Connect with us

Kryptoměny

Coinbase představila tři nové obchodní signály

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Coinbase

Americká směnárna Coinbase oznámila ve svém blogovém příspěvku, že rozšířila své funkce o tři nové obchodní signály založené na informacích z trhu.

Jde o informace o nejdrženějších kryptoměnách, typickém čase jejich držení (typical hold time), popularity a cenové korelace. Cílem poskytnutí těchto údajů je poskytnout zákazníkům lepší informace a poznatky o obchodovaných párech nad rámec jejich surové ceny.

Typický signál doby držení například sleduje střední počet dní, během nichž je dané aktivum drženo před tím, než se přesune přes novou transakci.

Popularita aktiv ve stejné kategorii zas sleduje, kolik zákazníků drží danou kryptoměnu. Tyto metriky mají podle Coinbase za cíl umožnit investorům lépe porozumět chování ostatních obchodníků v souhrnné a anonymní formě.

Podle sdělení Coinbase jde o první druh takových obchodních signálů na trhu s kryptoměnami.

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (24.8.): Dvě kryptoměny, které jsou prý lepší než Bitcoin

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Dvě kryptoměny, které mají lepší technologii než Bitcoin

Ratingová agentura Wiess Rating poslala svým platícím členům analýzu tří altcoinů, které mají podle jejich studie výrazně lepší technologii, než král kryptoměn Bitcoin. Portál Decrypt.co oslovil agenturu, aby o této studii cosi prozradila i neplatící části kryptokomunity. Zjistila, že dvě z těchto tří kryptoměn jsou Cardano a Fantom. Agentura hodnotí kryptoměny podle čtyř základních faktorů – technologie, adopce, rizika a odměny. (decrypt.co)

Šéf Bank of England navrhuje kryptoměnu, která by nahradila dolar jako rezervní měnu

Mark Carney, guvernér Bank of England (britská centrální banka), navrhuje transformaci globálního finančního systému nahrazením amerického dolaru jako rezervní měny digitální měnou, která bude podobná té, kterou připravuje Facebook, čili Libře. Carney na sympoziu Federálního rezervního systému USA v Jackson Hole ve Wyomingu řekl, že by to bylo lepší volbou, jak nahradit dolar jinou národní měnou, například čínským Juanem a dodal, že novou syntetickou hegemonickou měnu by mohl veřejný sektor nejlépe zajistit prostřednictvím sítě digitálních měn centrální banky. (cointelegraph.com)

Allaire: Éra tokenizovaných fiatových peněz se blíží

Jeremy Allaire, generální ředitel blockchain společnosti Circle zaměřené na převod peněz pomocí této technologie, si myslí, že hlavní fiatové měny budou tokenizované, přičemž uvedl, že takový názor zastával již v roce 2013, kdy byla společnost založena.

Allaire je dnes ještě více přesvědčen, že svět směřuje k systému levných okamžitých peněžních transakcí s fiatovými měny bez ohledu na to, ve kterých zemích dochází k zavedení digitálních fiatových peněz. Domnívá se také, že půjde o radikální změnu způsobu fungování platebních systémů, měnového systému a hospodářské interakce.

Ředitel Circle však nepředpokládá, že bude stačit, aby národní měny byly tokenizované prostřednictvím blockchainu, ale jinak budou fungovat stejně jako dosud. Místo toho předpokládá, že se objeví globální peněžní tokeny, které se budou opírat o koše rezervních měn a stanou se preferovaným peněžním modelem. Zájem o vydání vlastních digitálních měn už naznačili země jako Uruguay, Bahamy, Čína, Švédsko či Ukrajina, přičemž Čína je k jejímu zavedení zdá se nejblíže. (cointelegraph.com)

