Connect with us

EOS

Používání decentralizovaných aplikací kleslo, ukazuje studie

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

dapps

Decentralizované aplikace známé pod pojmem “DApps” se ve třetím čtvrtletí 2019 z velké popularitě netěšili.

DApp.com – Analytická platforma pro decentralizované aplikace zveřejnila zprávu, která uvádí, že celkový objem na blockchainech Ethereum, EOS, Steem, Tron, Tomo Chain, IOST a Blockstack, které sleduje, dosáhl ve třetím čtvrtletí celkového objemu transakcí 2,03 miliardy dolarů , což je o 40% méně, než ve druhém čtvrtletí.

Pouze 36% uživatelů DApps aktivních ve druhém čtvrtletí použito decentralizované aplikace alespoň jednou i ve třetím čtvrtletí, což naznačuje, že jejich používání prostě není pro většinu lidí prospěšné respektive dostatečně atraktivní.

Když to rozměníme na drobné, tak v případě EOSu použili decentralizovanou aplikaci alespoň jednou čtyři z 10 uživatelů, kteří ji využili i ve druhém čtvrtletí. V případě Ethereum to bylo jen 5% a v případě Tronu 15%. Zajímavé však je, že EOS naopak ve srovnání s Tronem a Ethereum zaznamenal menší příliv nových uživatelů.

DeFi se dařilo

Dařilo se takzvaným DeFi, což jsou aplikace pro decentralizované financování. Ve třetím čtvrtletí narostla hodnota jejich transakcí o 525 milionů dolarů, přičemž aplikace postavené na Ethereum přispěly k této částce z 88% (132 tisíc uživatelů).

,,K decentralizovaným aplikacím se přidalo ve třetím čtvrtletí více než 500 tisíc nových uživatelů. Více než 138 tisíc (27,6%) z nich je začalo používat pro finanční služby a více než 170 000 (34%) jich je použilo kvůli hazardním DApps, “ uvádí studie.

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin

PlusToken opět přesouval své kryptoměny. Blíží se dump?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

strach

O čínském Ponziho schématu Plus Token jsme napsali už několik článků. Obecně je považováno za jeden z největších podvodů v historii kryptoměn a mnozí analytici se domnívají, že mělo zásadní vliv na loňské cenové výkyvy Bitcoinu, ať už šlo o růst Bitcoinu k ceně 14 tisíc dolarů nebo následně její prudký propad.

PusToken loni držel aktiva až v hodnotě 3 miliard dolarů, které získal od svých podvedených investorů pocházejících především Číny. Přerozděleny je měl v Bitcoinu, Ethereum a i krytoměně EOS. Zatímco podle analytiků se již značné části svých Bitcoinů postupně zbavil (čímž ale způsoboval propad jeho ceny), v případě EOS byste měli zpozornět právě teď.

Whale Alert, který sleduje podezřelé velké blockchain transakce, totiž upozornil, že peněženka s tokeny EOS, které měly patřit právě autorům tohoto Ponziho schématu, přesunula před méně než 24 hodinami 26 316 339 tokenů EOS, což představuje hodnotu přes 67 milionů dolarů. Je tedy možné, že se pokusí přistoupit k jejich prodeji, což by teoreticky mohlo negativně ovlivnit hodnotu této kryptoměny.

V listopadu 2019 upozornil analytik specializující se na tuto problematiku znám pod pseudonymem Ergo, že PlusToken podle jeho závěrů prodal loni dohromady více než 200 000 BTC. Analytická agentura Chainalysis zas připustila, že PlusToken své Bitcoiny a jiné držené kryptoměnyy mohl prodávat i na mimoburzovních trzích (OTC market), čímž také dumpoval ceny.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

5 z TOP10 kryptoměn si absolutně nezaslouží tuto pozici, tvrdí Dedic

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Spoluzakladatel společnosti Blockfyre Simon Dedic tvrdí, že 5 kryptoměn z první 10 nejhodnotnějších kryptoměn podle tržní kapitalizace si zdaleka nezaslouží takové umístění a měly by být nahrazeny kvalitnějšími projekty.

