Connect with us

Ethereum

Lubin z Ethereum: Doufejme, že Čína umožní propojit svou kryptoměnu s otevřenými blockchainy

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Joseph Lubin Ethereum

Jeden ze zakladatelů kryptoměny Ethereum Joseph Lubin vyjádřil naději, že Čína umožní interoperabilitu její připravované národní kryptoměny CBDC s veřejně dostupnými blockchainy.

Lubin svou myšlenku prezentoval během rozhovoru pro magazín Forbes, ačkoli přiznal, že netuší, jak se k tomuto tématu nejlidnatější země světa nakonec postaví. Vedle toho, jak vyjádřil názor, že čínský blockchain nebude takový pokročilý jako Ethereum, dodal: ,,Rád bych pomohl Číně získat odborníky na technologii blockchain. Hlavní myšlenkou je, že Ethereum je nejsilnější technologií blockchainu a působí jako pozitivní virus, který se implementuje do mysli lidí.”

Joseph je přesvědčen, že spuštění čínské národní kryptoměny povede k tomu, že americký vliv ve finančním světě se bude nadále zmenšovat. Domnívá se, že to s sebou přinese pozitiva, ale i negativa.

Zatímco Čína mění svůj postoj k blockchainu a připravuje spuštění národní kryptoměny, USA zdá se (minimálně oficiálně) spí na vavřínech. Žádné oficiální plány na digitalizaci dolaru známé nejsou a postoj ke kryptoměně Libra od Facebooku je ze strany regulátorů a zákonodárců velmi negativní.

zdroj: cointelegraph.com

300x250
Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin

Bitcoin a Ethereum jsou komodity, XRP je sporné, tvrdí šéf CFTC

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin Ethereum XRP

Předseda Americké komise pro komoditní futures (CFTC) Heath Tarbert uvedl, že zatímco v případě Bitcoinu a Ethereum je zcela jasné, že jde z regulačního pohledu o komodity, v případě třetí nejhodnotnější kryptoměny XRP je to nadále nejasné.

Tarbert si o tématu vnímání kryptoměn z regulačního rámce povídal 13.ledna se zpravodajskou stanicí Cheddar. Přiznal, že z pohledu CFTC mají aktuálně jen dvě kryptoměny jasný statut Bitcoin a Ethereum jsou komodity a tudíž spadají pod dohled CFTC.

Druhou možností pro kryptoměny je, že budou vnímány jako cenné papíry. V tom případě by však spadaly pod dohled Americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC).

Tarbert potvrdil, že ohledně posuzování XRP jeho organizace úzce spolupracuje se SEC, aby situaci dokázali správně vyhodnotit. ,,Během uplynulého roku jsme úzce spolupracovali se SEC, protože pokud existuje něco, co od nás požadují účastníci tohoto trhu, tak je to jednoznačnost. Ikdyž je skutečně obtížné zajistit, jak budou regulovány,” uvedl.

Nástupce J. Christophera Giancarla se na adresu kryptoměn vyjádřil již vícekrát pozitivně a myslí si, že dohled jeho organizace trhu s těmi kryptoměnami, které spadají pod jurisdikci CFTC, prospívá.

300x250

Pokud jde o XRP, již vícekrát jsme vás informovali, že posouzení toho, zda jde o komoditu nebo cenný papír, bude velmi komplikované. XRP nehraje do karet, protože většinu tokenů drží jedna společnost, kterou je Ripple. A ta čelí už více žalobám od investorů, podle nichž jim Ripple prodalo neregistrované cenné papíry.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

EOS

Hodnocení DApps v roce 2019: Klíčovou roli sehrálo Ethereum, EOS a Tron

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

eos-ethereum-tron

Analytický portál DappReview zveřejnil přehled za rok 2019 týkající se decentralizovaných aplikaci (DApps). V této oblasti sehrály dominantní roli tři blockchainy – Ethereum, EOS a TRON, které měly dohromady podíl na 98,65% celkového objemu DApps.

DAppReview začal konstatováním, že v ekosystému decentralizovaných aplikací došlo v roce 2019 k transakcím přes 23 miliard dolarů. Během roku vzniklo 1955 nových DApps, čímž se jejich počet zvýšil na více než 4000. Uplynulý rok byl tedy z pohledu počtu nových Dapps jednoznačně rekordní.