Spolupráce BlockchainWallet a BitPay

Kryptoměnová peněženka Blockchain Wallet uzavřela spolupráci s platebním procesorem pro kryptoměnu BitPay, což umožní uživatelům této peněženky nakupovat produkty a služby dostupně prostřednictvím online sítě BitPay a zároveň si přitom zachovat vlastnictví svých soukromých privátních klíčů. BitPay je jedním z největších zpracovatelů kryptoměnových plateb a je nabízen v množství online obchodů. Od roku 2011 údajně zpracoval platby v hodnotě 3 miliard dolarů. (cointelegraph.com)

Bithumb zakládá výbor, který bude posuzovat kryptoměny

Jihokorejská burza Bithumb se rozhodla založit výbor, který bude rozhodovat o tom, jaké kryptoměny bude možné obchodovat na této platformě. ,,Výbor pro posuzování kótování” bude brát v úvahu denní objem obchodování dané kryptoměny, změnu kapitalizace a podporu projektu. Kryptoměny, které nebudou splňovat jeho standardy, budou mít dva měsíce na to, aby zlepšily svůj stav a pokud se tak nestane, z nabídky burzy budou delistované. (Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku. 

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza (23.8.): Bitcoin, market cap a situace altcoinů

Marek Vaňha

Zveřejněno

on

analyza-bitcoin-vanha

Náš portál portál na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které jsou občas doplněny i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin a altcoiny podíval tradičně jako každý pátek Marek Vaňha z Golden Pocket.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučení.

Ahojte tradeři a vítejte u páteční analýzy Crypto marketu!

BTCUSD

U BTC stále sledujeme stejný scénář, který velmi zdatně testuje nervy každého tradera. BTC se neustále pohybuje v sideways overlapping formaci velkého bullish trianglu a dokud se nacházíme nad hodnotou 9460,-USD, je to stále naše prioritní predikce. Na grafu BTCUSD je obrovské množství možností a scénářů, které mohou nastat. Je to tím, že v sideways pohybech není jasně daný short term trend, proto celá struktura obsahuje obrovské množství šumu, výplachů a falešných signálů. Z tohoto důvodu se vždy soustředíme na zóny, které určují targety i celou predikce mnohem přesnější a eliminují krátkodobý sentiment a emoce z grafu. Dokud se BTC nachází nad hranicí invalidation level, je platný target 11200-11700,-USD pro dokončení vlny „D“. Pokud se dostaneme v impulzním manýru pod 9460,-USD, tento triangl je neplatný a čeká nás pokračování downtrendu do alternativní zónu pro vlnu „(C)“. Tento scénář sledujeme již druhý měsíc, protože na něm intradenní výplachy a panické pohyby nic nemění.

Na intradenním grafu sleduji dva scénáře, protože nám intradenní graf může prozradit co čekat na vyšším TF ještě předtím, než se dostaneme pod hodnotu invalidation level = 9460,-USD. Aktuálně je klíčová rezistence na intradenním grafu v zóně mezi 10400-10500,-USD. První předpoklad pro pokračování uptrendu je návrat do EW channelu. Druhý předpoklad, který bereme už i jako potvrzení je překonání hranice 10500,-USD. Pokud se podaří BTC v této struktuře překonat 10500,-USD, pak máme i na intradenním grafu potvrzeno, že naše predikce s velikým bullish trianglem je platná.

Na nejkratších TF sledujeme nyní dokončování subvlny „(a)“, ale grafy na těchto TF jsou spíše for fun, protože nejsou příliš dobře čitelné a mění sentiment během několika minut. Tím, že jsme v korekční struktuře se sentiment mění každou hodinu, protože na člověka působí tíha kratších TF. Proto je důležité si držet odstup a sledovat hlavní trend a strukturu na vyšších TF.

