Connect with us

Analýzy

Populární trejdr Willy Woo: Bullrun začal na 99%, chybí jediné potvrzení

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Willy Woo Bitcoin

Největší kryptoměna současnosti Bitcoin se dostal do parabolické fáze a v tomto týdnu vytvořil své roční cenové maximum, když se podíval už nad cenu 8300 dolarů. Populární krypto-analytik Willy Woo na margo toho prohlásil, že na 99% již začal býčí trh. 

Zdá se, že medvědí trh se definitivně blíží ke konci. Většina dostupných dat a indikátorů naznačuje, že bullrun už začal, což překvapilo i také analytiky, kteří očekávali příchod bullrunu v roce 2019, ale ne až tak brzy. Překvapující bylo, jakým snadným způsobem se Bitcoin dokázal dostat přes hranici 6000 dolarů, která loni činila silný support. Ještě více snad překvapilo to, že se následně dokázal snadno prokousat až nad 8000 USD. Většina analytiků proto musela přistoupit k úpravě svých prognóz a akceptaci, že medvědí trh může být definitivně minulostí.

Překvapilo to i Willyho Wooa, kryptoměnového analytika, jehož doporučení sleduje na Twitteru více než 95 tisíc lidí. Je to právě ten trejdr, který v dubnu udělal anketu s mnoha prominentními osobnostmi z kryptosvěta s otázkou, zda už Bitcoin našel své dno. Více o této anketě se dočtete zde.

13. května Woo “tweetoval”, že překřížení 200-denního moving avarage (200DMA), respektive klouzavého průměru, je téměř jisté znamení býčího trhu. Graf, který doložil ke svému příspěvku znázorňuje, že i nejkonzervativnější podpora trendové linie by dala Bitcoin nad tuto úroveň.

,,V 10-leté historii Bitcoinu překonání 200 denní moving avarage (modrá čára) v různých časových rámcích (dejme tomu 8 týdnů) vždy signalizovalo bullrun. I při super-konzervativní trendovou linii supportu jsme nad 200DMA. Bull sezóna je na 99% zde,” konstatoval.

Uživatel Pedro Semeano se ho snažil upozornit, že Bitcoin v květnu 2014 překročil 200DMA, ale neznamenalo to pro něj dno a popíchl, že možná tentokrát budou závěry Wooa chybné. On reagoval takto: ,,200DMA, ne EMA. Může překřížit 200DMA, avšak musí zůstat překřížená alespoň 6-8 týdnů.”

Potvrzení bullrunu prý chybí jen jedna věc

Aby měl Willy Woo 100% jistotu, že se již začal býčí trh, údajně mu chybí ještě jedno potvrzení. Jde o bitcoinové on-chain volume, které označil jako “proxy” pro dlouhodobou aktivitu investorů. V současném parabolickém vzestupu ho však nebudeme podle Wooa zřetelně vidět. Namísto toho bychom prý měli počkat na nejbližší tah (očekávanou korekci) a potom reagovat. ,,Teď čekáme na to, zda začne on-chain volume stoupat. On-chain volume je jako proxy pro dlouhodobé investory. To je to, co chceme vidět na 100% potvrzení (bullrunu). Počkejte si, dokud se cena konsoliduje ze svého současného exponenciálního růstu a jak / jestli investoři začnou “BTFD” (BTFD = buy the fu * kin dip = nakupovat při pádu)”.

Na závěr Woo přiložil ještě jeden graf. ,,Také potřebujeme, aby byla cena ověřena pomocí růstu on-chain volume z tohoto bodu (viz graf). Pravděpodobně dostaneme potvrzení v příštích 4-8 týdnech. Osobně si myslím, že na 1. duben a na cenu 4300 dolarů se bude v budoucnu vzpomínat jako na poslední zastávku před začátkem bullrunu v roce 2019.”

zdroj: cryptoslate.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Analýzy

LIVE STREAM (11.11.): Analýza Bitcoinu, altcoinů a čínského vlivu na trhy

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

live-j-kralovansky

Live stream začne dnes, tj. v pondělí 11.11.2019 o 21.00h.

