Connect with us

Ethereum

Ethereum: Odsouhlasí se návrh, který by spálil 970 000 ETH?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Ethereum

Kontroverzní návrh na zlepšení Ethereum tzv. Ethereum Improvement Proposal s označením EIP 1559 by v případě schválení měl za důsledek spálení 970 000 ETH v celkové současné hodnotě přibližně 360 milionů dolarů. Primárním cílem EIP-1559 je snížit transakční poplatky v blockchainu Ethereum tím, že se zavedou paušální poplatky v kombinaci s mechanismem pálení mincí.

Vedoucí DTC Capital Spencer Noon, který se odkazoval na data od Dune analytu, uvedl, že v komunitě Ethereum nepanuje v případě tohoto návrhu shoda a je otázkou, zda bude někdy schválen.

O tématu spalování minci a paušálních poplatků za transakce se přitom mluví už delší dobu. Poprvé bylo toto téma dokonce otevřené už v roce 2015. Současný návrh s označením EIP-1559 představil v roce 2018 zakladatel této kryptoměny Vitalik Buterin.

Pokud by svou úpravu v komunitě prosadil, transakce Ethereum by fungovaly na novém standardu s názvem basefree. Tento poplatek by byl následně spálen a motivace těžařů by pocházela od uživatelů, kteří by k základnímu poplatku přidávali tip (spropitné).

Návrh počítá s tím, že basefree by se průběžně měnil, což by umožňovalo udržovat velikost bloku v rovnováze. V konečném důsledku by se dosáhlo toho, že by byla výše poplatků předvídatelná, velikost bloku by byla konzistentní, systém by byl bezpečnější a zabránilo by se ekonomické abstrakci (placení poplatků v jiných tokenech).

Není však překvapující, že těžaři se proti tomuto návrhu bouří. V posledních měsících díky růstu poplatků totiž dosahují rekordních zisků. V anketě odpovědělo 8 z 9 největších těžebních firem, že tento návrh odmítnou. Týmy vývojářů jsou naopak spíše za jeho schválení. Z nich podporuje tento návrh podle průzkumu přibližně 60%.

Laur Science na Twitteru upozornil, že současné vysoké poplatky, které jsou platné těžařům Ethereum, brání v tom, aby mohla cena Ethereum výrazněji růst. Příliš mnoho nabytých ETH totiž je následně ze strany těžařů převáděných do dolarů, což podle něj drží cenu Ethereum “na uzdě”.

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin

Objemy obchodování Bitcoinu dosahují úrovně z roku 2017

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Po několika měsících, kdy se soustředila pozornost kryptotrhu zejména na tokeny související s decentralizovaným financováním (DeFi) si opět žádá hlavní pozornost Bitcoin. Jeho objemy obchodování dosáhly úrovně, kterou jsme naposledy viděli ještě v roce 2017, kdy vytvořil svou dosavadní rekordní hodnotu 20 tisíc dolarů.

Na grafu, který prezentovala analytická platforma Skew můžete vidět výrazný nárůst dominance obchodování Bitcoinu ve srovnání s ostatními předními altcoiny během posledních dní. Období z konce roku 2017 je vidět vlevo.

Portál Cointelegraph ve svém článku také upozornil, že od úvodu roku se zatím více dařilo dvojce na trhu Ethereum, která zatím dosáhla v procentuálním vyjádření výraznějších zisků. Nyní když Bitcoin opět překročil cenu 12 tisíc dolarů a vstup do tohoto odvětví potvrzují firmy jako Microstrategy, Square či Stone Ridge, se však může začít soustředit opět větší pozornost na “krále kryptoměn”.

Graf: Výkonnost Ethereum (žlutá) vs. Bitcoin (bílá) od úvodu roku

Případný prudký růst ceny Bitcoinu by mohl mít negativní dopad na altcoinový trh, což se nejednou ukázalo i v minulosti, kdy altcoiny v páře s BTC zaznamenali při prudších pohybech BTC výrazné ztráty. Altcoinům se totiž většinou daří spíše v období, kdy jde BTC “do strany”, nebo stoupá jen mírným tempem. ,,Když jde Bitcoin nahoru svižným tempem, pro altcoiny to není dobrá, ale špatná zpráva, uvedl CEO Thee Arrows Capital Su Zhu.