GBTC

Mezi hlavní důvody, proč jsme stále bullish patří stav GBTC, který měl také sice ostré zamítnutí, ale tvořené pouze pomocí 3vlné “(abc)” struktury. Uvažujeme tedy tento dump jako korektivní v rámci uptrendu. I přes to, že BTCUSD má více možností, GBTC zůstává zatím reltivně dobře čitelné a dokud se nacházíme nad hodnotou invalidation level = 12,03, jsme stále bullish. Jako klíčovou rezistenci pro pokračování uptrendu sledujeme hodnotu 14,73, kam nyní vychází 1:1 Extension vlny “a:c”.

TOTAL MARKET CAP

U TMC sledujeme stále stejný scénář, který je velmi podobný stavu BTC. Podle aktuální reakce bude záležet, co můžeme v dalších dnech očekávat, ale stále vidíme jako prioritní formaci trianglu v rámci uptrendu. Pokud se TMC dostane pod hodnotu 237,-mld USD, pak se přikláním spíše k variantě FLAT zpět k cca 190,-mld USD. Do té doby stále zůstáváme bullish.

BTC DOMINANCE

Dominance také v trianglové formaci, kdy dává prostor malým altcoinům, aby se zotavily z dlouhých downtrendů, ale po dokončení této sideways struktury opět převezme vedení a bude pokračovat v silném uptrendu. Důvodem je to, že z aktuálního topu máme pouze 3 vlny a poté sideways pohyb, takže se s největší pravděpodobností jedná o korektivní pohyb v rámci uptrendu, takže i nadále můžeme u BTC čekat nové high, zatímco u všechn altcoinů korektivní „(ABC)“ uptrendy spíše.

ALTCOIN MARKET CAP

Market cap altcoinů také dokončuje dlouhou korekční strukturu, ale zatím jsou všechny odrazy pouze pomocí 3 vln, proto i zde uvažuji poslední leg down do zóny = 671-653. Pouze pokud se dostaneme v impulzním manýru nad hodnotu key level budeme schopni prohlásit, že velké altcoiny v páru s USD našli svá dna a můžeme očekávat silnější uptrend. Zatím trpělivost a být připraven na buy season.

ZÁVĚREM

Celý market se stále nachází v komplexních korekčních formacích, (většinou triangly na vyšších TF), které nás provází poslední cca 2 měsíce. Velké altcoiny dokončují své dlouhé downtrendy a pomalinku nachází dna před pokračováním uptrendu. BTC a jeho přidružené grafy Total Market Cap, Dominance, GBTC a spoustu dalších jsou také ve formaci trianglů, takže celý market se připravuje na září a potenciální pokračování uptrendů jak u BTC tak altcoinů. Jediné, co musíme udělat, je být trpěliví a počkat si na vhodný signál ke vstupu do trendu = 5 impulzních vln up, které potvrdí, že jsme našli dno.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

golden-pocket-banner

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný a klidný víkend! Marek Vaňha – GOLDEN POCKET.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučení.Marek Vaňha z populární trading skupiny Golden Pocket přináší tradiční páteční update k trhu s kryptoměna. Podíval se na Bitcoin i altcoiny.

Odporúčame:

Obchodovanie na základe Elliott Wave teórie: Všetko, čo by mal nováčik vedieť

Autor analýzy

Marek Vaňha

Ing. Marek VaňhaGolden Pocket
Jmenuji se Marek Vaňha a živím se jako day trader obchodováním kryptoměn, komodit a klasických akciových trhů na základě Teorie Elliott Wave. Jsem majitelem největšího webového portálu na predikce dle EW Teorie v CZ/SR s názvem Golden Pocket. Zde denně sdílíme naše analýzy, vstupy, otevřené obchody, set upy na day / swing trading a pořádáme pravidelné live streamy.

Pokračovat ve čtení

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (23.8.): Bitcoin, Ripple či zajímavá novinka od Coinbase

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Bitcoin se nikdy nedostane na $50 000, tvrdí Peter Schiff

Peter Schiff, známý investor do zlata, řekl během své nejnovější návštěvy televizního studia CNBC, že Bitcoin nikdy nedosáhne ceny 50 tisíc dolarů. Schiff si během 20. srpna povídal o zlatě a bitcoinu s Joem Kernenem. Podrobnosti se dozvíte zde.