Trader Jakub Kralovanský se dnes podívá na kryptoměny a klasické trhy v rámci svého live streamu, který začíná o 21.00h a prohlédnout si ho můžete i takto přímo přes kryptonovinky. Kromě Bitcoinu a vybraných altcoinů bude mluvit i o čínském vlivu, o různých fundamentálních zprávách a forexu.

Upozornění: Obsah videa je čistě informační a nelze jej považovat za investiční radu. Udělejte si vlastní průzkum a pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn (nebo jiného druhou aktiv), investujte vždy jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (11.11.): Bitcoin neudržel výstřel

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Analýza Bitcoin Čuraj

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Bitcoin (BTC)

Z analýzy z minulého týdne skvěle bitcoin spadl na nákupní úroveň 8 800 USDT, kde jsme bitcoin nabrali all in. Včera přišel důležitý výstřel ze supportu, který retestoval 9 200 USDT. Což je úroveň, která je bodem kontroly. Bohužel to velcí hráči po pumpě shodili dolů, což nám díky 3Commas platformě (recenze 3commas tady) zabránilo veškerým ztrátám z pozic a naopak ziskový obchod.

4hodinový graf BTC/USDT

Aktuálně situace nevypadá pro bitcoin příliš růžově a já jsem aktuálně se vším kapitálem v USDT a fiatu.

Dominance bitcoinu

4hodinový graf dominance bitcoinu

Když se podívám na graf bitcoinu a dominanci bitcoinu, tak můžeme vidět, že dominance již vymazala celý bitcoinový výstřel. Očekávám nyní odraz od supportu a následně pokračování downtrendu na dominanci bitcoinu. Celá aktuálně manipulovaná situace na bitcoinu se mi vůbec nelíbí.

Celková kapitalizace

Celková kapitalizace prakticky kopíruje bitcoin kvůli stále vysoké dominanci bitcoinu.

Kapitalizace altcoinů

Zde se nacházíme přímo v bodu kontroly akumulační zóny. Osobně bych čekal na support kolem 65 mld. USD. Líbí se mi ethereum, které jde proti bitcoinu aktuálně, což může být zajímavá změna v korelace altcoinů. Ethereum se považuje za otce altcoinů a předchůdce výstřelu altcoinů.

Graf celkové kapitalizace altcoinů

Aktuální trh vyžaduje preciznost

Kvůli nízké kapitalizaci dokážou manipulátoři využívat nelikvidní gapy a posílají cenu, kam potřebují. Je to velmi složité obchodovat při střídající se sekvenci pump & konsolidace & dump & konsolidace & pump. Chce to precizní nastavení stopek. Halving se blíží a každý chce být aktuálně v bitcoinu. Mikovi se vydařil short bitcoinu v našich signálech z 9 300 USD na 8 800 USD. Kdykoliv se dá nakoupený bitcoin zajistit opačnou kontraktní pozicí.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (7.11.): Dominance BTC naznačuje riziko pro altcoiny

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-bitcoin-kralovansky

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Bitcoin

Od utorňajšej analýzy sa toho veľa nezmenilo, resp. nezmenilo sa prakticky nič. Pokračuje pohyb do strany. Toto je bohužiaľ typická črta krypto trhu. Nezabúdajte na to, že celý trh býva v v dlhodobejšom horizonte v rovnováhe. Môžu prísť malé výkyvy a nerovnosti, ale z dlhodobého hľadiska je v rovnováhe. Znova sa nám to potvrdilo. Po extrémnom a rekordnom raste tu máme extrémnu nudu a konsolidáciu. Rast si berie svoju daň. Za mňa osobne na Bitcoine stále sledujeme dva základné levely. Trendovky sú podľa mňa v tejto chvíli absolútne nepresné a subjektívne.

Zaujímavá situácia sa však stala na CME futures, kde prišiel takýto crash. Mal zvýšené objemy a o všetko sa postarala jedna minútová sviečka. Manipulácia? Veľryby? Ťažko povedať a ešte zvláštnejšie je to, že sa to stálo práve na CME futures. Z hľadiska technickej analýzy sme prišli až na 0.618 fibo retracement, ktorý je štatisticky najčastejšie navštevovaný retracement a nazýva sa aj golden ratio. Odľahčene povedané retracement máme za sebou a graf môže ďalej rásť.

