Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (5.3.): Pozitivní predikce, akumulace BTC a novinka HTC

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Většina těch, co nakupovali Bitcoin v roce 2018, ho stále hodluje

Více než 15% vytěžených Bitcoinů se během posledních 12 až 18 měsíců vůbec nepohnula. Tento fakt zjevně podporuje předpoklad, že druhá polovina roku 2018 byla obdobím akumulace, jelikož většina tehdy nakoupených Bitcoinů dosud nezměnila svého majitele. Nejen to, ale také stoupající hashrate, jsou bullish signály pro vývoj ceny. Více se dočtete zde.

Willy Woo: $ 135 000 za Bitcoin na konci nového cyklu dává smysl

Jeden z nejpopulárnějších kryptoanalytiků Willy Woo si myslí, že nový růstový cyklus Bitcoinu, který podle něj již začal, povede minimálně k ceně 100 tisíc dolarů za 1 BTC. Zároveň předpokládá, že by mohla jít i o něco výše. Podrobnosti se dozvíte zde.

Změnil příští guvernér Bank of England názor na kryptoměny?

Odcházející guvernér Bank of England Mark Carney vícekrát naznačil, že technologie, kterou přinášejí kryptoměny, má svůj zjevný potenciál. Mimo jiné nevyloučil možnost vydání národní digitální měny postavené na této technologii či podporu pro kryptoměnu Facebooku Libra. Jeho nástupce Andrew Bailey je však zdá se názorově blíže spíše k Warrenu Buffettovi. Pokud vás téma zaujalo, více se dozvíte zde.

HTC přináší 5G blockchain router s focusem na kryptoměny a soukromí

Společnost HTC se již delší dobu staví ke kryptoměnám velmi pozitivně. Nejnověji informovala, že uvede na trh na soukromí zaměřen 5G blockchain router, který umožňuje provozovat plný bitcoinový uzel (node) a je vytvořen se zaměřením na soukromí uživatelů. Více se dočtete zde.

Japonská firma investovala do kryptofondu Pantera Capital

Přední marketingová firma Ceres sídlící v Japonsku investovala do hedgeového fondu se zaměřením na blockchain a kryptoměny společnosti Pantera Capital. Informovala o tom na své webové stránky přičemž výši investice nezveřejnila. Pantera Capital působí na trhu již od roku 2013. Její první fond získal investice v hodnotě 13 milionů dolarů a druhý $ 25 milionů. Třetí rizikový fond s názvem Pantera Venture Offshore Fund III LP byl registrován v srpnu 2018. Pantera v rámci svých fondů investovala do Ripple, Brave, Circle, Bitsdstamp a také do ICO tokenů jako 0x, Protocol, kýbl a Polkadot. Zaměřuje se především na firmy zaměřené na blockchain technologii, ICO tokeny a s tím související podnikání. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku. 

Populárne