Pokud však jde o počet uživatelů, decentralizované aplikace zatím výrazně zaostávají ve využití za běžnými centralizovanými “appkami” a jinak řečeno čekají na průlomovou appku, která by mohla tento trend změnit.

Rok 2019 si bude pamatovat historie i jako rok, ve kterém se začalo intenzivněji hovořit o decentralizovaném financování (DeFi). U něj sehrál klíčovou roli blockchain Ethereum. Odborníci si myslí, že potenciál tohoto trhu je velký, ačkoliv je pravdou, že zatím je v porovnání s globálním dluhovým trhem (6 miliard vs. 250 bilionů dolarů) jeho vliv zanedbatelný.

Zatímco Ethereum má nejrůznorodější nabídku decentralizovaných aplikací, Tron (TRX) se stává jakýmsi “Las Vegas blockchainu” – až 90% z celkového množství transakcí realizovaných v Dapps na Tronu se totiž týkalo hazardních her a sázení. Nic na tom nezměnilo ani úsilí šéfa Tronu Justina Suna více diverzifikovat tento blockchain, například tím, že na Tronu začaly vznikat nové USDT tokeny stablecoinu Tether nebo investoval do společnosti jako jsou Poloniex či Dlive.

300x250

Pro EOS začal rok 2019 poměrně pozitivně, ale silný zásah do reputace a základních statistik utrpěl poté, co listopadové spuštění airdropu EIDOS mělo za důsledek obrovské problémy pro celou síť. Tento mechanismus distribuoval “zdarma” tokeny uživatelům, kteří poslali jakékoliv množství EOS na svůj smart kontrakt, což vedlo spekulanty k vytváření více účtů, aby se mohli duplicitně účastnit airdropu. To ale mělo přímý vliv na funkčnost ekosystému EOS a následně i na počet aktivních uživatelů u EOS DApps, jichž ke konci roku výrazně ubylo.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Ethereum má důvěru miliardových firem, ale musí řešit své problémy

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum

Ethereum je blockchainem, který si získal za poslední léta důvěru více firem s hodnotou miliard dolarů. Pokud by existovala vitrína, respektive portfolio jejích úspěchů, určitě by se v ní aktuálně nacházelo konstatování, že protokol Ethereum využívají i společnosti jako Microsoft či Ernst & Young.

Právě Microsoft byl snad nejranější multi-miliardovým gigantem, který začal testovat Ethereum. Bylo to už v roce 2015 a stále platí, že v rámci svého cloudu Azure nabízí služby postavené na Ethereum.

Angažování velkých korporaci v blockchain průmyslu je nepochybně dobrým znakem, zvláště když tyto firmy nevyvíjejí vlastní řešení, ale používají to, co nabízejí samotné decentralizované projekty.

Ethereum v současnosti představuje již skutečně velkou blockchainovou síť, na níž pracuje množství vývojářů a fungují na ní decentralizované aplikace (DApps) a také to, co je aktuálně stále žhavější tématem – decentralizované financování (DeFi). U DeFi sehrává Ethereum obzvláště dominantní postavení.

Čím je však zájem o blockchain Ethereum vyšší, ať už jde o korporace, vývojáře nebo DeFi, tím jsou zřetelnější a patrnější jeho citlivé stránky. Zranitelný je především v souvislosti se škálovatelností, tedy propustností transakcí. Pokud by se náhle rapidně zvýšilo používání tohoto blockchainu, Ethereum by to jen sotva ustálo bez újmy. Zatímco Ethereum aktuálně platí za chyby z minulosti, přicházejí konkurenční projekty, kterým sice vývoj trval déle, ale zdá se, že na masovou adopci a miliardy transakcí jsou pripraveny lépe – příkladem může být Cardano.

300x250

Ethereum navzdory těmto úskalím má ještě nějaký čas, aby udělalo potřebné kroky a vylepšilo svou technologii natolik, aby splňovala nároky nové dekády. Klíčovou roli by při tom mohl sehrát přechod na avizovanou novou generaci Ethereum s označením “Ethereum 2.0”. Nejnovějším krůčkem, který Ethereum k tomuto cíli přiblížil, byl hardfork Muir Glacier realizován jen pár dní zpátky. S přechodem na Ethereum 2.0 už bude fungovat celý ekosystém na konceptu Proof-of-Stake (PoS) a ne Proof-of-Work (PoW), což výrazně změní způsob, jakým budou transakce ověřovány, což ovlivní i způsoby škálování sítě.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Ethereum (ETH) stoupla po hardforku Muir Glacier inflace

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum

Po odstranění problémů s těžbou klesla průměrná doba vytvoření nového bloku na blockchainu Ethereum až o čtvrtinu. Vyplývá to z údajů Etherscanu, který sleduje dění v blockchainu druhé největší kryptoměny.