Dominancia

Pomaly ale isto sa približujeme k targetu. Kapitalizácia altocinov a dominancia sú pre mňa kľúčové grafy. Znova tu veľa ľudí hovorí o altcoinovej sezóne a podobne. Treba si však uvedomiť jednu vec. Bitcoin posledné dni konsoliduje, dominancia klesá a kapitalizácia altcoinov je na rezistencii. Otázka znie, dokedy to bude pokračovať? Bitcoin skôr či neskôr urobí veľký pohyb a je úplne jedno či nadol, alebo nahor, pretože dominancia Bitocinu je stále bullish. Zatiaľ čo Bitcoin ide totálne do strany, tak dominancia robí krásnu ABC korekciu, kde je moja finálna hodnota platná stále z utorka. Takže čo sa týka hlavne malých altcoinov, tak by som bol opatrný.

Kapitalizácia altcoinov

Kapitalizácia altcoinov stále vyzerá skôr korekčne. Veľa krát sme už videli na krypto trhu breakup aj z takejto konštrukcie, ale skôr i to príde na breakdown. Dominancia je na silnom supporte, kapitalizácia na rezistencii, Bitcoin konsoliduje. Celkové nastavenie mi príde veľmi rizikové pre altcoiny. Začínajú sa tvoriť divergencie a príde mi, že tento graf ide z posledného.

Trader2.0

Od pondelka sú už aktívne aj členstvá Trader2.0, ktorého súčasťou aj 100K challange.

Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš ttelegramovoý kanál..

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza vytipovaných altcoinů (6.11.): Kapitalizace, FET & GXS

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-altcoiny-ck

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k situaci na trhu s kryptoměnami. Dnes si trading tým z Crypto Kingdom vybral na rozbor lowcap altcoiny FET a GXS.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením. Na obsahu tohoto článku se podílel student trading školy Crypto Kingdom.

Kapitalizace altcoinů

Ačkoliv má kapitalizace altcoinů ještě poměrně zajímavý prostor, my v Crypto Kingdom už bereme zisky z poslaných signálů, neboť se blíží na kapitalizaci pomalu k 80 mld. USD rezistenci. Bod kontroly, kam by se měla kapitalizace altcoinů vracet je nastavený k 72 mld. USD.

Denní graf kapitallizace altcoinů

V minulé středeční predikci jsme se zaměřili na AION, které vygeneroval přes 15 % profit a LOOM, který je lehce v zisku. Dneska se zaměříme na FET a GXS.

FET/BTC

FET se opřel o svůj silný support 440 sats., kde vytvořil na 4h bullish pinbar. Aktuálně zvýšené objemy již několik dní pod rezistenc trendline. Z tohoto rozložení grafu přichází většinou pumpy, doporučuji sledovat pokročilejším.

4hodinový graf FET/BTC

Možný vstup na break-out, stoploss pod 440 sats., target zony na grafu. První výstup menší konzerva na lokálním PoC.

GXS/BTC

Sleduji tento triangl na GXSBTC. Cena se pomalu dostává do zmáčknutí na 4h grafu s nízkými objemy, může přijít zvýšení na bullish break-outu rezitenční trendové linky. BK srovnaný bullish na 4h grafu a měl by odpálit cenu nahoru z trianglu.

4hodinový graf GXS/BTC

Agresivní vstup může být nyní v konsolidaci se stoplossem pod support trendline, konzervativní vstup až na break-out. Potenciální targety na grafu.

Jak tyto analýzy obchodovat?

Jak jistě víš v Crypto Kingdom naše analýzy skutečně obchodujeme a zabýváme se nikoliv jen analýzami, ale hlavně precizností v průběhu otevřených obchodů a jejich řízením v praxi. Aktuálně máme oba altcoiny ve sledování a nastavené pečlivě alerty.

Přesně vstupy budeme posílat do našich Crypto Kingdom signálů včetně jejich řízení. Díky naší aplikaci jedním klikem signál nakoupíš i prodáš. Vše jednoduše z tvého mobilu, tak neváhej a přidej se k největší traderské komunitě kryptoměn Crypto Kingdom.

