Connect with us

EOS

Hodnocení DApps v roce 2019: Klíčovou roli sehrálo Ethereum, EOS a Tron

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

eos-ethereum-tron

Analytický portál DappReview zveřejnil přehled za rok 2019 týkající se decentralizovaných aplikaci (DApps). V této oblasti sehrály dominantní roli tři blockchainy – Ethereum, EOS a TRON, které měly dohromady podíl na 98,65% celkového objemu DApps.

DAppReview začal konstatováním, že v ekosystému decentralizovaných aplikací došlo v roce 2019 k transakcím přes 23 miliard dolarů. Během roku vzniklo 1955 nových DApps, čímž se jejich počet zvýšil na více než 4000. Uplynulý rok byl tedy z pohledu počtu nových Dapps jednoznačně rekordní.

Pokud však jde o počet uživatelů, decentralizované aplikace zatím výrazně zaostávají ve využití za běžnými centralizovanými “appkami” a jinak řečeno čekají na průlomovou appku, která by mohla tento trend změnit.

Rok 2019 si bude pamatovat historie i jako rok, ve kterém se začalo intenzivněji hovořit o decentralizovaném financování (DeFi). U něj sehrál klíčovou roli blockchain Ethereum. Odborníci si myslí, že potenciál tohoto trhu je velký, ačkoliv je pravdou, že zatím je v porovnání s globálním dluhovým trhem (6 miliard vs. 250 bilionů dolarů) jeho vliv zanedbatelný.

Zatímco Ethereum má nejrůznorodější nabídku decentralizovaných aplikací, Tron (TRX) se stává jakýmsi “Las Vegas blockchainu” – až 90% z celkového množství transakcí realizovaných v Dapps na Tronu se totiž týkalo hazardních her a sázení. Nic na tom nezměnilo ani úsilí šéfa Tronu Justina Suna více diverzifikovat tento blockchain, například tím, že na Tronu začaly vznikat nové USDT tokeny stablecoinu Tether nebo investoval do společnosti jako jsou Poloniex či Dlive.

300x250

Pro EOS začal rok 2019 poměrně pozitivně, ale silný zásah do reputace a základních statistik utrpěl poté, co listopadové spuštění airdropu EIDOS mělo za důsledek obrovské problémy pro celou síť. Tento mechanismus distribuoval “zdarma” tokeny uživatelům, kteří poslali jakékoliv množství EOS na svůj smart kontrakt, což vedlo spekulanty k vytváření více účtů, aby se mohli duplicitně účastnit airdropu. To ale mělo přímý vliv na funkčnost ekosystému EOS a následně i na počet aktivních uživatelů u EOS DApps, jichž ke konci roku výrazně ubylo.

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

EOS

Block.one (EOS) oznámil datum spuštění Voice. Nastaly však změny

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

EOS Voice

Generální ředitel společnosti Block.one, která stojí za vývojem kryptoměny EOS, informoval, že technická verze propracované sociální sítě Voice postavené na blockchain technologii bude uvedena na trh již 14. února 2020.

Spuštění platformy Voice je dlouho očekávanou událostí. Block.one během loňské prezentace projektu tvrdil, že cílem je, aby se stala se plnohodnotně konkurenceschopnou centralizovanou sociální sítí jako jsou Facebook, Instagram či Twitter. Tvůrci obsahu na Voice by měly být odměňováni tokeny a její decentralizovaný charakter umožní, aby byla odolnější vůči cenzuře a zneužívání osobních dat.

Spuštění Voice však nakonec proběhne odlišným způsobem, než to bylo avizováno v červnu minulého roku. Zatímco Block.one původně tvrdil, že platforma bude běžet přímo na veřejném Maine blockchainu EOS, nakonec ji firma spustí na účelově vytvořeném eosinu. Zatímco EOS je decentralizovaný operační systém založený na blockchainu navržen pro podporu decentralizovaných aplikací, eosinu je software, který umožňuje společnostem vytvářet blockchain programy, které se podobají současnému online softwaru.

Block.one přiznává tuto změnu, ale dodává, že v budoucnu by rád spustil Voice přímo na ekosystému EOS. Společnost se orientuje na vývoj softwarových aplikací s otevřeným zdrojovým kódem. Za jejich provozování však nesou zodpovědnost jiné subjekty. Block.one postavil softwarový balík eosinu a skupina organizaci (validátorů) napříč celým světem provozuje síť EOS.

