Connect with us

Basic Attention Token

Počet publisherů na Brave narostl za rok o 1200%

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

brave

Počet publisherů decentralizovaného prohlížeče Brave se za poslední rok zvýšil o 1200%. Informoval o tom portál Decrypt, který se odvolává na údaje z BATGrowth – webové stránky, která monitoruje používání této aplikace.

Zatímco před rokem využívalo službu Brave Reward pro odměňování tvůrců obsahu za jejich kvalitní práci jen 18 931 publisherů (vydavatelů), dnes je to již více než 230 tisíc.

Pokud jde o webové stránky, Brave Reward využívá 29 278 portálů včetně známých značek jako jsou Washington Post či Smithsonian Magazine.

Na Twitteru využívá tento produkt 17 417 publisherů, na Redditu 2 917 a na YouTube až 166 698. Nezaostává ani Twitch s 12 tisíc vydavateli.

Se zajímavou novinkou přišel Brave i v úvodu srpna, když oznámil, že rozjel podporu pro funkci sázení (spropitného) za kvalitní příspěvky na sociální síti Twitter. Všechny příspěvky pro publishery jsou vydávány pomocí kryptoměny Bassic Attention Token (BAT).

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Basic Attention Token

Brave má novou aktualizaci. Umožní výběry BAT tokenů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Stále populárnější internetový prohlížeč Brave vydává novou aktualizaci, díky které budou jeho uživatelé schopni vybrat své BAT tokeny.

Informoval o tom produktový manažer Brave Browser Alex Wykoff v příspěvku, který byl publikován 24. července na komunitním fóru.

Nová funkce bude zatím fungovat pouze v rámci vývojové beta-verze prohlížeče a umožňovat vybrat tokeny BAT od verifikace identity přes kryptobanking startup UpHold. Po ověření totožnosti budou následně uživatelé schopni kromě výběru i nakupovat další BAT tokeny a to v případě, že si přejí přispívat pomocí nich autorům webových stránek za tvorbu jejich obsahu.

Wykoff vedle toho informoval, že funkce pro vydělávání tokenů BAT jako odměnu za shlédnutí reklam a také možnost posílání “tipů” (spropitného) tvůrcům internetového obsahu bude fungovat jako předtím. Novinkou jsou však možnosti pro přidání nových BAT tokenů z externích zdrojů – ať už bankovního účtu či jiné kryptoměnové peněženky a to po ověření přes zmíněnou službu UpHold.

Článek zároveň uvádí, že autoři obsahu budou muset rovněž ověřit svou totožnost přes službu UpHold, aby mohli nadále dostávat své příspěvky od čtenářů.

Wykoff dodal, že jde jen o testovací verzi, která má několik nedostatků. Jedním z nich je skutečnost, že tvůrci obsahu budou vidět adresy peněženek uživatelů, kteří jim zaslali odměnu a tvůrci obsahu budou mít možnost verifikovat si jen jeden aktivní kanál pro příjem dotací. Všechny tyto nedostatky by však měly být řešeny v dalších aktualizacích.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (12.7.): Ethereum, Litecoin a BAT

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Od úterní analýzy Ethereum nemělo dostatek síly na větší odraz nahoru, což nakonec vedlo k propadu přesně do predikovaného supportu kolem 263-259 USD. Vzhledem k tomu, že na ETH zatím nevidíme žádné známky síly, pravděpodobně bude možné nakupovat ještě levněji.

Další nejbližší supporty, na které se vyplatí dívat, jsou 252 a 245-243 USD.

Pokud ale chceme vidět technickou strukturu, před dalším poklesem by měl nastat pullback minimálně k k ceně 280-281 USD. Toto je historicky velmi důležitý support/resistence flip a bude velmi důležité, jak se na něm Ethereum zachová.

LTC/USDT

Vzhledem k tomu, že na celém trhu nyní dává smysl korekce před dalším pádem, tento scénář očekávám také od Litecoinu. Na grafu můžete vidět 4 nejdůležitější levely, které máme jsou nyní potřeba sledovat. 

Pravděpodobný vrchol pro očekávaný odraz bych viděl na ceně 112 USD, při hodně bullish marketu by mohla reakce přijít až ze 120 USD. Pro další pád bude velmi důležitý support 84-86 USD.

BAT/BTC

Z vašich kryptoměn, na které jste chtěli zpracovat analýzu, jsme si vybrali BAT, protože se zde nabízí velmi zajímavá příležitost. Tento coin totiž leží na historickém supportu, který už dvakrát zastavil a ukončil bearish cyklus.

Pokud se podíváme na vývoj ceny, BAT se většinu času pohybuje v rangi mezi tímto supportem (2100-2500 sat.) a červeně vyznačenou rezistencí (5200-5700 sat.). 

Dále se podívejme na RSI, které trenduje směrem dolů, ale předchozí dva doteky, které tvoří vyznačenou supportní trendovku, vždy znamenaly právě otočení cyklu. Nyní se BAT dotknul této trendovky znovu a opět se odrazil nahoru. Aby toho nebylo málo, zároveň zde vidíme býčí divergenci.

Samozřejmě není možné říct, že historie se určitě zopakuje, ale pravděpodobnost, že by mohl začít další bullish cyklus se zhodnocením kolem 100% právě z této zóny, je velká.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Skvělá novinka od Brave: Možnost odměn za kvalitní “tweety”!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Stále populárnější internetový blockchain prohlížeč Brave testuje novou zajímavou funkci pro sociální síť Twitter.

Brave o tom informoval na Twitteru, kde prozradil, že uživatelé, kteří používají testovací a vývojovou verzi prohlížeče Brave Nightly, budou mít přístup k nové funkci s možností odesílání “tipů” (malých odměn) autorem příspěvků skrz program Brave Rewards. Tato funkce je navržena tak, aby udělovala tvůrcům obsahu na Twitteru odměny formou nativních digitálních tokenů Basic Attention Token (BAT).

Na webové stánce Brave se dále uvádí:

“Když navštívíte Twitter přes Brave browser pro desktop, uvidíte na každém tweetu speciální tlačítko “Tip”. Klikněte na tlačítko a pošlete “tip” přímo autorovi tweetu. Tyto “tipy” jsou zasílány okamžitě a zobrazí se v jejich účtu Brave Rewards během několika minut. “

Brave Rewards také umožňuje uživatelům “tipovat tvůrce” na jejich webových stránkách a také při sledování jejich YouTube videí.

Za zmínku jistě stojí i to, že koncem dubna Brave spustil funkci, která umožňuje uživatelům získávat odměny za sledování reklamy – údajně až 70% z podílu na příjmech z reklamy ve formě tokenu BAT. Cílem platformy je dosáhnout, aby se přes tento systém zobrazovaly reklamy pouze těm uživatelům, kteří s tím souhlasí, budou za to odměněni a zároveň se jim budou zobrazovat reklamy, které je mohou zaujmout, což v konečném důsledku bude efektivní i pro inzerenta.

Prohlížeč Brave je jedním z nejrychleji se rozvíjejících projektů posledních měsíců. Jeho světlou budoucnost naznačuje i skutečnost, že výrobce mobilních telefonů HTC se rozhodl nastavit Brave browser jako výchozí prohlížeč pro mobil HTC Exodus 1, který je označován za první nativní blockchain telefon na trhu.

zdroj: cointelegraph.com

 

 

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

-