Upozornenie: informácie zverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným alebo obchodným doporučením. Na obsahu tohto článku sa podieľal študent trading školy Crypto Kingdom.

Autor analýzy

crypto-kingdom-tradersTrading tým Crypto Kingdom
Součástí trading týmu Crypto Kingdom jsou studenti – pokročilí tradeři, kteří prošli kurzy a celkovým vzděláním od Honzy Čuraje, nebo Michala Majzlíka. Celý tým se pak stará o veřejné analýzy a plný komfort členům v našich produktech.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (5.11.): Ethereum, Litecoin, XRP & konference Swell + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Ethereum se oproti páteční analýze nijak zásadně nepohnulo a aktuálně trackujeme symetrický triangl. U této formace je výsledek 50:50, ale díky struktuře věřím, že zde bude pravděpodobnější break nahoru a opětovné otestování rezistence trendu.

To, na čem bude všechno záležet, je právě reakce ceny na tuto hladinu.

LTC/USDT

Pohyb na Litecoinu byl daleko zajímavější, protože jsme během včerejší pumpy překonali trendovou rezistenci. Stále ale Litecoin čelí velmi silné horizontální rezistenci 62-63 USD.

Po překonání této rezistence bude breakout konečně platný.


XRP/USDT

Na to, že Ripple za dva dny čeká velmi významná konference, je cena až podezřele klidná. Stále čekám, že zde nějaký býčí impulz minimálně k 0.36 USD přijde, ale čas se už krátí. Extrémně důležitým levelem pro překonání, je nyní 0.307 USD. 

Konference Swell může mít dva efekty – buď zde dojde k významnému ohlášení a cena prudce vystřelí nahoru, nebo naopak nesplní očekávání a začne větší výprodej. Často se stává, že cena udělá přesný opak toho, co dělala před danou akcí. Pokud je tedy velmi pozitivní sentiment před událostí a cena roste, často po všech vyhlášeních dojde k dumpu ceny. Naopak pokud jsou nyní všichni optimističtí, ale cena nic nedělá, je možné, že to jen někdo drží pro větší efekt během konference.

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza (5.11.): Bitcoin nám to opět ukázal, sleduji dvě klíčové zóny

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-bitcoin-kralovansky

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Bitcoin

Bitcoin sa nám včera predviedol “v plnej paráde”. Počas môjho včerajšieho streamu (video nižšie) breakol, ale v zápätí sa rýchlo vrátil. Ja z tohto dôvodu momentálne sledujem dve kľúčové zóny (viď graf), ktoré kým nebudú prekonané, budem len vyčkávať. Naozaj je veľmi ťažké polemizovať, či sa jedná o triangel taký, alebo taký, alebo ABC korekciu. Celkový set-up je skôr UP ako down. Avšak sme v zóne, kde sa takmer nič nedeje. Včera prišiel celkom zaujímavý preraz, ktorý bol ale vymazaný a to ma len utvrdilo v tom, že najlepšie bude počkať. Bitcoin a jeho možnosti som analyzoval hlbšie na včerajšom webinári, pozrite si video nižšie.

Dominancia

Dominancia mi príde zrejme takto, pozrite si graf. V danej zóne je 0.618 fibo retracement a 0.786 fibo extension. Táto korekcia mi príde ako klasická ABC korekcia. Kým nepôjdeme na nové low, tak je pre mňa dominancia bullish. Ako som už viackrát hovoril, tak všetko sa zmenilo breakom trendovky.

Kapitalizácia altcoinov

Kapitalizácia altcoinov sa drží výborne, ale stále sme pod hlavnou rezistenciou. Skôr sa obávam, aby sa netvoril takýto wedge. Včera som taktiež hovoril, že veľa altcoinov a hlavne tie veľké voči USD vyzerajú veľmi dobre, ale veľa z nich je pod rezistenciami. Aj keď pod nimi konsolidujú, čo je vždy pozitívna známka, tak je to zatiaľ málo. Krásnym príkladom je včerajší Bitcoin, ktorý aj urobil pohyb, ale bol stiahnutý.