Zlato dosiahne cenu $5 000, no bitcoin $50 000 nikdy, tvrdí Schiff

Xendpay  využije RippleNet: Je to rychlejší a levnější

Společnost Xendpay se připojila ke globální transakční síti RippleNet od společnosti Ripple, jejímž cílem je realizace rychlých a levných přeshraničních transakcí. Xendpay bude využívat služeb RippleNet na mezinárodní převody, přičemž k tomu využije i kryptoměnu XRP. Podrobnosti o partnerství jsme shrnuli v tomto článku.

Xendpay využije technológiu RippleNet: Je to rýchlejšie a lacnejšie

WalletLink od Coinbase umožní používání DApps

Směnárna Coinbase oznámila, že od nynějška mohou její zákazníci prostřednictvím peněženky Coinbase Wallet používat decentralizované aplikace (Dapps) v libovolném desktopovém prohlížeči za pomoci služby WalletLink. V blogovém příspěvku, který se týkal této novinky, Coinbase uvedla, že WalletLink byl testován v prohlížečích Google Chrome, Mozzila Firefox, Microsoft Edge, Opera a také v decentralizovaném prohlížeči Brave. Coinbase zároveň potvrdila, že v budoucnu plánuje přidat tuto podporu i pro nativní mobilní aplikace a více druhů kryptoměn. (cointelegraph.com)

Rwandská centrální banka chce národní kryptoměnu

Centrální banka Rwandy zkoumá možnosti, jak by spustila vlastní digitální měnu. Chce ji využít jako prostředek pro zvýšení efektivnosti transakcí a na podporu hospodářského růstu. ,,Stále existují obavy o to, jak převést celou měnu na digitální formu, jak ji distribuovat a jak rychle dokážete tyto transakce zpracovat. Přicházejí s tím velké výzvy. Pokud dojde k výpadku technologie, jak budete řešit tyto problémy? Spustíme ji, když budeme připraveni,” uvedl k tématu generální ředitel finanční stability Peace Masozera Uwasee. (cointelegraph.com)

Blockco vybral ve financování 7,5 milionu dolarů

Jihokorejský blockchainový startup Blockco, který podporuje jihokorejský technologický gigant Samsung, získal v nedávném kole financování Serie B +, kterého se zúčastnilo několik místních bank, 7,5 milionu dolarů. Společnost se podílí na vývoji blockchainového systému NexLedger ve spolupráci se Samsung Group a Amazon Web Services. Nexledger je blockchainový systém poskytující integrované řešení pro nákladově efektivní metody řízení digitálních finančních transakcí a výměny dat. (cointelegraph.com)

Platit daně kryptoměnami se v Kanadě vyplatí

Spoluzakladatel kryptoměnové směnárny Coinberry Evan Kohun tvrdí, že použití bitcoinu na zaplacení daní je mnohem efektivnější než používání plateb prostřednictvím bankovních karet. Kuhn tvrdí, že jeho společnost účtuje mnohem nižší poplatky, jako jsou poplatky, které ukládají karetní instituce svým klientům. ,,Společnost vydávající kreditní karty účtuje poplatek 3%, zatímco náš poplatek je pouze 0,5%, což je mnohem výhodnější,” upozornil. Coinberry působí v Kanadě jako zprostředkovatel, protože místní samosprávy nejsou oprávněné držet nebo přijímat kryptoměny z důvodu jejich volatility. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Kryptoměny

Xendpay využije technologii RippleNet: Je to rychlejší a levnější

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ripple - XRP

Společnost Xendpay se připojila ke globální transakční síti RippleNet od společnosti Ripple, jejímž cílem je realizace rychlých a levných přeshraničních transakcí. Xendpay bude využívat služeb RippleNet na mezinárodní převody, přičemž k tomu využije i kryptoměnu XRP.

