Connect with us

Bitcoin

Čína nelegalizuje kryptosměnárny. Decentralizaci od ní nemůžeme čekat

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Čína Bitcoin

Internetem se začal šířit hoax, podle kterého Čína plánuje legalizovat kryptosměnárny. Přišel v době, kdy se nejlidnatější země světa začala pozitivně stavět k technologii blockchain a tudíž mnoho lidí této FÁMĚ pravděpodobně uvěřilo.

Spekulace o tom, že Čína plánuje legalizovat kryptosměnárny nejsou pravdivé ani podle Číňana Changpenga Zhaa, zakladatele největší kryptoburzy světa Binance. Označil je za mimořádně překážející.

Hoax byl postaven na sdílení screenshotu dokumentu, jehož autorem měla být Čínská vláda a mělo být v něm uvedeno, že legalizuje burzy s digitálními aktivy. Changpeng Zhao a také zakladatelka Primitive Crypto Dovey Wanova však uvedli, že ve skutečnosti jde pouze o základní obecnou obchodní licenci, která obsahuje frázi “obchodní služby” a že pro místní společnosti nepředstavuje žádnou licenci spojenou s kryptoměnami.

Pravdou je, že se Čína začala pozitivně stavět k technologii blockchain. V jejím případě však nelze hovořit o tom, že by měla zájem o “skutečný” blockchain v jeho decentralizované formě. Půjde o silně centralizované projekty, které nebudou mít mnoho společného ani s kryptoměnami, jak je známe.

Aplikace blockchainu bude tedy v první řadě prospěšná pro firmy, vývojáře a organizace, které jsou podporovány přímo čínskou vládou. Pravděpodobnost, že by Čína mohla znatelně přispět k růstu cen kryptoměn, je proto velmi malá.

,,Čínská iniciativa ohledně národního Blockchainu, bez ohledu na to, zda nakonec vznikne národní kryptoměna, nebo ne, není podvod. Bude to široce využívaná a vysoce praktická nová forma finanční infrastruktury. Bude to zajímavý druh veřejného blockchainu s typickými čínskými charakteristikami,” Vysvětlila Dovey Wanova.

S názorem, že Čína nemá zájem o decentralizovaný blockchain, souhlasí i Joseph Lubin z Ethereum. ,,Čína se pravděpodobně nezajímá o tento aspekt blockchainu. Věřím, že Čína přinese novou digitální měnu, která využije některé funkce kryptoměn a blockchainové technologie, ale neexistuje žádný skutečný důvod, aby Čína využila decentralizované prvky,” uvedl.

Iniciativa komunistické země v sektoru blockchainu však může přimět k podobným krokům i ostatní velmoci. Očekává se, že největší tlak bude vyvíjen na USA, což by mohlo mít v konečném důsledku i pozitivní vliv na samotné kryptoměny. Pravděpodobně však půjde o běh na dlouhou trať, což naznačují i ​​jednání mezi Kongresem a Facebookem v souvislosti s kryptoměnou Libra.

zdroj: cryptoslate.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin

VIDEO: Jediná predikce Bitcoinu, která stále vychází

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin Predikcia

Bitcoin – Investice do budoucnosti je jedním z nejpopulárnějších YouTube kanálů zabývajících se kryptoměnami na slovenském a českém internetu.

V historii našeho portálu jsme vás upozornili už na několik velmi zajímavých dílů z produkce dosud neznámého autora tohoto kanálu, který častokrát nabízí netradiční pohled na trh s digitálními aktivy. Tentokrát bychom vás rádi upozornili na nedávný díl, který se týká dosud jediné predikce pro cenu Bitcoinu, která je stále platná a vychází dlouhodobě.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

CEO PayPalu investoval do Bitcoinu a vysvětlil důvod vystoupení z Libry

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Dan Schulman PayPal

Dan Shulman, který působí ve funkci generálního ředitele PayPalu, prozradil v rozhovoru s magazínem Fortune, že investoval do Bitcoinu.