Výrazný nárůst obchodování BTC potvrdily i data z burzy Huobi, na které upozornila analytická firma Skew. Během předešlých 24 hodin tvořilo obchodování s BTC až 54% všech obchodů. Zanedbatelné číslo to není hlavně z důvodu, že Huobi patří mezi největší držitele BTC. Podle aktuálních informací má pod kontrolou až 1,1% všech BTC, které jsou v oběhu.

Zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Průměrná hodnota BTC transakcí se výrazně zvýšila, Ethereum dominuje v počtech

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-ethereum

Portál Cointelegraph odvolávající se na data analytických platforem upozornil, že od července tohoto roku se dramaticky zvýšila průměrná hodnota bitcoinových transakcí.

Zatímco před čtyřmi měsíci byla průměrná hodnota BTC transakce okolo 25 tisíc dolarů, 20. října už byl průměr na úrovni 151 tisíc dolarů, což je nárůst o více než 500%. Tato data referovala společnost BitInfoCharts.

Zajímavé je, že průměrná hodnota transakcí Bitcoinu je v současnosti 190-krát vyšší, než průměrná hodnota transakcí dvojky trhu Ethereum, která činí 793 USD.

Zatímco Bitcoin se tedy zdá se využívá ve velké míře na transakce velké finanční hodnoty, Ethereum je používanější na běžnější transakce. Potvrzuje to i nárůst jejich počtu. 10. srpna byl dokonce zaznamenán 2-letý rekord v podobě 1,29 milionu transakcí za den, což výrazně předbíhá Bitcoin, na jehož řetězci se průměrně denně realizuje 300 až 350 tisíc transakcí.

Směrem do vzdálenější budoucnosti se dá předpokládat, že na první vrstvě Bitcoinu se bude realizovat stále méně transakcí a zároveň bude růst jejich hodnota. Většina menších transakcí se přesune do řešení na druhých vrstvách jako je Lightning Network. Tento jev souvisí i s tím, že každým dalším halvingem (dělením odměny pro těžaře o polovinu) vydělají těžaři skrz vytěžené BTC méně a tak aby přežili a pokračovali ve své činnosti, budou muset stoupat jejich příjmy z transakčních poplatků. Přestože jde o relativně vzdálenou budoucnost, trend, při kterém by se snižoval počet vytěžených Bitcoinů (což je předem stanoveno v kódu) v kombinaci s tím, že by nerostly příjmy těžařů z poplatků za transakce, by mohl být pro Bitcoin katastrofálním scénářem.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Šéf kontrolora OCC: DeFi může být pro banky velkou konkurencí

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

DeFi

Brian Brooks, který je šéfem Amerického úřadu pro kontrolu měny (OCC) řekl, že decentralizované financování (DeFi), které je v současnosti postavené zejména na blockchainu Ethereum, přinese služby, díky kterým se stane mnoho finančních služeb, které nabízejí banky, zastaralými.

V rozhovoru během FC Fintech Week Brooks poznamenal: ,,Vidíme budoucnost, v níž je decentralizace pravděpodobně nezastavitelnou silou. Decentralizované sítě jsou již z definice levnější, rychlejší a odolnější než jakýkoli druh centralizované struktury.” Pokud jde o budoucnost bank, dokonce konstatoval: ,,Lidé potřebují finanční služby, nikoli banky.”

Jinak řečeno, pokud DeFi nabídne rovné příležitosti, jaké nabízejí banky, ale půjde o ještě zajímavější a výhodnější produkty, banky se mohou ocitnout v opravdu existenčních problémech. ,,Je možné, že prostě půjdete na internet a řeknete: Mám tu 10 000 dolarů a chtěl bych udělat 5 procent. Algoritmus najde automaticky někoho, kdo nabídne takovou možnost a všechno dá dohromady. V tom procesu už banka vůbec nebude figurovat.”

