Connect with us

Blockspace

Trading skupiny > Blockspace

Blockspace

Základní údaje

Webová stránka:  www.blockspace.cz
Telegram: t.me/blockspacecz
YouTube: Block Space
Facebook stránka: Blockspace CZ

Základní  popis

,,Orientuji se především na to, abych informace obsažené v grafu předal sledujícím srozumitelně a jednoduše. Aby každý věděl, co se v trhu aktuálně děje a co je od něj možné očekávat,” uvádi zakladatel projektu Andrej Kalvoda.

Andrej Kalvoda Blockspace

Produkty

Orientace na trhy:
kryptoměny – áno
forex – nie
indexy – nie
komodity  – áno
akcie – nie

Kurzy

Space trading

Kurz obchodování, který vezme absolutního nováčka v tradingu a provede ho jak základními, tak středně pokročilými znalostmi technické analýzy i tradingu. Součástí jsou základy několika různých trading strategií včetně metody akumulace a distribuce, harmonických patternů, nebo ichimoku.

Blockspace Premium

Členstvím v Blockspace Premium nezískáte čistě obchodní signály, ale budete dostávat analýzy BTC a altcoinů každý den. ,,Pokud se v grafech bude rýsovat pěkný obchodní setup, budete o něm vědět také. Základem ale je, abyste byli za každých okolností v obraze a věděli, jaký další vývoj trhu očekávat,” uvádi autor projektu Andrej Kalvoda.

E-booky

Jak na investice – Průvodce ekonomickými cykly pro začínající investory

,,Uvažovali jste, že si chcete odkládat část peněz do klasických investic, ale nevíte, jestli raději nakoupit akcie, nemovitosti, nebo třeba zlato? Vše je řízeno investičními cykly, a v tomto krátkém e-booku najdete kompletní návod na to, jak jednoduše zjistit, na které straně trhu je nyní nevyužitá investorská příležitost,” zní opis e-booku.

YouTube kanál

Na youtube Blockspace najdete technické analýzy kryptoměnového trhu, podcasty o investicích, nebo i rozhovory se zajímavými lidmi z investorského prostředí.

Služby zdarma

  • technické analýzy v článcích a videích
  • vzdělávání ohledně financí a investic

Ceny služeb

Aktuálni ceník služeb Blockspace naleznete na oficiálních stránkách projektu v sekci OBCHOD.

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-