Generální ředitel Block.one Brendan Blummer prohlásil, že Voice bude nástrojem, který změní způsob jakým funguje žurnalistika. ,,V budoucnu budou novináři veřejně zodpovídat za svá slova. Jak Uber osvobodil řidiče od nadvlády jejich zaměstnavatelů, tak Voice udělá totéž pro čtenáře médií,” uvedl.

300x250

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Coin Metrics hodnotil blockchainy TOP10 kryptoměn. Podívejte se, jak dopadly

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Konkurence mezi blockchainy je stále větší. Analytická společnost Coin Metrics zveřejnila výsledky své studie, ve které hodnotila blockchainy podle činnosti jejich uzlů. Nejhorší dopadly EOS a Binance Chain.

Zpráva s názvem “State of Network” se zabývala deseti největšími blockchainy, které byly seřazeny podle tržní kapitalizace a hodnoceny podle operací jejich uzlů.

Coin Metrics hodnotila činnost uzlů známkami A, B, C a F. Blockchainy kryptoměn XRP a Stellar (XLM) však známku nakonec nedostaly, protože by se při hodnocení museli spoléhat na údaje z API od Ripple a Stellar Foundation.

https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img,w_660,h_439/https://www.newsbtc.com/wp-content/uploads/2019/12/Screen-Shot-2019-12-17- at-7.42.12-AM.png

Nejlépe obstály blockchainy Bitcoinu, Bitcoin Cash, Litecoinu a Bitcoinu SV, které získaly hodnocení A.

300x250

O něco hůře se umístilo Ethereum, které dostalo známku B. EOS a Binance Chain dopadly nejhůře až s hodnocením F. V případě EOSU to má souviset se složitostí získávání údajů potřebných k dokončení auditu. U Binance Chain zas z komplexního plánu poplatků jeho decentralizované burzy a uzavřených zdrojů sítě.

Coin Metrics přikládá tomuto hodnocení významnou vypovídací hodnotu, protože uzly jsou zádovými kostmi všech operací v blockchainech, ať už jde o jejich samotnou funkčnost, ověřování a spojování peer-to-peer sítě. Snadnost provozu, možnost auditu a synchronizace uzlů budou podle agentury stále důležitější součástí budoucího růstu různých blockchain sítí.

Zdroj: newsbtc.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Čína aktualizovala rating kryptoměn: Bitcoin poprvé v TOP10

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Čína Rating

Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (CCID) vydalo již 15. vydání žebříčku kryptoměn. Rating publikovaný 6. prosince se tentokrát týkal 35 vybraných digitálních aktiv.

CCID zveřejňuje hodnocení vytipovaných kryptoměn už dva roky a to přesto, že čínská vláda se ke kryptoměnám staví negativně. Nic na tom nezměnilo ani ohlášení o plánované implementaci technologie blockchain do národního hospodářství a ani přípravy národní digitální měny, kterou bude emitovat Čínská lidová banka (PBoC).

Agentura hodnotí kryptoměny podle tří základních kritérií – technologie, aplikace (použitelnosti) a kreativity.

Od června 2018 dominoval tomuto pořadí projekt EOS, který si i tentokrát udržel vedoucí místo. Na druhou příčku se však přesunulo Ethereum (ETH), kterému mohl pomoci i úspěšný hardfork s označením Istanbul, který připravuje Ethereum na přechod do fáze “Ethereum 2.0”, s čím bude souviset i staking s přechodem na konsenzus Proof-of-Stake či řešení problému se škálovatelností (více se dočtete v tomto článku). V předchozím vydání druhý Tron (TRX) tentokrát obsadil “bronzovou” příčku.

Vůbec poprvé se do elitní desítky dostal Bitcoin (BTC), tedy nejstarší a nejpopulárnější kryptoměna, který skončil devátý. Bitcoin tradičně vede pořadí pokud jde o kreativitu, ale oproti nejlepším podle CCID zaostává hlavně v základní technologii a použitelnosti.

300x250

Třetí nejhodnotnější kryptoměna podle tržní kapitalizace XRP, v tomto pořadí kuriózní označena jako Ripple (Ripple je firma, která za touto kryptoměna stojí, nejde o kryptoměnu), se umístila až na 18. příčce.