Konkrétně uvedl, že jde o kryptoměny XRP, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Litecoin a EOS, přičemž doplnil, že se nemůže dočkat okamžiku, kdy je na těchto pozicích nahradí jiná aktiva.

V případě Bitcoinu Cash, Bitcoinu SV a Litecoinu odůvodnil své tvrzení tím, že všechny tyto kryptoměny se pokoušejí být lepší verzí samotného Bitcoinu, ale ve skutečnosti nejsou vůbec potřeba. Bitcoin díky technologii Lighting Network, která má vyřešit jeho problémovou škálovatelnost, nabude pokrok, pro který se stanou zmíněné kryptoměny absolutně zbytečné. Jinak řečeno, netřeba lepší Bitcoin. Bitcoin si postačí sám.

Pokud jde o EOS, tvrdí, že jde vlastně o mnohem centralizovanější verzi Ethereum a proto si nezaslouží takové ohodnocení. Podobně to vnímá i v souvislosti s kryptoměnou XRP, u které sice ocenil to, že dělá pokroky v adopci, ale vyčítá jí podobně jako EOSU extrémní centralizaci, což je v rozporu s tím, jak by měly fungovat kryptoměny.

Které je mají nahradit?

Dedic zároveň poukázal na projekty, které by mohly zmíněné kryptoměya v první desítce nahradit. Obrovský potenciál vidí ve VeChain, který řeší problematiku dodavatelského řetězce, ale zatím není jeho úsilí oceněno vyšší kapitalizací.

Podobně pozitivně vnímá přínos Chainlinku (LINK). ,,Důvěryhodná a nezaujatá data od třetích stran nabývají stále většího významu vedle toho jak rychle roste decentralizované financování (DeFi). Chainlink dělá skvělou práci při poskytování spolehlivých údajů z trhů. “

Zmínil i Tezos, který je svou charakteristikou konkurencí pro Ethereum. Myslí si, že pokud jde o jeho strukturu řízení, je lépe navržen než dvojka na trhu. Nuž a na závěr zmínil i velký potenciál v Cosmos.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Bitcoin nepatří ani mezi TOP10 kryptoměn, tvrdí Čína

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Stále nic nového. Podle Čínského ministerstva průmyslu a technologie (CCID) Bitcoin stále nepatří mezi 10 nejlepších kryptoměn na trhu. Její nejnovější vydání ratingu kryptoměn, celkově již osmnácté, stále preferuje na první pozici kryptoměnu EOS.

Čínská agentura hodnotí kryptoměny podle tří základních kritérií – kreativity, technologie a použitelnosti (aplikace kryptoměn v praxi). EOS, který kraluje tomuto pořadí od června 2018, je nadále jeho lídrem. Na druhém místě se umístila kryptoměna Tron (TRX) a třetí je Ethereum.

Toto pořadí je přinejmenším zvláštní z důvodu, že EOS je silně centralizovaná kryptoměna a TRON je známý tím, že “krade” nápady své konkurenci. Až třetí místo Ethereum nám proto dává o něco větší význam. Ale kdoví, možná se mýlíme my. Jisté však je, že Čína upřednostňuje při hodnocení poněkud odlišná kritéria, než my, hlavně pokud jde o decentralizaci.

V první desítce se umístily ještě IOST, LISK, NEO, QTUM, NULS, XLM a GXS. Bitcoin jako nejznámější a nejhodnotnější kryptoměna je až na dvanácté pozici. Těsně před ním je i DASH.

Pokud jde o základní technologii, předběžně obstál vůbec nejlépe IOST. V použitelnosti vede Ethereum a v kreativitě je první Bitcoin.

Ten však v prvních dvou kategoriích výrazně zaostává a proto nepatří podle Číny mezi špičku.

