Connect with us

Bitcoin

Bitcoin s novým rekordem. Tak dlouho nad $ 10 000 ještě nikdy nebyl

Zveřejněno

bitcoin-hulk
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin opět vytvořil nový rekord a ačkoliv na jeho ceně není na první pohled patrný, může být pro investory velmi býčí. Vyjadřuje totiž jeho odolnost. Cena Bitcoinu totiž ještě nikdy předtím nebyla tak dlouho nad úrovní 10 tisíc dolarů, jako v tomto čase.

Jak upozornil známý propagátor Bitcoinu Anthony Pompliano, Bitcoin se drží nad úrovní $ 10 000 již déle než 63 dní. Jde o delší období, než v roce 2017, kdy dosáhl rekordní hodnoty 20 tisíc USD.

,,Vážený nepřející Bitcoinu. Bitcoin právě dosáhl rekordních 63 dní v kuse s cenou nad 10 tisíc dolarů a vykazuje jednoznačně náznaky, že půjde výše,“ upozornil Pompliano včera na Twitteru a dodal: ,,Trh ukazuje, že vaše medvědí nálady jsou nesprávné. Čas na kapitulaci je tu vždy, přidejte se k večírku. Miluji vás. Pomp.“

Častokrát citovaný trader Michael van de Poppe si navzdory optimismu Pompliana myslí, že prostor pro pokles ceny BTC navzdory býčím signálům zde ještě existuje. Upozornil totiž na stále nevyplněný CME gap na úrovni kolem 9600 dolarů. Krátký nedávný propad na 9800 USD (denní svíčka skončila nad $ 10 000) podle jeho názoru na vyplnění Gapu nestačil.

zdroj: cointelegraph.com

Populárne