Xendpay se rozhodl pro Ripple z důvodu, že měl dlouhodobé problémy s poskytováním služeb u malých měn. To zahrnovalo navázání přímých partnerství s místními bankami i řešení složitých rozhraní na programování aplikaci (API).

,,Dříve jsme museli pro každého partnera vytvořit celý obchodní případ. RippleNet snižuje tyto komplikace. Je zde zabudovaný faktor důvěry, který nám umožňuje rychleji se dostat na trh,” vysvětlil Bhavin Vaghela, vedoucí produktové inovace Xendpay.

Vaghela také poukázal na to, že Ripple nabízí mnohem rychlejší řešení převodu měn. ,,Když jsme posílali thajský baht, zpracovávání trvalo 3 až 4 dny. Díky společnosti RippleNet se může zákazník v Německu přihlásit v neděli ráno o 3:00h na naši platformu a peníze budou na účtu příjemce v Thajsku do jedné hodiny. Více než 90 procent našich nedávných plateb v Thajsku prostřednictvím sítě RippleNet bylo realizovaných do 10 minut.”

RippleNet má aktuálně již více než 200 partnerů, které působí v 40 zemích.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Zlato dosáhne ceny $ 5 000, ale Bitcoin $ 50 000 nikdy, tvrdí Schiff

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Zlato

Peter Schiff, známý investor do zlata, řekl během své nejnovější návštěvy televizního studia CNBC, že Bitcoin nikdy nedosáhne cenu 50 tisíc dolarů.

Schiff si během 20. srpna povídal o zlatě a bitcoinu s Joem Kernenem. ,,Před finanční krizí v roce 2008, když jsem byl častým hostem na CNBC, Joe kritizoval mou radu investovat do zlata. Joe se tehdy mýlil, když měl vůči zlatu medvědí náladu a nyní se mýlí v tom, že je býčí u bitcoinu,” uvedl k rozhovoru Shiff, který následně připomněl svou předpověď, že zlato se dostane na cenu 5000 dolarů.

Tom Lee, Wall-street stratég, který založil Fundstat Advisors, prohlásil, že jde o hysterickou předpověď. Shiff však poznamenal, že zlato je k dosažení ceny 5000 dolarů mnohem blíž, než Bitcoin k 50 tisícům dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (23.8.): Ethereum, Litecoin a Tron (TRX) + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V minulé analýze jsem zmiňoval, že u Etherea předpokládám korekci. Tato byla rozhodně hlubší než jsem předpokládal, ale v této chvíli stále nebylo porušeno předchozí low. Hlavní scénář je stále stejný – očekávám retest rezistence 202-206 USD. To je rozhodný bod – pokud dokáže ETH prorazit tuto rezistenci,  target by měl být kolem 220 USD – toto je pro mě primární scénář. Naopak dokud cena setrvává pod rezistencí, stále je otevřená možnost pádu na 171 a potenciálně i 167-164 USD. Pro udržení bullish momenta a otestování rezistence bychom neměli jít pod 186 USD. 

LTC/USD

Litecoin naopak od minulé analýzy vytvořil nižší low, takže zde se mění struktura. Aktuálně je tento coin na důležitém bodě, kdy stagnuje blízko rezistenční trendovky. Pokud ji dokážeme breaknout, očekávám zrychlení k 75 a později i k cenám kolem 80 USD. Naopak pokud zde dostane zamítnutí, uvidíme pravděpodobně rychlejší pád na 68 USD, případně i do supportu 66-63 USD. 

TRX/USDT

Tron měl během posledních 24 hodin velmi pěkný pohyb nahoru a aktuálně čelí rezistenci na ceně kolem 0,183 USD. Scénář je poměrně jednoduchý – pokud se Tronu podaří tuto rezistenci překonat, měli bychom zde vidět asi 10% pumpu k rezistenci kolem 0,02 USD.Toto by samozřejmě bylo invalidované, pokud by TRX spadl pod předchozí minimum.