Nedávno jsme vás informovali, že v ratingu americké agentury Weiss Ratings je nejlepší kryptoměna Bitcoin. Pořadí TOP kryptoměn je celkově výrazně odlišné. Více se dozvíte v tomto článku.

Najlepšie kryptomeny podľa Weiss Ratings. Máte ich v portfóliu?

Zdroj: u.today

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Nejlepší kryptoměny podle Weiss Ratings. Máte je v portfoliu?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-weiss

Již delší dobu jsme se nepodívali na data americké ratingové agentury Weiss Ratings, která se v úvodu roku 2018 rozhodla jako první hodnotit i kryptoměny.

Weiss Ratings hodnotí kryptoměny podle několika dílčích výsledků – v potaz bere technologické provedení projektu, jeho adopci a také míru investičního rizika a potenciální odměny.

Sympatické nám je, že na rozdíl od konkurenčního čínského CCID, který dlouhodobě označuje za nejlepší blockchain EOS, který je však poměrně výrazně centralizovaný (což však Číňanům nevadí), u agentury Weiss se na decentralizaci klade důraz, čehož důsledkem jsou výrazně odlišné celkové ratingy.

I díky tomu je aktuální jednotkou žebříčku nejznámější a nejuznávanější kryptoměna Bitcoin s celkovým hodnocením A-. Na druhém místě se stejným ratingem je Ethereum, které má velmi podobné i dílčí hodnocení. Třetí příčka patří Cardano a čtvrtá IOTA. Obě kryptoměny mají známku B.

S hodnocením B- obstály kryptoměny na čtvrtém až 12. místě. Jde o projekty Zcash, Ripple (XRP), Stellar, Litecoin, Tezos, BitShares, Steem a Grin.

Pokud jde o dílčí výsledky, při součtu ukazatelů technologie a adopce dominují také Bitcoin a Ethereum – obě kryptoměny mají jako jediné známku A. Následují Ripple, Cardano, IOTA a Litecoin s hodnocením B +.

Z pohledu investičního rizika má sedm kryptoměn hodnocení “férové”. Jde o Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Tezos, Cardano, Monero a WAX. Skutečnost, že žádná kryptoměna nemá v tomto směru lepší hodnocení než “fair” je důkazem toho, že trh s kryptoměnami je stále velmi nestálý a dokáží ho ovlivnit i vnější vlivy. Stačí si vzpomenout na prudký březnový propad trhu po vypuknutí pandemie koronaviru.

Weiss Ratings hodnotí i technologii samotnou – v tomto směru jsou na tom nejlépe Cardano, Tezos, Cosmos a Fantom – tyto čtyři kryptoměny dostaly klasifikaci “excelentní”.

Agentura hodnotí i tokeny – v tomto směru dominuje Chainlink (LINK). Následují Huobi Token, Basic Attention Token, Enjin Coin a KyberNetwork (KNC).

Tak co? Našli jste mezi vyjmenovanými kryptoměnami i váš oblíbený projekt? Weiss Ratings pochopitelně vyjadřuje pouze názor analytiků dané firmy a ti se mohou, podobně jako jiní, nakonec mýlit.

zdroj: weisscrypto.com

Pokračovat ve čtení

EOS

Většina transakcí XRP, EOS a Tezos prý nemá žádnou hodnotu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

xrp

Daniel Perez z Imperial College v Londýně a Jiahua Xu s Benjaminem Livishitsem z UCL Blockchain napsali knihu “We Know What They’ve Been Put Through: Revisiting High-Scalability Blockchain Transactions”, v rámci níž konstatovali, že blockchainy EOS, Tezos (XTZ) a XRP v rámci období jejich studie převedly jen minimální množství reálné hodnoty.

Studie probíhala mezi 1. říjnem 2019 a 31. prosince 2019. Jejím závěrem je, že většina transakcí týkajících se těchto krpyotměn nepřináší žádnou hodnotu. Podle výzkumu svěřeného na arxiv vedlo pouze 2% transakcí v XRP a 18% na Tezos (XTZ) k převodům skutečné hodnoty. Pokud jde o EOS, 95% všech transakcí bylo bezcenných.