Brooks proto vidí budoucnost bank spíše v oblastech jako jsou úschova fyzických aktiv a v jiných custody službách, po kterých lidé sáhnou z důvodu, že bankám důvěřují v případě úschovy cenností více než sobě samým. Za takovým účelem vznikají například i custody řešení pro institucionální společnosti, které investují do Bitcoinu, ale bojí se ho držet sami.

Brian Brooks je známý jako fanoušek kryptoměn. Úřad, kterému šéfuje, v průběhu tohoto roku povolil americkým federálním bankám nabízet služby týkající se obchodování, prodeje a koupě kryptoměn. Později OCC rozšířila pole této působnosti i na stablecoiny.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

VIDEO: Milion dolarů za Bitcoin? Co naznačují on-chain data a je BTC odolnější než v minulosti?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Kryptonovinky

YouTube kanál Zaujalo ma se ve svém tradičním úterním videu o kryptoměnách věnoval mnohým zajímavým tématům, které jsme v průběhu posledních dnů shrnuli i na našem webu kryptonovinky.com. Podívejte se, co naznačují v případě Bitcoinu on-chain data, také si poslechněte, jaký má názor na budoucí cenu Bitcoinu známý investor Raoul Pal. Dozvíte se také novinky o Ethereum, Cardano či o tom, v jakém stádiu adopce kryptoměn jsme podle nedávného průzkumu, který se konal v 10 zemích sveta.

Obzvlášť nováčkům doporučujeme také video:

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Depozitní kontrakt Ethereum 2.0 už tento týden? Beacon Chain již brzy

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum 2.0

Vývojář společnosti ConSenSys Ben Edgington informoval na Twitteru, že Ehereum 2.0 beacoin chain bude podle jeho názoru spuštěn v průběhu příštích šesti až osmi týdnů.

Beacon Chain je nový blockchain pro Ethereum nové generace (ETH2), který zajistí, aby byly obě sítě synchronizovány se stejnými daty. V systému ETH2 to bude mnohem komplikovanější než je dnes, protože síť bude existovat skrz mnohé Shardy. To znamená, že namísto pouze jednoho blockchainu se z Ethereum stane mnoho blockchainů, které budou běžet paralelně. Tyto Shardy jsou důležitou součástí zvyšování počtu transakcí, které dokáže v budoucnu Ethereum zpracovat za jednu sekundu.

Bena Edgington odhalil, že spuštění verze “V1.0.0 release candidate 0” bude předcházet spuštění funkce vkladů smlouvy protokolu, která bude oznámena již tento týden. Tato smlouva o vkladu (deposit contract) umožní, aby bylo možné poslat ETH mezi Ethereum a ETH2.0, což je jednou z mála zbývajících aktualizací, které je třeba provést před spuštěním nové éry Ethereum 2.0.

,,Pokud tomu dobře rozumím, půjdeme na to takto: Depozitní smlouva bude v nejbližších dnech, beacon chain se spustí o 6-8 týdnů později,” uvedl Edgington. V reakci na jeho tweet však jeden z vývojářů Pegasys upozornil, že nejde o oficiální prohlášení a tedy tyto termíny nejsou závazné.

Na dokončení uvedení “Ethereum 2.0 fáze 0” je třeba uzamknout 500 000 ETH, které mají být připraveny pro staking, dokud bude beacon chain uveden k životu. Aby bylo zajištěno, že implementace a rozběhnutí stakingu bude probíhat snadno, byly navrženy čtyřnásobné sankční poplatky v případě nízkého zájmu o staking, což byl jev, který byl patrný zejména koncem září při testech Spadina.