Anketa

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (22.8.): Bitcoin, Ethereum, záplavy a centrální banky

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Autor SegWitu představil programovací jazyk pro BTC smart kontrakty

Bitcoin core developer Pieter Wuille, který má na svědomí i významný upgrate bitcoinové sítě SegWit, představil svůj nový programovací jazyk Miniscript určený na programování bitcoinových smart kontraktů. Více o tomto tématu jsme napsali v tomto článku.

Autor SegWitu predstavil programovací jazyk pre BTC smart kontrakty

Záplavy v Číně hashrate bitcoinu zatím výrazně neovlivnily

Hashrate bitocinové sítě zůstává stále blízko svých rekordních nejvyšších hodnot a to přesto, že čerstvé záplavy v Číně mohly ovlivnit těžbu více provozovatelů mining poolů. Podle informací Cointelegraphu, který se odvolává na informace z Twitteru, velké povodně v provincii S-čchuan způsobily obrovské škody minimálně jedné velké těžební bitcoinové farmy Poolinu, který je čtvrtý největším aktivním mining poolem na světě. Red Li, spoluzakladatel čínského média zaměřeného na kryptoměnu 8btc však informoval, že tato skutečnost neměla zatím vliv na Hashrate bitcoinu. (cointelegraph.com)

Financial Times: Centrální banky přispívají k růst bitcoinu

Henry Sander, hlavní korespondent Financial Times pro mezinárodní finance, ve svém nejnovějším sloupku tvrdí, že činnost centrálních bank ve vyspělých ekonomikách mění Bitcoin ze spekulativního nástroje solidní investici, která může hedžovat velká makroekonomická rizika. Podrobnosti jsme shrnuli v tomto článku.

Financial Times: Centrálne banky prispievajú k rastu bitcoinu

Zažívá Ethereum první mainstreamový bearmarket?

Kryptoměnový investor a partner společnosti Placeholder Chris Burniske uvedl, že Ethereum právě zažívá svůj první mainstreamový bearmarket, který je podobný tomu, který zažil v letech 2014 až 2015 Bitcoin. ,,Pro objektivní pozorovatele byla dynamika sítě (bitcoinu) jasná navzdory medvědí cenové akcii. Ti, kteří měli predispozici na základě vnímaných oprávněných zájmů, byly oslepeni předsudky a zmeškali autobus. To co se stalo s cenou bitcoinu se nyní děje s cenou Ethereum,” uvedl na Twitteru. (cointelegraph.com)

VIDEO: Co je to Binance Venus a jak bude konkurovat Libře?

V úvodu týdne jsme vás informovali o tom, že největší kryptoměnová burza současnosti Binance ohlásila spuštění projektu Venus, který začal být téměř okamžitě svým potenciálem a dosahem přirovnáván za možného konkurenta připravované kryptoměně Facebooku Libra. Je to opravdu tak? Co to vlastně projekt Venus od Binance je? Zapněte si video, které na toto téma připravil tým CryptoKingdom.

VIDEO: Čo je projekt Venus od Binance a môže konkurovať Libre of Facebooku?

Rychlé zprávy

GEMINI: Americká burza Gemini, která patří známým bratrům Winklevossovcům, rozšiřuje své služby do Austrálie s podporou Bitcoinu, Ethereum, Bitcoin Cash, litecoin a Zcash. Australané však nebudou mít přístup k stablecoinu Gemini s označením GUSD, který je krytý americkými dolary.

TETHER & ČÍNA: Společnost Tether plánuje vydat nový stablecoin, který by byl vázán na hodnotu čínského juanu s označením CNHT. Tether je provozovatelem nejpopulárnějšího ale zároveň i nejkontroverznějšího stablecoinu amerického dolaru USDT.