Výzkumný tým monitoroval aktivitu na celkem 90 000 účtech XRP, které v roce 2019 provedly 150 milionů transakcí. Jedna třetina z nich se uskutečnila během monitoringu pouze jednu transakci, dokud 18 účtů propojených z Huobi bylo zodpovědných za polovinu z celkového množství transakcí.

Pokud jde o EOS, v jeho případě se až 95% transakcí týkalo airdrop tokenu EIDOS, který má v současnosti prakticky nulovou hodnotu. ,,Před příchodem EIDOS přibližně 50% transakcí na EOS souviselo s hazardními hrami. Zbytek byl rozdělen mezi tokenové převody a různé formy zábavy, například hry, které zahrnují sázení nebo platby za stránky s pornografií,” uvedli autoři studie. Na Tezosu se 82% transakcí zapojilo do schvalování bloků.

Analýza dospěla k závěru, že blockchainy XRP, EOS a Tezos jsou opravdu schopné realizovat množství transakcí a tedy výborně zvládají problematiku škálování, ale zatím nebyly tyto sítě využity pro účely, pro které byly zamýšlené.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

EOS

Komunita EOS schválila výrazné snížení inflace. Je to důkaz decentralizace?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

eos

Brendan Blumer, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Block.one, která stojí za vývojem blockchainu kryptoměny EOS, oznámil, že EOS komunita si v hlasování schválila snížení inflace z 5 procent na jedno procento. Schválení tohoto návrhu Blumera překvapilo, ale uvítal ho, protože podle něj slouží jako důkaz o vysoké decentralizaci EOS blockchainu.

,,Dnes jsem se vzbudil, abych zjistil, že návrh na snížení inflace sítě EOS z 5 procent na jedno procento byl navržen komunitou a přes noc i přijat, uvedl. ,,Potvrzuje to skutečnost, že síla decentralizované správy této sítě byla navržena tak, aby fungovala v nejlepším zájmu jejích držitelů.”

Inflační systém byl zakódován do protokolu EOS v době spuštění jeho mainnetu. Problém byl s tím, že na účtu eosio.saving se hromadila čtyři procenta, zatímco pouze jedno procento bylo distribuováno mezi producenty bloku jako odměna za udržování sítě.

Přestože nashromážděné prostředky měly používat k financování různých projektů sítě, pro neshody mezi producenty bloků nikdy nebyly použity.

Schválený návrh víceménně odstranil zůstatek z účtu eosio.saving, který měl více než 34 milionů tokenů EOS. Všechny byly spáleny a odstraněny z celkového počtu stávajících EOSů. Vedle toho se snížila roční inflace nových tokenů na jedno procento, které bude distribuováno mezi producenty bloků.

,,Tato událost představuje důležitý milník pro celou komunitu EOS, protože producenti bloků dokázali hlasovat za to, že sníží vlastní odměnu,” komentovala událost stranka Crypto Slate.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

EOS

Block.one (EOS) oznámil datum spuštění Voice. Nastaly však změny

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

EOS Voice

Generální ředitel společnosti Block.one, která stojí za vývojem kryptoměny EOS, informoval, že technická verze propracované sociální sítě Voice postavené na blockchain technologii bude uvedena na trh již 14. února 2020.

Spuštění platformy Voice je dlouho očekávanou událostí. Block.one během loňské prezentace projektu tvrdil, že cílem je, aby se stala se plnohodnotně konkurenceschopnou centralizovanou sociální sítí jako jsou Facebook, Instagram či Twitter. Tvůrci obsahu na Voice by měly být odměňováni tokeny a její decentralizovaný charakter umožní, aby byla odolnější vůči cenzuře a zneužívání osobních dat.

