval, že Paxos je významným partnerem a Binance je nadšená, že s ním může spolupracovat na vývoji vlastní nativního stablecoinu. ,,Věříme, že díky vydání BUSD se odemknou další finanční služby pro růst blockchainového ekosystému. “

300x250

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (6.9.): Ethereum, Litecoin a Binance Coin

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V minulé analýze jsem varoval před rezistencí kolem 180 USD a trh ji opravdu nedokázal překonat a viděli jsme propad až na cenu 168 dolarů. Celkově vidíme pohyb v uptrendovém channelu a dokud v něm cena zůstává, dává smysl retest zmíněné rezistence – altcoiny vypadají na vyšších TF připravené na odraz. Ideálně bych Ethereum pro udržení momenta nechtěl vidět pod supportem kolem 174-173 USD.

LTC/USD

Velmi podobně vypadá LTC – také udržel supportní uptrendovou linii a aktuálně vidíme celkem silný odraz. Dokud cena drží nad 65 USD, pravděpodobně uvidíme další postup nahoru, na 68 USD a poté do červené, silné rezistence.

300x250BNB/USD

Na Binance coin jsem dělal analýzu více než měsíc nazpět a psal jsem v ní, že na případný nákup mě zajímá až zóna mezi 20 a 18 USD. Od té doby se nezměnilo vůbec nic – BNB propadl pod důležitý support, takže bullish reakce posledních dní pravděpodobně skončí jako otestování tohoto levelu před dalším pohybem dolů. Měnil bych názor, pokud by BNB opravdu prorazil rezistenci 25 USD, to je v této chvíli ale velmi nepravděpodobné.

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance se poučila z chyb Facebooku. Věří, že Venus uspěje i u regulátorů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-venus

Představitel burzy Binance v souvislosti s projektem Venus uvedl, že Binance se poučila z regulačních chyb, které při představování svého projektu kryptoměny Libra udělal Facebook.

Spoluzakladatel Binance He Yi to uvedl během rozhovoru pro Bloomberg, v němž konstatoval, že Binance se od prvního dne zabývá regulačními orgány a jejich požadavky. Potvrdil také předchozí fámy, podle nichž je Venus primárně zaměřen na země mimo západní Evropy.

Výhodu projektu Venus oproti Facebooku vidí v tom, že regulačními otázkami se zabývá od prvního dne vzniku projektu a díky tomu bude lépe připravena uvést produkt na trh. ,,Pokud chceme uvést Venus v dané zemi, zajistíme předem, aby byla v souladu s místními nařízeními,” konstatoval.

Cílem projektu Venus je vytvoření lokalizovaných stabilecoinů napříč celým světem. Inspirovaný je Librou, ale zvolil konzervativnější přístup, jehož prioritou je dodržování předpisů.

Dalším aspektem, kterým se Venus má lišit od Libry, bude snaha Binance uzavírat partnerství s vládami a společnostmi v zemích mimo západní Evropu. He Yi obzvlášť vyzdvihl Čínu, kde vidí na rozdíl od Libry pro Venus velký potenciál pokud se sladí s čínskou iniciativou v oblasti digitální infrastruktury.

300x250

He Yi si uvědomuje, že Čína je velkou výzvou a Binance bude čelit obrovským překážkám, aby uspokojila regulační nároky vlády nejlidnatější země světa. Konkurencí Venus v Číně nebude jen Libra od Facebooku, ale zejména kryptoměna, kterou připravuje místní centrální banka (PBoC).

VIDEO: Čo je projekt Venus od Binance a môže konkurovať Libre of Facebooku?

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

VIDEO: Co je projekt Venus od Binance a může konkurovat Libře od Facebooku?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-venus

V úvodu týdne jsme vás informovali o tom, že největší kryptoměnová burza současnosti Binance ohlásila spuštění projektu Venus, který začal být téměř okamžitě svým potenciálem a dosahem přirovnáván za možného konkurenta připravované kryptoměně Facebooku Libra. Je to opravdu tak? Co to vlastně projekt Venus od Binance je?  Zapněte si video, které na toto téma připravil tým CryptoKingdom.

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-