,,Myslím, že lidi už tyto testy trochu nudí. Je čas posunout se dál. Musíme spustit fázi co nejdříve,” dodal Edgington.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

[SOUHRN TÝDNE]: 10+ nejzajímavějších zpráv ze světa kryptoměn

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-kavicka

Bohatý týden na zajímavé zprávy o Bitcoinu, ale i o Ethereum, stablecoinech či DeFi sektoru. Přinášíme vám tradiční nedělní souhrn TOP zpráv ze světa digitálních měn.

Bitcoin

Na zajímavý indikátor reflexivity upozornil v úvodu týdne známý trader Willy Woo. Podle tohoto indikátoru je patrný trend nárůstu bitcoinových hodlerů, jejichž víra v růst ceny BTC je zdá se ještě pevnější, než u předchozích dvou růstových cyklech mezi lety 2012 a 2014 a 2016 až 2017. Pokud se chcete dozvědět více, otevřete si tento článek.

Jak ovlivní prezidentské volby cenu Bitcoinu? Magazín Bloomberg si myslí, že lepší pro Bitcoin by bylo, kdyby vyhrál Joe Biden, ale na druhou stranu by to bylo negativní pro DeFi projekty. Více se dočtete zde.

Ve středu se na seznam amerických firem, které se rozhodly investovat do Bitcoinu, protože ho považují za lepšího držitele hodnoty než americký dolar, přidala i firma Stone Ridge Holdings Group, která po novém drží 10 000 BTC. Více o tomto tématu se dozvíte ve videu:

Známý investor Raoul Pal prohlásil, že chce dát polovinu svých finančních úspor do Bitcoinu. Ten považuje aktuálně za mimořádně býčí, přičemž ho v tom přesvědčuje i rostoucí institucionální zájem o tuto kryptoměnu. Více se dozvíte zde.

Firmy Microstrategy, Stone Ridge a Square nemusí být jediné, které investují do bitcoinu. Co by se stalo, kdyby je napodobily ostatní americké korporátní firmy a investovaly by do nejznámější kryptoměny byť jen 0,5% svého majetku? Tomuto tématu jsme se věnovali zde.

Americké volby, příliv dalších institucionálních peněz do Bitcoinu, nálada investorů či kryptoměna Facebooku Libra. Nejen těmto tématům se v úterý věnoval i YouTube kanál Zaujalo ma:

Investiční platforma eToro ve své čtvrtletní zprávě ke stavu trhu s kryptoměnami zveřejnila studii o 15 faktorech, které nejvíce ovlivňují cenu kryptoměn. Pokud vás zajímají, dozvíte se o nich v tomto článku.

5 největších centralizovaných burz má aktuálně pod kontrolou více než 10% všech Bitcoinů, které jsou v oběhu. Tématu jsme se více věnovali zde.

Pokud by vás zajímalo, které firmy nakoupily v roce 2020 nejvíce Bitcoinů, otevřete si tento článek.

Max Keizer ve svém nejnovějším vysílání populární Keizer Show opět velebil Bitcoin jako nejlepší investici vedle zlata a stříbra. V relaci zároveň tvrdil, že při fiatových penězích vyhrávají jen banky a vlády. Více se dozvíte zde.

V pátek shrnul YouTube kanál Zaujalo ma nejzajímavější zprávy ze světa kryptoměn z druhé poloviny týdne. Dozvíte se více o firmách, které nakoupily nejvíce BTC, o faktorech, které ovlivňují cenu, které burzy mají nejvíce BTC, jak je na tom Ethereum a zda projde kontroverzní plán vedoucí ke snížení transakčních nákladů či o budoucnosti DeFi podle britského mediálního magnáta.

Altcoiny

Přestože Ethereum má neustále problémy se škálovatelností a vysokými poplatky, několik faktorů hrají ve prospěch tohoto ekosystému. V tomto článku se dočtete minimálně o třech bullish faktorech, které naznačují, že Ethereum čekají dobré časy.

Ethereum komunitu čeká hlasování o kontroverzním návrhu, který by teoreticky mohl vést ke spálení 970 000 ETH. V jeho čele je samotný zakladatel kryptoměny Vitalik Buterin a jeho prosazení by mělo vést k výraznému snížení nákladů za realizaci transakce. Mnozí těžaři ETH samozřejmě nesouhlasí. Více se dočtete zde.