Spuštění Voice však nakonec proběhne odlišným způsobem, než to bylo avizováno v červnu minulého roku. Zatímco Block.one původně tvrdil, že platforma bude běžet přímo na veřejném Maine blockchainu EOS, nakonec ji firma spustí na účelově vytvořeném eosinu. Zatímco EOS je decentralizovaný operační systém založený na blockchainu navržen pro podporu decentralizovaných aplikací, eosinu je software, který umožňuje společnostem vytvářet blockchain programy, které se podobají současnému online softwaru.

Block.one přiznává tuto změnu, ale dodává, že v budoucnu by rád spustil Voice přímo na ekosystému EOS. Společnost se orientuje na vývoj softwarových aplikací s otevřeným zdrojovým kódem. Za jejich provozování však nesou zodpovědnost jiné subjekty. Block.one postavil softwarový balík eosinu a skupina organizaci (validátorů) napříč celým světem provozuje síť EOS.

Generální ředitel Block.one Brendan Blummer prohlásil, že Voice bude nástrojem, který změní způsob jakým funguje žurnalistika. ,,V budoucnu budou novináři veřejně zodpovídat za svá slova. Jak Uber osvobodil řidiče od nadvlády jejich zaměstnavatelů, tak Voice udělá totéž pro čtenáře médií,” uvedl.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

EOS

Hodnocení DApps v roce 2019: Klíčovou roli sehrálo Ethereum, EOS a Tron

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

eos-ethereum-tron

Analytický portál DappReview zveřejnil přehled za rok 2019 týkající se decentralizovaných aplikaci (DApps). V této oblasti sehrály dominantní roli tři blockchainy – Ethereum, EOS a TRON, které měly dohromady podíl na 98,65% celkového objemu DApps.

DAppReview začal konstatováním, že v ekosystému decentralizovaných aplikací došlo v roce 2019 k transakcím přes 23 miliard dolarů. Během roku vzniklo 1955 nových DApps, čímž se jejich počet zvýšil na více než 4000. Uplynulý rok byl tedy z pohledu počtu nových Dapps jednoznačně rekordní.

Pokud však jde o počet uživatelů, decentralizované aplikace zatím výrazně zaostávají ve využití za běžnými centralizovanými “appkami” a jinak řečeno čekají na průlomovou appku, která by mohla tento trend změnit.

Rok 2019 si bude pamatovat historie i jako rok, ve kterém se začalo intenzivněji hovořit o decentralizovaném financování (DeFi). U něj sehrál klíčovou roli blockchain Ethereum. Odborníci si myslí, že potenciál tohoto trhu je velký, ačkoliv je pravdou, že zatím je v porovnání s globálním dluhovým trhem (6 miliard vs. 250 bilionů dolarů) jeho vliv zanedbatelný.

Zatímco Ethereum má nejrůznorodější nabídku decentralizovaných aplikací, Tron (TRX) se stává jakýmsi “Las Vegas blockchainu” – až 90% z celkového množství transakcí realizovaných v Dapps na Tronu se totiž týkalo hazardních her a sázení. Nic na tom nezměnilo ani úsilí šéfa Tronu Justina Suna více diverzifikovat tento blockchain, například tím, že na Tronu začaly vznikat nové USDT tokeny stablecoinu Tether nebo investoval do společnosti jako jsou Poloniex či Dlive.

Pro EOS začal rok 2019 poměrně pozitivně, ale silný zásah do reputace a základních statistik utrpěl poté, co listopadové spuštění airdropu EIDOS mělo za důsledek obrovské problémy pro celou síť. Tento mechanismus distribuoval “zdarma” tokeny uživatelům, kteří poslali jakékoliv množství EOS na svůj smart kontrakt, což vedlo spekulanty k vytváření více účtů, aby se mohli duplicitně účastnit airdropu. To ale mělo přímý vliv na funkčnost ekosystému EOS a následně i na počet aktivních uživatelů u EOS DApps, jichž ke konci roku výrazně ubylo.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Coin Metrics hodnotil blockchainy TOP10 kryptoměn. Podívejte se, jak dopadly

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Konkurence mezi blockchainy je stále větší. Analytická společnost Coin Metrics zveřejnila výsledky své studie, ve které hodnotila blockchainy podle činnosti jejich uzlů. Nejhorší dopadly EOS a Binance Chain.