Pořadí TOP 35 kryptomien podle CCID k prosinci 2019:

Ethereum by mohlo čoskoro umožniť tisícky transakcií za sekundu

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Čínský rating kryptoměn: První místo beze změny, Bitcoin stále nízko

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

rating-cina

Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií známé pod zkratkou CCID opět aktualizovalo svůj rating kryptoměn. Bitcoinu nadále nefandí.

Ministerstvo, které nedávno informovalo o tom, že v Číně existuje již více než 700 různých blockchain projektů, z nichž více než 500 působí ve finančním sektoru, vydalo nový rating, ve kterém hodnotilo celkem 35 digitálních měn, čili o dvě méně, než v předešlém vydání. Celkově jde již o čtrnáctý rating.

CCID hodnotí kryptoměny podle tří hlavních kritérií – technologie, aplikace (použitelnosti) a kreativita.

První místo opět patří (ne) překvapivě EOSu, který tomuto pořadí dominuje již od vydání publikovaného v červnu 2018. EOS dominoval zejména v hodnocení základní technologie s počtem 103,7 bodu. Žádný jiný kryptoprojekt hranici 100 bodů v tomto dílčím výsledku nepřekonal a jen TRON se dostal nad 90 bodů.

Druhé místo patří právě TRONu, za kterým stojí čínský podnikatel Justin Sun. Na třetím místě se umístilo Ethereum, Čtvrtý je NULS a páté BitShares.

300x250

Zajímavé je, že Bitcoin jako nejznámější kryptoměna nefiguruje ani v první desítce. Je až jedenáctý s celkovým hodnocením 103.2 bodu. Za technologii dostal jen 43,5 bodu. V tomto směru výrazně zaostává za většinou hodnocených projektů. V kreativitě je však nejlepší (40.2 bodu).

Čínský rating CCID:

K hodnocení je třeba dodat, že Čína zjevně nehledí na kryptoměny z pohledu jejich decentralizovaného charakteru. EOS a TRON jsou totiž z předních kryptoměn pravděpodobně nejcentralizovanejší.

zdroj: u.today

Pokračovat ve čtení

EOS

Používání decentralizovaných aplikací kleslo, ukazuje studie

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

dapps

Decentralizované aplikace známé pod pojmem “DApps” se ve třetím čtvrtletí 2019 z velké popularitě netěšili.

DApp.com – Analytická platforma pro decentralizované aplikace zveřejnila zprávu, která uvádí, že celkový objem na blockchainech Ethereum, EOS, Steem, Tron, Tomo Chain, IOST a Blockstack, které sleduje, dosáhl ve třetím čtvrtletí celkového objemu transakcí 2,03 miliardy dolarů , což je o 40% méně, než ve druhém čtvrtletí.

Pouze 36% uživatelů DApps aktivních ve druhém čtvrtletí použito decentralizované aplikace alespoň jednou i ve třetím čtvrtletí, což naznačuje, že jejich používání prostě není pro většinu lidí prospěšné respektive dostatečně atraktivní.

Když to rozměníme na drobné, tak v případě EOSu použili decentralizovanou aplikaci alespoň jednou čtyři z 10 uživatelů, kteří ji využili i ve druhém čtvrtletí. V případě Ethereum to bylo jen 5% a v případě Tronu 15%. Zajímavé však je, že EOS naopak ve srovnání s Tronem a Ethereum zaznamenal menší příliv nových uživatelů.

DeFi se dařilo

Dařilo se takzvaným DeFi, což jsou aplikace pro decentralizované financování. Ve třetím čtvrtletí narostla hodnota jejich transakcí o 525 milionů dolarů, přičemž aplikace postavené na Ethereum přispěly k této částce z 88% (132 tisíc uživatelů).

300x250

,,K decentralizovaným aplikacím se přidalo ve třetím čtvrtletí více než 500 tisíc nových uživatelů. Více než 138 tisíc (27,6%) z nich je začalo používat pro finanční služby a více než 170 000 (34%) jich je použilo kvůli hazardním DApps, “ uvádí studie.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

EOS

3 přední altcoiny brzy čekají významné aktualizace

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

eos-tron-neo

Trojici předních kryptoměn EOS, Tron a NEO čekají v příštích týdnech důležité milníky, na které upozornil portál Cointelegraph.