KRAKEN: Přední americká kryptoburza Kraken přidala do své nabídky dvě nové kryptoměny – Basic Attention Token (BAT) a Waves. Podpora obchodování těchto kryptoměn vůči BTC a Ethereum by měla být funkční už od dnešního dne.

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Autor SegWitu představil programovací jazyk pro BTC smart kontrakty

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Bitcoin core developer Pieter Wuille, který má na svědomí i významný upgrate bitcoinové sítě SegWit, představil svůj nový programovací jazyk Miniscript určený na programování bitcoinových smart kontraktů.

Wuile, který pracuje na projektu v rámci kanadské firmy Blockchain Research s Andrewem Poelstroem a Sanketem Kanjalkarem po roce vývoje dospěl k názoru, že Miniscript dospěl do fáze, kdy potřebuje získat více pozornosti. 19. augusta proto představil oficiální webovou stránku projektu a informoval o ní dalších bitcoinové developery.

Přijetí Miniscriptu by podle něj mohlo zmírnit některé překážky mezi kusy softwaru používaného v inteligentních smlouvách (smart kontraktech) a také poskytnout multisig ekosystém, který funguje efektivněji než jednoduchý skriptovací jazyk.

Miniscript je v podstatě reorganizace bitcoinového skriptu a zůstává stejným skriptovacím jazykem, který umožňuje peněženkám a jinému softwaru efektivněji vytvářet a analyzovat skripty, vysvětlil na REDD. Dostupný je v implementacích pro C ++ a Rust a přestože je teprve ve fázi vývoje, podle Wuilleho je designovaný pro Bitcoin tak, aby mohl fungovat prakticky okamžitě bez potřeby změn konsensu.

zdroj: cointelegraph.com

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Financial Times: Centrální banky přispívají k růstu bitcoinu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Henry Sander, hlavní korespondent Financial Times pro mezinárodní finance, ve svém nejnovějším sloupku tvrdí, že činnost centrálních bank ve vyspělých ekonomikách mění Bitcoin ze spekulativního nástroje na solidní investici, která může hedžovat velká makroekonomická rizika.

,,Bitcoin má potenciál k tomu, aby se mu dařilo během normálních běžných hospodářských cyklů, jakož i v případě krizí likvidity, zejména těch, které se týkají devalvace měny. Bitcoin má charakteristiku držitele hodnoty podobně jako reálná aktiva typu zlata,” uvedl.

Sander ve svém sloupku poukázal i na zvyšující se korelaci ceny bitcoinu s drahými kovy, čímž se u Bitcoinu stále více upevňuje pojmenování digitální zlato. Jen za poslední 3 měsíce se korelace mezi zlatem a Bitcoinem téměř zdvojnásobila.

Teorie o rostoucím zájmu o investování do bitcoinu v době nejisté situace na trzích podporuje i tvrzení Bitcoin Association of China, která uvádí, že za posledních pár měsíců stouply nákupy bitcoinu v Číně o 50%. Sander však poznamenává, že tento údaj nelze nijak ověřit a proto ho třeba brát s rezervou.

Dalším zajímavým faktorem jsou závěry studie Delphi Digital z úvodu srpna, která tvrdí, že měnové uvolňování centrálních bank a zvyšující se riziko devalvace fiatové měny pravděpodobně katalyzují ceny bitcoinu a fyzického zlata.

zdroj: cointelegraph.com

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

VIDEO: Co je projekt Venus od Binance a může konkurovat Libře od Facebooku?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-venus

V úvodu týdne jsme vás informovali o tom, že největší kryptoměnová burza současnosti Binance ohlásila spuštění projektu Venus, který začal být téměř okamžitě svým potenciálem a dosahem přirovnáván za možného konkurenta připravované kryptoměně Facebooku Libra. Je to opravdu tak? Co to vlastně projekt Venus od Binance je?  Zapněte si video, které na toto téma připravil tým CryptoKingdom.

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

-