Trader2.0

Záznam včerajšieho webináru, kde som viac do podrobnosti rozoberal Bitcoin si môžete pozrieť tu:

Od včera sú už aktívne aj členstvá Trader2.0, ktorého súčasťou aj 100K challange.

Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš ttelegramovoý kanál..

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (4.11.): Trpělivě čekám na supportní úrovně

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-bitcoin-curaj

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Bitcoin (BTC)

Včera na livestreamu jsi mohl vidět možné scénáře ode mě a Michala Majzlíka, tradera signálů Crypto Kingdom. Oba jsme aktuálně bearish krátkodobě a dlouhodobě bullish na bitcoinu. Půjdeme do bitcoinu na supportních úrovních pod 9 000 USD, ačkoliv mi trh vzal přesnou limitku na Binance na hodnotě 9074 USDT, která byla nízko kapitalizována. Konsolidační struktura na bitcoinu může klidně několik týdnů trvat. Osobně čím delší bude, tím vyšší pravděpodobnost výstřelu bitcoinu na 10 400 USDT, kde potřebuje svoji cenu ustálit.

4hodinový graf bitcoinu

Dominance bitcoinu

Graf dominance bitcoinu vypadá stejně jako bitcoin a je pravděpodobné znova otestování supportu z grafu minulého týdne.

Celková kapitalizace

Díky výstřelu altcoinů kvůli Číně, máme graf posunutý výše než kapitalizaci bitcoinu. Ale také se zde tvoří P-profil s útokem na support kolem 230 mld. USD.

Kapitalizace altcoinů

4hodinový graf kapitalizace altcoinů

Na druhou stranu je graf kapitalizace altcoinů velmi zajímavý pro tradingové strategie. Máme dole vytvořený symetický profil, který ukazuje na delší konsolidaci altcoinů. Tato konsolidace pak může být start nové altseason.

Na grafu je support a rezistence, kde se bude obchodovat směrem k 72 mld. USD, kde je bod kontroly. Osobně bych se na altcoiny zaměřil nyní s nižším rizikem a výstřel k 80 mld. USD, nebo až na supportu 64 mld. USD s vyšší kapitálovou váhou.

Čekáme na další informace z Číny

Jedna zpráva trh poměrně nastartovala, ale to ještě nestačí. Musí přijít série dalších zpráv a reakcí trhu, které spustí nějakou emoční lavinu. Po pár hodinové pumpě se trh opět uspal. Podle našich prognóz může trh projít konsolidační fázi klidně až do konce roku. Proto opět je potřeba být trpělivý, protože ten trh je extrémně volatilní jen pár dní v měsíci. S naším týmem všechno monotorujeme a servírujeme vstupy a výstupy našim členům v Crypto Kingdom.

Proto neváhej a připoj se k naší největší kryptoměnové komunitě Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

LIVE STREAM (3.11.): Analýza bitcoinu a altcoinů tradeři Crypto Kingdom

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

live stream ck

Live stream začíná v neděli 3.11.2019 od 20.00h

Bitcoin po prudkém růstu v průběhu tohoto týdne začal stagnovat a v době psaní článku je za posledních 7 dní v minusu o necelá tři procenta. O aktuální situaci na trhu s kryptoměnami, čili o Bitcoine, ale i altcoinech, budou ve svém Live vysílání od osmé večer mluvit tradeři největší československé crypto-trading komunity Jan Čuraj a Michal Majzlík. Pokud chcete být v obraze, určitě si nenechte ujít jejich stream.

TIP: Vyzkoušejte na trading skvělý pomocný nástroj 3commas, který propojíte s vaší burzou. Recenzi si můžete přečíst zde.

Recenzia 3Commas: Take Profit + Stop Loss zároveň, Trailing Profit či obchodné boty. Všetko v jednej platforme

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto videu sú výhradne informačného chaterkateru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. 

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (1.11.): Ethereum, Litecoin a NEO + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Od úterka jsme se na kryptotrhu nikam zásadně nepohnuli, což znamená, že se ETH stále pohybuje v downtrendovém channelu, takže stále máme dva platné scénáře. Dno Etherea může být ještě o pár dolarů níže, anebo pokud se cena dokáže dostat přes rezistenci trendového kanálu, jsme jej pravděpodobně už viděli. LTC/USDT

Stejně tak Litceoin se již dlouho pohybuje ve struktuře falling wedge – nyní můžeme vidět buď proražení rezistence a postup nahoru, nebo dokončení ještě jedné vlny k supportu klesajícího klínu.