EOS

EOS se 23. září dočká svého prvního hardforku. Sedmá největší kryptoměna realizuje upgrade svého konsensu a aktivuje eos, což povede ke zlepšení v bezpečnosti a škálovatelnosti a zjednodušení realizace budoucích hardforků. S prvním hardforkem sítě, který povede k tomu, že zdrojový kód blockchainu se rozdělí do dvou samostatných síti, souhlasilo 29 z 30 největších producentů bloků EOS.

Tron

Tron (TRX) brzy vydá aktualizaci Sun Network, která byla oficiálně spuštěna 11. srpna. Sun Network je sidechainové řešení pro neomezenou kapacitu škálování sítě Tron. Decentralizovaným aplikacím (Dapps) umožňuje spotřebovávat méně energie a pracovat v bezpečnějším a efektivnějším prostředí. Spotřeba na vedlejší síti, tedy Sun Network, by měla zajistit stonásobně nižší spotřebu energie, což podle Tronu povede k výraznému nárůstu počtu decentralizovaných aplikaci na Tron blockchainu.

NEO

Podle tržní kapitalizace v současnosti dvacátou největší kryptoměnu na trhu NEO čeká významný upgrade na NEO 3.0. Konkrétní datum, kdy by se tak mělo stát nebyl uveden, ale oznámené bylo, že se tak stane ve druhém čtvrtletí 2020. Nová vylepšená verze NEO by měla být spuštěna jako zcela nová blockchainová síť, ve které budou muset uživatelé vyměnit své stávající tokeny za nové . Tato aktualizace je podle vývojáře NEO Erika Zhanga nezbytná, protože množství vylepšeních nebude kompatibilních se současným blockchainem. Mezi ně patří levnější transakce, implementace smart kontraktů a rychlejší blockchain pomocí jednotného transakčního modelu.

zdroj: cointelegraph.com

300x250
Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (16.7.): Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a EOS

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V minulé analýze jsme u ETH počítali s růstem až k 280 USD, odkud bude následovat pád. Přesně to se odehrálo, ale Ethereum bylo daleko slabší než jsem předpokládal, prorazilo support na 245 USD a dostalo se až na ceny kolem 200 USD.

Během včerejška potom následoval rychlý odraz a na denním grafu se vyformovala svíce, která běžně udává dno. Samotná svíce ale nic zásadního neznamená a budeme potřebovat potvrzení během dnešího a zítřejšího dne.

Aby si Ethereum udrželo své momentum, nemělo by propadnout pod cenu 215 USD, jinak hrozí propad na další minima, konkrétně bych sledoval ceny 192-185 USD.
Pokud se zvládneme udržet nad 215 dolary, očekávám v dalších dnech otestování důležitých úrovní na 251 a 260-263 USD.

300x250

LTC/USDT

U Litecoinu jsme v páteční analýze mluvili o pádu na cenu 84 USD, což se nyní ukázalo jako lokální dno, odkud se cena odrazila o 10% vzhůru. Stále na tomto grafu ale zůstává velké množství neotestovaných rezistencí.

To, co tedy nyní sleduju, je tedy možné vytvoření falling wedge (což by znamenalo ještě jednu vlnku dolů přibližně na 80 USD), odkud by přišel odraz a otestování minimálně 99-97 USD, v případě breaku této zóny bychom mohli vystřelit až na 111-113 USD. 

Pokud by Litecoin nezvládl vytvořit falling wedge, budu sledovat další supportní zónu 69-72 USD. 

EOS/USDT

EOS byl v posledních dnech jedním z nejkrvavějších coinů. Během včerejška ale dosáhl úrovní, které sleduju už delší dobu a odkud mi dává smysl odraz k vyšším cenovým hladinám.
Prvním důležitým bodem pro mě bude cena 4,8 USD, kam vychází rezistence struktury, a také 50% retracement trendového kanálu. 

Pokud se dokážeme dostat přes tuto úroveň, můžeme mířit až na další silnou zónu, která se nachází na 5,5 USD.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Weiss Ratings: Litecoin se zařadil mezi špičku. Tohle je TOP10

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

weiss-ratings

Americká ratingová agentura Weiss Ratings, která začala jako první udělovat ratingy kryptoměn, zvýšila hodnocení Litecoinu a zařadila ho po bok “nejlepších kryptoměn”.