Schulman se v rámci rozhovoru vyjádřil k různým tématům včetně odstoupení PayPalu z konsorcia Libra Association. Vysvětlil, že firma přistoupila k tomuto kroku, protože se chce orientovat jiným směrem. ,,Víte, dospěli jsme k názoru, že pokud se budeme soustředit na náš vlastní plán, dokážeme rychleji dosáhnout finanční začlenění, než kdybychom všechny naše zdroje soustředily na Libru,” řekl oficiální příčinu tohoto rozhodnutí. Obecně se však za hlavní důvod odchodu PayPalu z projektu Libra považuje skutečnost, že na kryptoměnu Facebooku byl vyvíjen obrovský tlak ze strany regulátorů a vlád.

PayPal navzdory vystoupení z Libra Association tvrdí, že je vůči tomuto projektu otevřený a pokud se kryptoměnu Facebooku podaří spustit, je ochoten podporovat ji v rámci svých služeb.

Firma se tématu blockchainu a kryptoměn nevyhýbá. Finanční ředitel John Rainey už v květnu prozradil, že v PayPalu mají týmy, které se věnují výhradně této problematice a řeší otázku toho, jak se společnosti v budoucnu začlení do této nové technologie.

,,Myslím, že blockchain s sebou přináší mnoho potenciálních příležitosti. Je to pro nás zajímavé, ale musí být schopen udělat něco, co není možné v rámci “tradičních kolejnic”. Mnoho lidí si myslí, že blockchain je o efektivnosti a účinnosti, ale já si myslím, že i dnešní systémy jsou dost efektivní,” řekl Schulman.

Pokud jde o kryptoměny, poukázal na to, že tento trh je stále velmi volatilní a bude zřejmě trvat ještě dlouho, dokud přinese měnu, která bude široce akceptovatelná jako platidlo i mimo darkweb. Přiznal však, že investoval do Bitcoinu, který je jedinou kryptoměnou, kterou drží.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Bitcoin je v čase nejistoty atraktivnější, shodli se diskutující při panelu Bloombergu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Bitcoin v kontextu Brexitu, obchodních válek a geopolitické nejistoty – to bylo hlavní téma diskuse při panelu Bloombergu mezi výkonným ředitelem Ikigai Asset Management Travisem Klingem, vedoucím představitelem Blockchain.com Charlesem McGarraghem a Johnem Pfefferem z Pfeffer Capital.

Debata se odehrávala v Londýně během brífinku Future of Digital Assets, kde se analytici podrobněji zabývali myšlenkou, zda se Bitcoin stává atraktivnější investicí v době globální nejistoty.

Charles McGrannnugh si myslí, že ano. V době hrozby recese a obecných globálních nejistot je zastáncem myšlenky, že z Bitcoin se stává bezpečným přístavem pro investory.

Pfeffer zas uvedl, že z Bitcoin se dříve či později stane digitálním zlatem v pravém slova smyslu. Zatím jím však není. Stane se tak, když bude jeho horní hranice alespoň o jednu nebo dvě “magnitudy” výše.

Travis Kling byl o něco přímější. Uznal, že Bitcoin je stále rizikovým aktivem, které má specifické charakteristiky. Ty se stávají stále atraktivnější v době, kdy sledujeme nezodpovědnou měnovou a fiskální politiku ze stran centrálních bank a vlád po celém světě. ,,Investoři do Bitcoinu dnes neinvestují do Bitcoinu jako do úložiště hodnoty. Pouze uvažujeme o tom, že by se jím mohl stát, protože má takové vlastnosti,” prohlásil.

Kling si zároveň myslí, že kdyby byly Spojené státy stále na zlatém standardu a každý rok by vyrovnávaly svůj rozpočet namísto aby tlačily nové miliardy dolarů, možná bychom Bitcoin nepotřebovali. ,,Jenže to není svět, ve kterém žijeme,” dodal.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Čínský mining gigant Canaan má za sebou IPO. Vstupuje na americký trh

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Canaan Creative

Čínský mining gigant Canaan Creative získal v rámci prvotní veřejné nabídky akcií (IPO) 90 milionů dolarů, což je o přibližně 75% méně, než byla původní očekávání firmy. Informoval o tom Bloomberg.