NEO/USDT

Neo mělo velmi silný pohyb nahoru a nevěřím tomu, že to byla jen náhodná pumpa. Daleko spíše brzy uvidíme pokračování, ale rád bych předtím viděl korekci až k supportu 9.3 USD. Pokud se sem Neo dostane, tak to bude jedna z nejsilnějších nákupních úrovní. Pravděpodobný scénář je vyznačený v grafu:

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (31.10.): Jsme na silném supportu, líbí se mi pozvolný pokles

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-bitcoin-kralovansky

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval podrobněji Jakub Kralovanský z Trader 2.0.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Bitcoin

Od mojej utorňajšej analýzy sa toho moc nezmenilo. Akurát si myslím, že už môžeme vylúčiť BART pattern. Zatiaľ stále nie je rozhodnuté, či sa jedná o triangel, alebo ABC korekciu, ale môžem vám povedať niekoľko updateov k situácii. Pre bližšie informácie o scenároch pozrite môj utorňajší článok.

Stále nás drží silný support a objemy rapídne klesli.

Čo sa týka denného grafu, sme asi na najsilnejšom supporte, na akom môžeme byť. Objemy oproti pumpe sú už minimálne a sú v hladinách, na aké sme zvyknutí. Tu by som chcel povedať jednu základnú vec. Netreba sa zbytočne stresovať, aj keď tento support breakneme smerom nadol. V takom prípade sa len potvrdí klasická ABC korekcia, ale nemusí to hneď automaticky znamenať katastrofický scenár.

Ak by sa jednalo o klasickú ABC korekciu, mohlo by to vyzerať asi nejak takto:

V takom prípade by sme prerazili support a prerazili kanál, v ktorom sa práve nachádzame a myslím si, že veľa ľudí by začalo hovoriť o Bartovi a malo zase bearish náladu. Musíme si počkať na ďalší vývoj. Čo sa mne osobne páči je to, že posledná časť poklesu prebieha v channeli. Pozvolný pokles, ktorý má slabú dynamiku a slabé objemy. To je presne to, čo vždy chceme! Porovnajte si silu rastu a objemy rastu a následne silu a objemy poklesu. Absolútne neporovnateľné.

Dominancia

Dominancia je zatiaľ podľa predpokladov. Taktiež sme na silnom supporte, z ktorého nastal menší odraz. Bolo to posledné hodiny vidieť hlavne na malých altcoinoch, ktoré sa po veľkých pádoch ako tak ,,zregenerovali.“ Kľúčový point bude z môjho hľadiska na úrovni 70%, pretože tam sa začne rozhodovať, či už rovno ideme vyššie, alebo si ešte predtým urobíme vlnku smerom nadol. Táto korekcia z môjho uhla pohľadu nie je tak pekná a typická ako samotná korekcia Bitcoinu.

Kapitalizácia altcoinov

Tu sa pre mňa nič nezmenilo. Stále sme v no trade zone. Impulz na rast pre mňa bude až v zelenom políčku, kde budeme nad rezistenciou. Impulz na dokupy pre mňa bude až na supporte nižšie. Teraz sme v zóne, kde je risk väčší ako možný zisk. Úlohou tradera je nájsť čo najlepší set-up a čo najkrajšiu situáciu na tradovanie a kapitalizácia altcoinov to rozhodne nie je. Vzhľadom aj na neistú situáciu pri kapitalizácii by som sa preto radšej zatiaľ držal bokom. Ak aj altcoiny vystrelia a prerazia rezistencie, tak síce nebudem mať najlepšiu vstupnú pozíciu, ale budem mať vysokú pravdepodobnosť pokračovania rastu.

Trader2.0

Videli ste už môj 100K challange? Novinka na ČR a SR scéne! Neviete o čo sa jedná? Dozviete sa to tu.

Pre ďalšie informácie o členstvách, ale aj o 100K challange sledujte náš telegramovoý kanál.

Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

-