Etherscan informuje, že od 1. ledna do 4. ledna se průměrný čas na vytvoření bloku snížil ze 17,16 sekundy na 12,96 sekundy. Znamená to pokles o 24,48%.

Snížení času na vytvoření bloku vedlo k vyššímu počtu vytěžených bloků za den a k vyšší inflaci Ethereum. Podle grafu počítání a odměňování, v průběhu 1. ledna vytvořili mineři Ethereum 4 980 nových bloků a 10 237 nových ETH. 4. ledna však vzniklo už 6 570 nových bloků a 13 437 nových ETH. To je nárůst o téměř 32% bloků za den a 31% nových ETH za den.

Tyto změny jsou pravděpodobně důsledkem nedávné implementace hardforku Muir Glacier. Jeho cílem bylo oddálit “dobu ledovou”, která by mohla způsobit výrazně zpomalení Ethereum.

Takzvaná “doba ledová”, která je známá také pod pojmem “difficulty bomb”, se vztahuje na narůstající obtížnost hashování v algoritmu těžby Ethereum (mining difficulty). Navrhovaný mechanismus má sloužit jako funkce, která demotivuje těžaře Ethereum pokračovat v těžbě Proof-of-Work po plánovaném přechodu Ethereum na Proof-of-Stake (PoS), tedy do fáze “Ethereum 2.0”.

300x250

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Adopce kryptoměn v roce 2019 stoupla, informuje Coin Metrics

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin adopcia

Nová studie analytické společnosti Coin Metrics uvádí, že rok 2019 byl pro kryptoměny rekordním, pokud jde o jejich adopci. Adresy se zůstatkem minimálně 10 dolarů se totiž zvýšily u většiny hlavních kryptoměn stejně jako jejich ceny, což naznačuje, že maloobchodní trh navzdory medvědí náladě loni prospíval.

Přestože Bitcoin ukončil rok 2019 v plusu více než 90% v porovnání s jeho hodnotou, na níž začínal v lednu 2019, mnozí krypto-investoři nepovažují uplynulých 12 měsíců za mimořádně úspěšných. Drtivá většina altcoinů totiž výrazně ztrácela v páru s BTC. Po roce 2017, který přinesl obrovské procentuální zhodnocení, tedy nastalo další vystřízlivění.

Klíčem k dalšímu růstu hodnoty celého trhu s kryptoměnami je jejich širší adopce. A ta v tomto směru dopadla pro rok 2019 podle CoinMetrics dobře. Stačí hledat klíčové znaky ve statistikách, které jsou k dispozici.

Kryptoměny prosperovaly ve čtyřech důležitých bodech – ocenění, používání a přijetí, ekonomika a bezpečnost. Zejména však v tom, že je používalo dosud nejvíce uživatelů.

CoinMetrics se nejprve zaměřil na sledování počtu aktivních adres v 18 nejvýkonnějších resp. nejhodnotnějších kryptoměnách na trhu. Zjistil, že počet unikátních adres narostl u většiny z nich. Vidět to můžete na následujícím obrázku, ze kterého vyplývá, že počet aktivních adres v roce 2019 stoupl u 14 z 18 sledovaných projektů. Výrazný pokles evidujeme jen u XRP (-49%), XLM (-66%) a ZEC (-50%).

300x250

Podle analýzy CoinMetrics je však ještě významnější statistikou počet adres se zůstatkem nejméně 10 dolarů. ,,10 dolarů je něco jako arbitrážní číslo. Představuje dostatečně malý zůstatek, který lze přičíst malému neinstitučnímu investorovi a zas dostatečné velký zůstatek na to, aby ho nebylo možné považovat za “prach”,” vysvětlili autoři studie.