Caanan Creative podle podání Americké komise pro cenné papíry a burzu (SEC) prodal v rámci IPO 10 000 000 akcií v ceně 9 dolarů. Cílem Canaanu však bylo původně prodat akcie až v hodnotě 400 milionů USD.

Že se přímému konkurentovi Bitmainu nepodaří naplnit tento cíl naznačovaly už zprávy z minulého týdne o padnutí dohody s největší švýcarskou bankou Credit Suisse. V důsledku toho se výrazně snížila velikost IPO s redukovaným plánem na prodej akcií v hodnotě 100 milionů dolarů.

Přestože očekávání Canaan Creative od prvního IPO nebyly naplněny, společnost se může pyšnit tím, že je první firmou specializující se na těžbu bitcoinu, která bude obchodována na americkém akciovém trhu. Tento cíl se loni nepodařilo naplnit zmiňovanému Bitmainu, který se již brzy znovu pokusí realizovat IPO s podporou Deutshe Bank.

Zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (21.11.): Sentiment je stále více bearish

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Analýza Bitcoin Kraľovanský

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Bitcoin

Tak sme na želanej hranici 7800 dolárov. Veľa predikcií sa uchyľovalo k tejto hranici. Za mňa zopakujem: Stále som bullish a stále sa na mojom scenári nič nemení. Každým ďalším poklesom stále viac ľudí otvára shorty a stále viac ľudí hovorí o nižších hodnotách.

Dnes som v 100K challenge LIVE ROOM porovnával Bitcoin s hodnotami, keď sme boli medzi 3000 – 4000 dolárov. Tá situácia mi príde veľmi podobná. Najskôr prišiel silný odraz a potom extrémne dlhé vyklesávanie. Na začiatku pri odraze bol každý bullish a každý hovoril o ATH do konca roka. Dovolím si tvrdiť, že 95% retailu bolo bullish. Lenže tak trh nefunguje. Trh nás znova mierne ,,trápi“ a stále klesá. Teraz sú prevažne už všetci bearish a to je presne moment, kedy môže opäť prísť rast. Pamätáte si situáciu zo začiatku roka, keď každý hovoril o 2500usd? Samozrejme táto úvaha je môj subjektívny názor a je na každom nech si urobí záver. Psychológia tradingu však funguje tak, že daný pohyb príde vtedy, keď v ten pohyb ľudia prestanú veriť.

Dominancia

Potvrdenie toho, na čo som už dlhšie čakal a prečo som nedával žiadne mince so zápalnou šnúrou. Či bude Bitcoin rásť, alebo padať, tak sú altcoiny znevýhodnené. Teraz vidíme krv a niektoré altcoiny si týmto poklesom pokazili celé svoje štruktúry. Niekedy je menej viac. Schválne som vyčkával a oplatilo sa.

Kapitalizácia altcoinov

Kedy je trh pripravený na rast? Keď retail prestane veriť v rast. Divergencie na všetkých časových pásmách. Otočka je blízko. Zatiaľ mám na NAGA otvorený len LONG na LTC, ináč čakám.

Trader2.0

100K challange LIVE ROOM je v plnom prúde. Každý utorok a štvrtok od 9:00 – 10:00 obchodujeme na živom účte spoločne s členmi VIP skupiny.

100K challenge je len 1/5 produktov pre VIP členov. Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš telegramový kanál.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Obchodník z Wall Street: Lightning Network mě definitivně přitáhl k Bitcoinu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Nik Bhatia Bitcoin

Wall Street obchodník Nik Bhatia, který se léta zaměřoval na obchodování se státními dluhopisy, v rámci svého blogového příspěvku vysvětlil, proč se rozhodl opustit dosavadní práci a zaměřit se na Bitcoin.