Zpráva s názvem “State of Network” se zabývala deseti největšími blockchainy, které byly seřazeny podle tržní kapitalizace a hodnoceny podle operací jejich uzlů.

Coin Metrics hodnotila činnost uzlů známkami A, B, C a F. Blockchainy kryptoměn XRP a Stellar (XLM) však známku nakonec nedostaly, protože by se při hodnocení museli spoléhat na údaje z API od Ripple a Stellar Foundation.

https://cdn.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img,w_660,h_439/https://www.newsbtc.com/wp-content/uploads/2019/12/Screen-Shot-2019-12-17- at-7.42.12-AM.png

Nejlépe obstály blockchainy Bitcoinu, Bitcoin Cash, Litecoinu a Bitcoinu SV, které získaly hodnocení A.

O něco hůře se umístilo Ethereum, které dostalo známku B. EOS a Binance Chain dopadly nejhůře až s hodnocením F. V případě EOSU to má souviset se složitostí získávání údajů potřebných k dokončení auditu. U Binance Chain zas z komplexního plánu poplatků jeho decentralizované burzy a uzavřených zdrojů sítě.

Coin Metrics přikládá tomuto hodnocení významnou vypovídací hodnotu, protože uzly jsou zádovými kostmi všech operací v blockchainech, ať už jde o jejich samotnou funkčnost, ověřování a spojování peer-to-peer sítě. Snadnost provozu, možnost auditu a synchronizace uzlů budou podle agentury stále důležitější součástí budoucího růstu různých blockchain sítí.

Zdroj: newsbtc.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Čína aktualizovala rating kryptoměn: Bitcoin poprvé v TOP10

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Čína Rating

Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (CCID) vydalo již 15. vydání žebříčku kryptoměn. Rating publikovaný 6. prosince se tentokrát týkal 35 vybraných digitálních aktiv.

CCID zveřejňuje hodnocení vytipovaných kryptoměn už dva roky a to přesto, že čínská vláda se ke kryptoměnám staví negativně. Nic na tom nezměnilo ani ohlášení o plánované implementaci technologie blockchain do národního hospodářství a ani přípravy národní digitální měny, kterou bude emitovat Čínská lidová banka (PBoC).

Agentura hodnotí kryptoměny podle tří základních kritérií – technologie, aplikace (použitelnosti) a kreativity.

Od června 2018 dominoval tomuto pořadí projekt EOS, který si i tentokrát udržel vedoucí místo. Na druhou příčku se však přesunulo Ethereum (ETH), kterému mohl pomoci i úspěšný hardfork s označením Istanbul, který připravuje Ethereum na přechod do fáze “Ethereum 2.0”, s čím bude souviset i staking s přechodem na konsenzus Proof-of-Stake či řešení problému se škálovatelností (více se dočtete v tomto článku). V předchozím vydání druhý Tron (TRX) tentokrát obsadil “bronzovou” příčku.

Vůbec poprvé se do elitní desítky dostal Bitcoin (BTC), tedy nejstarší a nejpopulárnější kryptoměna, který skončil devátý. Bitcoin tradičně vede pořadí pokud jde o kreativitu, ale oproti nejlepším podle CCID zaostává hlavně v základní technologii a použitelnosti.

Třetí nejhodnotnější kryptoměna podle tržní kapitalizace XRP, v tomto pořadí kuriózní označena jako Ripple (Ripple je firma, která za touto kryptoměna stojí, nejde o kryptoměnu), se umístila až na 18. příčce.

Pořadí TOP 35 kryptomien podle CCID k prosinci 2019:

Ethereum by mohlo čoskoro umožniť tisícky transakcií za sekundu

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-