Nárůst počtu adres se se zůstatkem nejméně 10 dolarů je prý skvělým znamením, že adopce kryptoměn roste. Studie zjistila, že adres se zůstatkem alespoň 10 dolarů výrazně stouplo především u Bitcoinu (+ 44%) a Ethereum (+ 19%). Naopak výrazný pokles vidět u XRP (-16%) a ZEC (-12%). I na základě toho lze posoudit adopce jejichž kryptoměny rostou nejrychleji.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Google opět zpřístupnil aplikaci MetaMask. Ustoupil podobně jako YouTube

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

metamask

Konec roku 2019 poznamenaly dvě nečekané zprávy pro fanoušky kryptoměn. Nejprve YouTube začal blokovat obsah týkající se kryptoměn, v souvislosti s čímž zasáhl vůči mnohým populárním kanálům se stovkami tisíc subscriberů a následně Google zrušil ve své službě Google Play podporu pro populární aplikaci krypto peněženky MetaMask.

MetaMask fungující jako rozšíření prohlížeče Google s vestavěnou peněženkou a funkcemi umožňujícími spuštění decentralizovaných aplikací založených na blockchainu Ethereum, je však podobně jako populární YouTube kanály opět dostupný.

,,Po pečlivém zvážení společností Google nám byla opět povolena aplikace MetaMask v obchodě Google Play (Android). Děkujeme všem, kteří v nás věřili a vyjádřili nám podporu,” informoval MetaMask na svém Twitteru.

Google vysvětlil zablokování aplikace tím, že si ji spletl s aplikací, která těží kryptoměny, což není v souladu s pravidly Google Play.

MetaMask bylo možné instalovat i během doby nepřítomnosti na Google Play a to alternativními způsoby instalace.

300x250

Pokud jde o YouTubery, ty začala platforma údajně blokovat kvůli chybě v jejich vyhodnocovacím algoritmu. Zajímavé je, že Google vlastní i YouTube.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Chystá se Buterin prodat Ethereum za $25 milionů?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Vitalik Buterin

Spoluzakladatel a jeden z hlavních vývojářů kryptoměny Ethereum Jeffrey Wilck se rozhodl poslat na burzu Kraken 92 000 ETH, což představuje okolo 11,5 milionu dolarů, s úmyslem prodat je. Podobné kroky u fanoušků daných projektů vždy vzbuzují obavy, protože když “kapitán” nebo “posádka” opouštějí loď, nikdy to nevěstí nic dobrého.

Wilck své rozhodnutí prodat značnou část držených ETH však vysvětlil tím, že peníze získané jejich prodejem chce investovat do financování společnosti zaměřené na vývoj her Grid Games. Na GitHubu u ní vystupuje jako spoluzakladatel. ,,Ježíši Kriste. Nic nezůstane bez povšimnutí. Potřebuji peníze na hru, yo?” Napsal pohoršeně na Twitteru. Část Komunity Ethereum mu však vyčítá, že ETH, které vlastní, by měl raději využít na financování Ethereum ekosystému.

Pokud jde o prodej ETH, bouřlivé vášně hodlerů této kryptoměny vyvolal 11. prosince i další významný představitel Vitalik Buterin. Hlavní tvář celého projektu přiznala, že nadace Ethereum Foundation stojící za vývojem sítě vydělala prodejem ETH v lednu 2018, kdy bylo ETH svém all-time-high 1400 dolarů, kolem 100 milionů USD.

Buterin se následně stal přes Vánoce centrem pozornosti opět, tentokrát pro spekulace, podle kterých plánuje prodat Ethereum v hodnotě kolem 25,5 milionu dolarů. Analytická společnost ViewBase upozornila, že z peněženky, na níž se nacházelo přes 300 000 ETH, byly realizovány transakce na směnárny Kraken (92 000 ETH), Huobi (99 987 ETH) a Binance (25 908 ETH). Tato peněženka by měla patřit jednomu z předních developerů Ethereum, pravděpodobně právě Vitaliku Buterinovi.

300x250

zdroje: cointelegraph.com, cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Analýza (20.12.): Našlo Ethereum dno? Litecoin předskokanem a Cardano v akumulaci

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Ethereum mělo společně s Bitcoinem a dalšími kryptoměnami předevčírem velmi zajímavý den, kdy se vytvořilo nové low na ceně kolem 116 USD (ok, o 7 dolarů níž, než byla vyznačená reverzní zóna v minulých analýzách), a poté následovala očekávaná pumpa. Velmi pravděpodobně jsme tedy našli dno a další target pro ETH by měl být kolem 140 a 150 USD. 