Nik Bhatia, který v současnosti působí i ve funkci profesora financí a ekonomie na Marshall School of Business v USA, postupem času promítl svou prvotní investici do Bitcoinu do vzniku společnosti OpenNode.

V rámci svého blogového příspěvku, ve kterém vysvětlil svou transformaci z běžného obchodníka na burze na fanouška a bitcoinového investora, vícekrát zdůraznil nepochopitelný a obrovský rozdíl dvou finančních světů, v nichž působil.

Když se Bhatia poprvé setkal s Bitcoinem, jeho tržní kapitalizace byla jen 20 miliard dolarů. ,,Já jsem byl relativně malý hráč na dluhopisovém trhu, ale za pár měsíců jsem obrátil ve státních pokladnách 20 miliard dolarů,” vzpomíná na toto období.

Vášeň pro Bitcoin v něm vzbudilo už studování jeho konceptu a skutečnosti, že je vlastně deflační měnou. Zatímco federální banka může neustále tisknout nové peníze, Bitcoinu nikdy nebude více než 21 milionů. Vedle toho však přiznává, že až technologie Lightning Network ho motivovala k tomu, aby ukončil svou kariéru na Wall Street a začal se plně věnovat kryptoměnám.

,,Řešení celkového počtu Bitcoin mě velmi zaujalo, ale Lightning Network, to bylo to, co mě vtáhlo dovnitř. Aktivum, které je držitelem hodnoty v kombinaci s funkcionalitou pro expresní rychlou výměnu, to v lidské historii nemá obdoby a stojí to za sledování,” konstatoval.

S názorem, že právě Lightning Network může být pro pokrok Bitcoinu klíčový, souhlasí i Tim Draper. Známý investor do rizikového kapitálu se domnívá, že právě tato technologie, která slouží k řešení problému se škálovatelností Bitcoinu vytvořením druhé vrstvy, která ulehčí transakce primárně na první vrstvě, povede Bitcoin do roku 2023 k ceně 250 tisíc dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Krypto zprávy dne (19.11.): Bude tento halving jiný? BTC a ETH mají prý výhodu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Willy Woo neočekává kopírování ceny předchozích halvingů

Populární trejder Willy Woo se domnívá, že Bitcoin tentokrát nebude kopírovat grafy jeho cenového vývoje při předchozích dvou halvinzích. ,,Očekávám mnohem větší volatilitu. Krátkodobě jsem medvědí, to je vše, co k tomu řeknu. Neočekávejte, že cena bude opakovat předchozí halvingy,” upozornil své followery na Twitteru. Woo tím narážel na historické trendy Bitcoinu, který začal růst na ceně před blížícími se halvingy v letech 2012 a 2016, přičemž ve výrazném růstu pokračoval i po nich. Woo si také myslí, že pád ceny Bitcoinu ze 14 tisíc USD na 7,5 tisíc USD způsobil finanční problémy mnohým menším těžařům Bitcoinu, což posiluje medvědí náladu. Woo je však v tomto směru spíše v menšině. Většina analytiků se zatím spoléhá na “halving effect” a předpokládá, že právě tento fundament spustí nový bitcoinový bullrun. (cointelegraph.com)

SEC přehodnocuje zamítnutí Bitcoinu ETF od Bitwise! Změní názor?

S nečekaným oznámením, které dozajista potěšilo fanoušky Bitcoinu, především ty, kteří spekulují nad jeho cenou, přišla Americká komise pro cenné papíry a burzu (SEC). Ta totiž oznámila, že se rozhodla ještě jednou posoudit žádost o schválení Bitcoinu ETF od společnosti Bitwise Assets Management, kterou zamítla 9. října. Více se dočtete v tomto článku.

SEC prehodnocuje zamietnutie Bitcoin ETF od Bitwise! Zmení napokon názor?

