Connect with us

Nezaradené

Krypto zprávy dne (19.2.): Bitcoin ETF, predikce pro Bitcoin, Cardano, Ethereum či Polkadot

Zveřejněno

bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají prosperující období a jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Úspěšný první den Bitcoinu ETF. Zájem překonal očekávání

Nedávno jsme vás informovali, že v Kanadě schválili vůbec první Bitcoin ETF na území Severní Ameriky a zároveň jedno vůbec z prvních na světě (první ETF bylo schváleno na Bermudách). Nuž a vypadá to tak, že o tento produkt je mezi institucionálními investory opravdu velký zájem. Vůbec první Bitcoin ETF obchodovaný na kanadské burze v Torontu má za sebou mimořádně zdařilý první den. Více jsme o tom řekli ve videu níže a také v našem článku.

Co říkají na Bitcoin Bobby Lee a Bill Gates? BTC do konce roku za $ 250 000?

Uplynulých 24 hodin přineslo několik zajímavých vyjádření směrem k Bitcoinu. Komunitu kolem této kryptoměny nejvíce zaujala vyjádření člena Bitcoin Foundation a BTC experta Bobbyho Lee a také zakladatele firmy Microsoft Billa Gatese. Zatímco Lee pokračoval ve své optimistické predikci pro následující měsíce a varoval před závěrem bullrunu, který může být pořádně krvavý, Bill Gates byl ohledně BTC velmi opatrný. Více se dozvíte z videa níže a také v našem článku.

Šéf CryptoQuant poukázal na silný býčí signál pro Ethereum

Ethereum dosáhlo včera nového historického maxima 1930 dolarů a tak ho v daném čase dělilo od zmiňovaného milníku opravdu jen málo. Populární tržní analytik Michael Van de Poppe k tomu dodal, že když ETH překoná tuto hranici, velmi snadno se může dostat až na úroveň 2200 USD. Data z CryptoQuant mezi tím naznačují, že ETH možná začaly akumulovat instituce. Více se dozvíte v našem článku a také z videa níže:

Aktualizovaná peněženka posouvá Cardano blíže k decentralizovanému řízení

Peněženka pro kryptoměnu Cardano (ADA) s názvem Daedalus se dočkala nového update (3.3.0), který je označován za jeden z dosud nejvýznamnějších. Mimo jiné totiž podporuje nativní tokeny pro hadrfork Mary a také přibližuje blockchain Cardano decentralizovanější řízení. Tématu jsme se podrobněji věnovali ve videu a také v našem článku.

Vývojáři Cosmos budou moci snadno migrovat na Polkadot ekosystém

Podle čerstvých informací to vypadá tak, že vývojáři Cosmos budou moci v dohledné budoucnosti snadno migrovat své decentralizované aplikace budované na Comsos SDK přímo na ekosystém Polkadot. O této možnosti informovala firma Adoriasoft, která se zaměřuje na vývoj distribuovaných aplikací, tokenizovaných řešení a softwaru založeného na blockchain technologii. Pokud vás zajímá více, otevřete si náš článek nebo se podívejte video níže.

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku a také na našem YouTube.

Populárne