LTC/USDT

Litecoin je na tom podobně, ale zde už první důležité rezistence dosahujeme. Litecoin by tedy mohl být takovým předskokanem, který nám ukáže, jak silný kryptotrh na rezistencích bude. Setup je stále platný z předchozí analýzy: 

300x250

ADA/BTC

Jak jsme předpokládali v předchozích analýzách, Cardano dosáhlo určeného supportu a vidíme začínající akumulaci. Věřím, že odtud bude následovat skok nahoru k první rezistenci kolem 490 sat. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Ethereum

DappRadar: Ekosystém Ethereum v druhé polovině 2019 výrazně vzkvétal

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum

Poslední report od DappRadar, platformy, která se zabývá decentralizovanými aplikacemi, informuje, že ekosystém blockchainu Ethereumv druhé polovině roku 2019 výrazně vzkvétal. Počet uživatelů využívajících tuto síť zaznamenal od července obrovský nárůst.

Specifickou kapitolou je rostoucí zájem o decentralizované financování (DeFi) postavené na Ethereum, které zaznamenalo v tomto roce nárůst o 529 procent, čímž výrazně překonalo 195% růst v kategorii her a trhů.

Pro Ethereum jsou tato čísla mimořádně důležitá, protože kryptoměny se z pohledu ceny nachází stále v silném medvědím trhu. Příliv nových uživatelů a rostoucí trend využívání sítě je pozitivním signálem do budoucna.

Ethereum je podle DappRadaru jednoznačným letošním vítězem pokud jde o nasazování nových decentralizovaných aplikací (Dapps). Zpráva uvádí, že každá kategorie Dapps u Ethereum zaznamenala v tomto roce významný nárůst ať už v denní aktivitě nebo v růstu uživatelské základny, nebo v obou případech.

,,Hlavní úspěch zaznamenala kategorie DeFin, která sice je ještě malá, pokud jde o uživatele, ale zažila velkolepý růst, pokud jde o hodnotu zabezpečeného majetku,” uvádí se ve zprávě.

300x250

Podle zprávy se počet jedinečných aktivních peněženek, které denně působí ve všech Ethereum Dapps, do poloviny prosince 2019 zvýšily o 118% na více než 19 000.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Ethereum pod tlakem, PlusToken přesunul téměř 800 000 ETH!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

ethereum

Ethereum čelí podle článku, který dnes v čase oběda publikoval portál Cointelegraph, dalšímu prodejnímu tlaku.

UPOZORNĚNÍ: Tento článek není investiční radou. Při koupi nebo prodeji jakékoli kryptoměny si udělejte vlastní průzkum.

Data od Whale Alert, populárního Twitter účtu, který upozorňuje na velké transakce ve známých blockchainech, hovoří o tom, že mezi peněženkou, která má být v moci Ponzi schématu PlusToken a neznámým příjemcem nastal převod 789 525 ETH, čili kolem 105 milionů dolarů (v době psaní textu).

https://twitter.com/whale_alert/status/1207464036142596096

Přesun takového množství ETH zavání hrozbou pro cenu Ethereum. Pokud se lidé spojeni s PlusTokenem (pravděpodobně původem z Číny), kteří dosud nebyli zadrženi, rozhodnou prodat tyto ETH, mohlo by tom mít na cenu kryptoměny s druhou nejvyšší kapitalizací negativní vliv.

300x250

Na skutečnost, že cena ETH by mohla být brzy ovlivněna aktivitami PlusTokenu, upozornil i Alex Kruger, který sdílel na svém profilu “tweet” od Whale Alert.

https://twitter.com/krugermacro/status/1207466721864507392

Dumpnul scam PlusTokenu celý trh?

Ponzi schéma PlusToken, které od podvedených investorů mělo získat v průběhu roku mezi dvěma až třemi miliardami dolarů v kryptoměnách BTC a ETH, je už delší dobu považována za možného viníka propadu ceny Bitcoinu v posledních 7 měsících.

Analytická společnost Chainalysis v listopadu informovala, že podvodníci stojící za PlusTokenem mohli v předchozích měsících využít i OTC trhy (OTC prodej). Konkrétně mohlo jít o OTC market burzy Huobi. ,,Bohužel není možné rozlišit mezi OTC obchody brokerů, kteří vlastní fondy PlusTokenu a všemi ostatními obchody provedenými na Huobi, a proto nemůžeme s jistotou říci, že vyplacení PlusTokenu určitě způsobilo propad ceny BTC,” uvedla ve zprávě analytická firma, která však zároveň dodala: ,,Můžeme však říci, že tyto výběry způsobily zvýšenou volatilitu bitcoinových cen a že významně korelují s poklesy ceny BTC.”

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-