Bitcoin a Ethereum mají prý velkou regulační výhodu, tvrdí Lubin

Joseph Lubin, který patří mezi přední představitele kryptoměny Ethereum, si myslí, že Bitcoin a Ethereum mají oproti nově se objevujícím kryptoměnám výhodu, protože vznikly ještě v době, kdy regulace kryptoměn nebyly takovým horkým tématem. Zejména vývojáři nových kryptoprojektů aktuálně čelí značným problémům, pokud chtějí docílit, aby tokeny jejich projektu nebyly považovány za cenný papír (security), ale za “utility token”. Pokud chtějí totiž získat finance na vývoj, jsou nuceni prezentovat svůj produkt tak, aby investoři očekávali, že hodnota daných tokenů bude růst a tedy přinese jim zisk z investice. A to už spadá pod definici cenných papírů, které jsou regulovány odlišným způsobem. Lubin si myslí, že z tohoto důvodu mají i velmi silné projekty velký problém konkurovat zaběhnutnému Ethereum, který má značný náskok. (cointelegraph.com)

Blockchain firem v Číně je méně, než bylo prezentováno

Čínská zpravodajská společnost Focus Report upozornila na nepřesnost reportovaných údajů týkajících se počtu firem, které v zemi využívají respektive pracují s technologií Blockchain. Zatímco dosud se hovořilo až o počtu kolem 32 tisíc společnosti, Focus Report upozornil, že ve skutečnosti ji využívá asi jen zhruba 10% z nich. Zbývajících 90% bylo označeno přezdívkou “cashchain” – jde zejména o firmy, které ve skutečnosti zneužívají název blockchain s úmyslem obohatit se. Agentura rovněž uvedla, že v oblasti technologie je Čína na předním místě na světě, ale až za USA, která je stále lídrem.(Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

SEC přehodnocuje zamítnutí Bitcoinu ETF od Bitwise! Změní nakonec názor?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin ETF

S nečekaným oznámením, které dozajista potěšilo fanoušky Bitcoinu, především ty, kteří spekulují nad jeho cenou, přišla Americká komise pro cenné papíry a burzu (SEC). Ta totiž oznámila, že se rozhodla ještě jednou posoudit žádost o schválení Bitcoin ETF od společnosti Bitwise Assets Management, kterou zamítla 9. října.

SEC v říjnu oznámila, že k zamítnutí žádosti od Bitwise přistoupila z důvodu přetrvávajících obav týkajících se manipulace ceny Bitcoinu. Zástupci společnosti Bitwise se sice snažili komisi vysvětlit, že trh je po očištění od falešných a nehospodářských dat (zejména zkreslené údaje o tradingu neregulovaných burz) dostatečně odolný vůči manipulaci, ale komise tyto argumenty vyhodnotila jako nedostačující.

Nyní s odstupem přes měsíc však SEC své rozhodnutí přehodnocuje. Komise zároveň upozornila veřejnost, že do 18. prosince 2019 může kdokoli podat podnět, který by podpořil nebo negovat případné schválení ETF na Bitcoin. SEC se následně rozhodne, jak bude dále jednat.

Komise se sice nečekaně rozhodla přezkoumat žádost, ale upozorňuje, že její obavy týkající se manipulace ceny Bitcoinu přetrvávají.

Generální ředitel společnosti Findora Charles Lu upozornil, že SEC pravděpodobně žádné Bitcoiny ETF neschválí dříve, než získá přístup k údajům kryptoměnových burz, což je požadavek, kterou většina větších zahraničních burz jen velmi těžko splní.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza (19.11.): Bitcoin začal padat, jsme stále bullish?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Analýza Bitcoin Kraľovanský

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Bitcoin

Bitcoin včera začal dumpovať. Na mojom scenári to však nič nemení. Stále som prioritne bullish. Moja subjektívna pravdepodobnosť je 70% bullish a 30% bearish. Nepáčila sa mi psychológia davu a pozorne dnes budem sledovať sentiment. Až príliš veľké množstvo ľudí si bolo ,,istými“ breakom hore. Prišiel dump a verím, že dnes začnú byť ľudia negatívny a začnú pribúdať analýzy o páde k 6000 dolárom a podobne. Z hľadiska technickej analýzy sa však nič nezmenilo. Akurát bude mať Bitcoin hlbší retracement. Ako prvé by som začal sledovať na nízkych časových rámcoch divergencie na RSI a MACD. Zatiaľ je však skoro. Ak by sme uzavreli tento týždeň nižšie ako minulý, tak by sme mali už 4 červené týždňové sviečky za sebou – to sa často nestáva.