Zakladatel kryptoprojektu Aragon Luis Ceunde si myslí, že technologie blockchain může výrazným způsobem pomoci při moderování obsahu na sociálních sítích jako je Facebook či Twitter, zejména pokud jde o boj proti dezinformacím a Hoax aniž byly tyto sociální sítě obviňovány z cenzury. Více se dočtete zde.

Země G7 daly razantně najevo, že jsou proti spuštění kryptoměny Facebook s názvem Libra. Informovala o tom agentura Reuters a tématu jsme se věnovali zde.

Stablecoin Tether se podle analytiků Bloombergu do roku 2022 stane druhou nejkapitalizovanejší kryptoměnou. V současnosti tvoří kapitalizace Tetheru necelých 40% kapitalizace Ethereum.

Rus Alexander Lebeděv, který je mediálním magnátem ve Velké Británii, si myslí, že DeFi technologie přinese skutečnou revoluci a absolutně změní způsob jak funguje finanční svět. Tomuto zajímavému tématu jsme se věnovali zde.

Mohlo by vás zajímat

  • Firma Satoshi Labs oznámila, že spustila desktopovou aplikaci s názvem Trezor Suite ke své populární hardwarové peněžence Trezor. Více se dozvíte zde.
  • Burza Binance rozdělila mezi prvních 6 DeFi projektů 350 tisíc dolarů, aby podpořila jejich vývoj. Za tímto účelem vytvořila fond v hodnotě 100 milionů dolarů. Podmínkou pro získání grantu je kromě kvality projektu i to, aby přešel na Binance Smart Chain.
Pokračovat ve čtení

Bitcoin

VIDEO: Které společnosti nakoupily nejvíce Bitcoinů? Kontroverzní návrh na úpravu Ethereum či faktory ovlivňující cenu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Kryptonovinky Zaujalo ma

Tradiční páteční souhrn novinek ze světa kryptoměn v podání YouTube kanálu Zaujalo ma tentokrát i o tom, které firmy nakoupily v roce 2020 nejvíce bitcoinů, či o faktorech, které podle trading sociální sítě eToro nejvíce ovlivňují cenu digitálních aktiv. Dozvíte se také nové zajímavosti o Ethereum, počtu BTC, které drží burzy či o budoucnosti DeFi podle ruského mediálního magnáta působícího ve Velké Británii.

Pozrite si také:

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Ethereum a 3 faktory, které potvrzují zdraví tohoto ekosystému

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum

Více než polovina všech existujících Etherů v oběhu se nepřesunula více než rok, což naznačuje, že mnozí držitelé kryptoměny Ethereum volí strategii hodlovat a to pravděpodobně i s ohledem na blížící se spuštění generace Ethereum 2.0, v rámci které budou moci tuto kryptoměnu zapojit do stakingu.

Podle analytické platformy Glassnode, která podrobně sleduje transakce nejen na blockchainu Bitcoinu, ale i Ethereum, se za posledních 12 měsíců přesunulo v rámci on-chain transakcí pouze 39,6% ETH.

Údaje rovněž naznačují, že rok 2019 byl obdobím, během kterého docházelo k největší akumulaci ETH ze strany velryb. Zajímavým číslem je také údaj, podle kterého se od října 2017 nepřeložilo až 20% z existujících ETH.

,,Přibližně 60% všech ETH se nepřeložilo více než jeden rok. Spuštěním ETH 2.0 fáze 0 bude zajímavé sledovat, jak velké procento těchto ETH se přesune a zapojí se do stakingu. Obzvláště jsem zvědavý, kolik z mincí, které se nehýbou už 5 let, se také přesune,” uvedl na Twitteru zajímavou poznámku Anthony Sassano.