Weiss Ratings hodnotí kryptoměny známkami od A po F, přičemž F je nejhorší známka. Rating A nemá dlouhodobě žádná kryptoměna. Konečnou známku tvoří kombinace dvou hlavních faktorů, které se tvoří z dílčích ratingů za:

  • Technologii / adopci
  • Míru rizika / odměny

Litecoin si polepšil v předběžném “Risk / odměna”, když dostal nový rating B- namísto předchozího C +. Díky tomu se jeho celkový rating změnil na B, čímž se vyrovnal Ethereum, EOS a Cardano na společnou pomyslnou druhou příčku nejlepších kryptoměn.

Na prvním místě je nadále Bitcoin, který má celkový rating B+. Za technologii a adopci má známku A a za riziko/odměna známku C+.

Weiss Ratings před 3 týdny zhoršil hodnocení kryptoměně EOS, kterou kritizoval za problémy s decentralizací, kterou zdá se ani neplánuje intenzivně řešit. Naopak zvýšil rating Cardano díky blížícímu se přechodu na fázi Shelley, v rámci kterého udělá výrazný krok vpřed právě v oblasti decentralizace.

300x250

Pořadí 10 nejlepších kryptomien podle Weiss Ratings:

rating

Známku C + mají i Stellar, Monero, Dash, NEO, Ethereum Classic, Zcash, Decred, BitShares. S hodnocením C jsou NEM, Ontology, Bitcoin Gold, VeChain, Dogecoin, OmiseGO, Holo, Waves, Komodo, Icon, Steem, GXChain, Elastos, Vertcoin a Qtum.

zdroj: weisscrypto.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

VIDEO: Kdy přijde čas altcoinů (LTC, EOS, ADA, IOTA)?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

analyza-majzlik

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto videu jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním odporúčaním.

Michal Majzlík, jehož jistě dobře znáte jako trejdera Mike Crypto Group se nedávno spojil s Crypto Kingdom, kde se stal rychle neodmyslitelnou součástí. Včera večer připravil analýzu pro čtyři vysoce kapitalizované a zároveň kvalitní altcoiny Litecoin, EOS, ADA a IOTA, na které se podíval v páru s americkým dolarem. Pokud chcete být v obraze, zapněte si jeho video.

Jestli obchodujete na kryptoburzách, doporučujeme vyzkoušet 3Commas. Více se dozvíte zde:

5 funkcií, pre ktoré sa oplatí vyskúšať platformu 3commas

 

300x250

 

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Bitwise spouští ETP na 8 TOP kryptoměn, přibudou ještě dvě

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Společnost Bitwise, která u Americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádá o schválení Bitcoin ETF, oznámila spolupráci se švýcarským startupem Amun AG, v jehož rámci spustí ETP vázán na balík několika předních kryptoměn.

ETP je zkratka Exchange Traded Products, pod čímž si můžete představit soubor tří finančních produktů – ETF, ETC a ETN.

Dohodu uzavřela dceřiná společnost Bitwise – Bitwise Index Services, která získala licenci na takzvaný “The Bitwise 10 Select Large Cap Crypto Index”, jehož prostřednictvím přivede na trh diverzifikované kryptoměnové ETP.

Nový ETP produkt se bude obchodovat na přední švýcarské burze SIX Swiss Exchange a bude dostupný pro investory s výjimkou Spojených států amerických.

Bitwise 10 Select Large Cap Crypto Index umožní sledovat výkonnost až 10 předních globálních kryptoměn. Zatím půjde pravděpodobně jen o těchto osm –Bitcoin, Ethereum,XRP,Bitcoin Cash, litecoin, EOS, Stellar a Cardano.

300x250

,,Kryptoměny musí splňovat různá kritéria, aby mohly být součástí tohoto indexu, včetně pravidel týkajících se bezpečnosti, likvidity a institucionální podpory, ” informovala společnost v tiskové zprávě.

,,Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Bitwise, abychom přivedli investorům ve Švýcarsku nejdiverzifikovanější ETP,” komentoval tuto novinku CEO společnosti Amun AG Hany Rashwan. ,,Bitwise je globální lídr v oblasti indexování kryptoměn a jsme šťastní, že můžeme spustit produkt, který je postaven na jejich odbornosti.”

Švýcarská burza SIX exchange ve spolupráci s Amun AG již zalistované do své nabídky ETP produktů ETP na Bitcoin (ABTC), Ethereum (AETH) a XRP (AXRP). Zejména ETP na XRP se těší velké oblibě. Podle dat burzy má druhé nejvyšší denní volume okolo 450 tisíc dolarů, přičemž na prvním místě je ETC na fyzicky držené zlato.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-