Dominancia

Dominancia si krásne otestovala MA77. Aj keď toto nebol ten rozhodujúci break, na ktorý čakáme, tak už v tomto malom dumpe sa potvrdilo, že ak Bitcoin urobí veľký pohyb, tak dominancia rastie. Aj pri včerajšom dumpe altcoiny klesali viac. Či bude Bitcoin rásť, alebo klesať, očakávam zvyšujúcu sa dominanciu. Na prvý krát sme síce s breakom neuspeli, ale stále sa nič nezmenilo. Vzhľadom na včerajší dump na trhu by som očakával závažnejší pohyb až ku koncu týždňa. Teraz bude chvíľu trvať, kým sa grafy ustália a začnú sa tvoriť divergencie. Samozrejme sme na kryptotrhu, takže dnes môže prísť aj BART pattern.

Kapitalizácia altcoinov

Na kapitalizácii sa taktiež zatiaľ nič nezmenilo. RSI je už veľmi nízko a taktiež budem sledovať divergencie. Čo sa týka altcoinov a Bitcoinu, tak potrebujeme aby sme šli aspoň knotom na nové low, ale RSI musí vytvoriť vyššie minimum. Na túto situáciu budem momentálne čakať.

Záznam včerajšieho webináru

Čo môžeme na trhoch čakať do konca roka? Veľké porovnanie halvingov, zlato, striebro, akcie, predikcie na Bitcoin a veľké altcoiny. Záznam webináru si môžete pozrieť tu:

Trader2.0

100K challange LIVE ROOM je v plnom prúde. Každý utorok a štvrtok od 9:00 – 10:00 obchodujeme na živom účte spoločne s členmi VIP skupiny.

100K challenge je len 1/5 produktov pre VIP členov. Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš telegramový kanál.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Kandidát na prezidenta USA: Bylo trapné vidět, jak kongres nerozumí technologii kryptoměn

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Andrew Yang Bitcoin

Andrew Yang, který příští rok plánuje kandidovat za demokratickou stranu na amerického prezidenta, má představu o vhodné regulaci kryptoměnového průmyslu. Úspěšný podnikatel, filantrop a právník zároveň upozornil, že v tomto sektoru zatím diktují tempo jiné země.

44-letý rodák z New Yorku by byl rád, kdyby v USA brzy vznikl zákon, který by jasně definoval, co je to token, což jsou cenné papíry a také objasnil daňové důsledky spojené s koupí, prodejem a držením digitálních aktiv. Rovněž upozornil, že američtí zákonodárci musí nejprve kryptoměny a blockchain správně pochopit, aby ho dokázali vhodně regulovat.

,,Je trapné vidět nevědomost, kterou někteří členové Kongresu ukazují, když mluvíme o této technologii. Každý, kdo sledoval slyšení Marka Zuckerberga před kongresem, si je toho dobře vědom. Bez základní úrovně porozumění je nepřiměřené očekávat řádnou regulaci velkých technologických společností nebo vypracování legislativy, která by řešila kritické technologické problémy, kterým budeme čelit v oblasti umělé inteligence a počítačové bezpečnosti,” zvedl varovný prst.

Yang v srpnu prohlásil, že by byl velmi rád, kdyby se podařilo implementovat technologii blockchain do voleb, přičemž voliči by na to mohli využít své mobilní telefony a blockchain by umožnil jejich verifikaci. Tento cíl se bude snažit prosadit, pokud se stane americkým prezidentem.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

-