Spencer Noon následně jmenoval na Twitteru 3 důvody, proč je Ethereum aktuálně na základě fundamentálních indikátorů zdravější než kdykoli předtím:

  1. Ethereum předběhlo v denních poplatcích za transakce Bitcoin
  2. V září bylo zavolání 115 milionů kontraktů, zatímco v červnu to bylo jen 57 milionů
  3. Denně aktivní adresy jsou konstantně nad 400 tisíci

Uvést také třeba, že denní on-chain aktivita na Ethereum v posledním období mírně narůstá. Zatímco v lednu a únoru se denně přemístilo přibližně 0,5% celkové nabídky ETH, začátkem září to bylo kolem jednoho procenta.

Týdně se na Ethereum v úvodu roku převedlo okolo 1,5% všech ETH. V červenci a září to již bylo 5% celkové nabídky.

Zajímavé je i srovnání s Bitcoinem – u něj lze sledovat opačný jev. Zatímco v únoru se za týden přemístilo přibližně 6% všech BTC, v září to bylo už jen kolem 4%.

zdroj: cryptoslate.com, cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

DeFi a kryptoměny jsou skutečnou revolucí, tvrdí mediální magnát

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Majitel britských novin Evening Standard a The Indeptentent Rus Alexander Lebedev označil DeFi za revoluční technologii v oblasti financí.

V rozsáhlém stanovisku, které tento miliardář zveřejnil v britském The Independent, popsal technologii blockchain, to jak úspěšně parazituje na globálním bankovním oligopoly a výrazně mění způsob, jakým funguje současný finanční svět. V článku dokonce uvedl, že většina zaměstnanců současného finančního sektoru se musí připravit na fakt, že přijdou kvůli této technologii o svou práci.

Lebedev mimo jiné uvedl, že smart kontrakty v DeFi projektech umožňují zákazníkům přístup k finančním službám bez potřeb prostředníků v podobě samotné banky, což zabrání chamtivým bankéřům krást prostředky klientů. Mediální magnát také konstatoval, že investoval 100 000 dolarů do estonského experimentálního yeld farming projektu a aktuálně hledá další decentralizovaný finanční ekosystém, do kterého by investoval.

Lebedev si myslí, že proces decentralizace se změnou finančního systému neskončí. Domnívá se, že na řadu postupně přijde i digitalizace skutečných aktiv jako jsou výrobní zařízení, nemovitosti, zboží a služby. Všechny budou podle něj časem evidovány pomocí technologií distribuované knihy, nebo pokud chcete blockchainu.

Podobně jako mnozí jiní zastánci kryptoměn i on tvrdí, že adopci kryptoměn pohání vpřed stav současné světové ekonomiky, která míří ke katastrofě.

Lebedev není jen mediální magnát vlastnící významná britské média. Má totiž i 25 leté zkušenosti s bankovnictvím. V roce 1995 koupil třetí největší ruskou komerční banku Reserve Bank. Tvrdí, že z této pozice již delší dobu sledoval, jak konkurenční banky stále intenzivněji přistupovali ke strategii hromadění peněz na úkor klientů.

V článku také upozornil na fakt, že více než miliarda lidí je zcela odtržená od bankovních služeb kvůli omezenému přístupu k nim. I tento problém by mohly řešit kryptoměny v kombinaci s dostupnějším internetem.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

VIDEO: Bitcoin a volby v USA, Raoul Pal kupuje BTC, testnet Ethereum či problémy Libry od Facebooku

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Kryptonews 13 10 2020

Tradičně v úterý vydává YouTube kanál Zaujalo ma pravidelný update s novinkami ze světa kryptoměn, o kterých jste se mohli dočíst i na naší stránce Kryptonovinky. Nejnovější díl se týká i vlivu amerických voleb na Bitcoin, chování BTC hodlerů, toho, zda napodobí další firmy kroky Square a Microstrategy pokud jde o akumulaci bitcoinů jako formu hedgu, kolik svého majetku investuje Raoul Pal do Bitcoinu či problémy kryptoměny Facebooku s názvem Libra.

Doporučujeme také nedávné video pro nováčky o tom, čemu by se měli vyhnout před tím, než investují do kryptoměn:

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-