Connect with us

Basic Attention Token

Prohlížeč Brave dosáhl dalšího významného milníku

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

brave

Populární blockchain prohlížeč Brave, který se soustředí na anonymitu uživatelů, překonal 40 milionů stažení, čímž dosáhl dalšího významného milníku.

Prohlížeč, který je úzce spjat s kryptoměnou Basic Attention Token (BAT), je zdaleka nejúspěšnější kryptoměnovou Android aplikací na trhu. Druhou nejstahovanější je aplikace americké směnárny Coinbase, která má však jen něco přes 10 milionů stažení.

Brave má sice stále před sebou dlouhou cestu, aby dokázal konkurovat nejpopulárnějším prohlížečům jako jsou Mozilla či Chrome, ale těší se z velké obliby a tak jeho cíl dorovnat konkurenci není nereálný. Důležité je, že je populární nejen u fanoušků kryptoměn, ale jeho vlastnosti související se soukromím a blokováním nežádoucích reklam oceňují i ​​běžní uživatelé.

Brave má výborné hodnocení 4.45, čímž se řadí mezi 10% nejúspěšnějších Android aplikací. S počtem přes 127 000 hodnocení se dokonce řadí mezi jedno procento nejčastěji hodnocených aplikací na trhu.

Zajímavé je, že úspěch Brave se zatím neodráží na ceně kryptoměny Basic Attention Token (BAT). To se však může změnit v případě příchodu nové vlny kryptoměnového šílenství, kdy může mít BAT díky prohlížeči značnou výhodu.

Kryptoměna BAT je v prohlížeči využívána k odměňování za tvorbu kvalitního obsahu a uživatelé prohlížeče Brave ji mohou získat i jako odměnu za to, že sledují reklamy.

zdroj: cryptoslate.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Basic Attention Token

Charles Hoskinson jmenoval 9 kryptoprojektů, které obdivuje

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Charles Hoskinson

Charles Hoskinson, který stál u vzniku kryptoměny Ethereum a v posledních letech je hlavním představitelem kryptoměny třetí generace a možného konkurenta Ethereum – projektu Cardano (ADA), se v rozhovoru pro Cointelegraph vyjádřil k několika kryptoprojektům, které upoutaly jeho pozornost.

Konkrétně jde o kryptoprojekty Ergo, ZCash, StarkWare, Lightning Labs, Dash, Tezos, Algorand, Avalanche a Basic Attention Token.

V souvislosti s projektem Ergo poznamenal, že podle něj jde o jednu z nejrevolučnějších kryptoměn, které byly kdy představeny. Tvrdí, že je postavena na několika opravdu bláznivých nápadech. Ergo založil Hoskinsonův oblíbený technolog Alex Cheuprnoy, který se podílel i na vývoji Cardano.

Když mluvil o StarkWare uvedl, že v čele projektu stojí neuvěřitelně inteligentní lidé. Dokonce poznamenal, že vývoj na tomto projektu pomáhá i Cardano pokud jde o problematiku škálovatelnosti.

Hoskinson přiznává, že má velký respekt vůči společnosti Lightning Labs, která řeší problematiku škálovatelnosti a interoperabilitu mezi kryptoměnami. ,,Zdá se, že s těmito lidmi je snadné komunikovat a pracovat. Jsou to spravedliví, otevření, dobří lidé,” pochválil lidi z projektu, jehož hlavním cílem je postavit řešení druhé vrstvy pro bitcoinovou síť, což umožní posílání a přijímání peněz efektivněji, než kdykoliv předtím.

Pokud jde o Dash, tvrdí, že vůči jeho komunitě přechovává velkou úctu. Vedle ZCash jde o druhý projekt, který je orientovaný na realizaci soukromých transakcí, který Hoskinson obdivuje.

V souvislosti s Tezos uvedl, že komunitu kolem této kryptoměny nemá příliš v lásce, protože vůči Cardano komunitě je poměrně “jedovatá a negativní”. ,,Někdy se mi zdá, že nikdy neminou příležitost, když si do nás mohou kopnout, ” přiznal. Na druhou stranu Hoskinson uvedl, že má velkou úctu vůči technologii a filozofii projektu Tezos. Ten byl vytvořen s cílem zajistit bezpečnost a správnost kódu pro aktiva a jiné případy použití s ​​vysokou hodnotou.

Pochvalně se vyjádřil i k Algorandu, který je podle něj další z mála kryptoměn, které vedle Cardano staví na vědeckých principech. ,,I když jsme z tohoto pohledu konkurenti, dokážeme si navzájem odkazovat na naše práce, učit se jeden od druhého a růst vedle sebe,” pochvaluje si. Algorant je další blockchain pracující na stakingu (proof of stake). Hlavním cílem projektu je vytvořit transparentní systém, ve kterém mohou všichni uživatelé dosáhnout úspěchu skrz decentralizaci.

Avalanche je méně známý projekt, v jehož čele stojí profesor Cornell Emin Gun Siirier. Jeho cílem je přinést škálovatelnost a funkčnost. Hoskinson si myslí, že jde o kryptoměnu, která může být základní účetní jednotkou mezi více blockchainami umístěnými ve větší AVA Network.

Na závěr se vyjádřil ke kryptoměně Basic Attention Token. Růst přijetí tokenu BAT označil za fenomenální. ,,Myslím, že jsou připraveni stát se do 5 nebo 10 let předním hráčem ve světě prohlížečů. Minimální nahradit Firefox a potenciálně získat smysluplný podíl ve světě prohlížečů, což by mohlo vést k miliardám dolarů z příjmů z reklam,” upozornil na velký potenciál kryptoměny napojené na decentralizovaný prohlížeč Brave, který odměňuje uživatele za sledování reklam distribucí tokenů Basic Attention Token.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Za tokeny BAT Uberem? Brave oznámil zajímavé partnerství

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Uživatelé blockchain prohlížeče Brave budou moci brzy využít své BAT tokeny v reálném světě a to díky nové spolupráci s TAP Network.

Všechny BAT tokeny získané v rámci programu Brave Reward mohou být totiž vyplaceny ve formě dárkových kartiček od stovek předních značek jako jsou American Airlines, Hotels.com, Uber, Starburtcks, Amazon, Apple či Wallmart.

Prohlížeč Brave s nativním tokenem Basic Attention Token (BAT) si získává stále větší popularitu. Společnost Brave Software jen před pár dny informovala, že denně ho používají již více než 4 miliony lidí. Alespoň jednou měsíčně si ho otevře přes 12 milionů.

Populární je zejména v komunitě fanoušků kryptoměn. Nabízí totiž nejen peněženku, ale i možnost získat odměny za vynaložené úsilí. Na straně běžného uživatele v podobě odměn za sledování reklam (které jinak blokuje), na straně tvůrců obsahu zas formou malých odměn od samotných uživatelů, kteří tímto způsobem děkují za jejich kvalitní obsah.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Quora: 4 kryptoměny mimo TOP10 s šancí dostat se do první desítky

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

top10

Hlavní odborník na kryptoměny a blockchain na populární stránce Quora, Marius Kramer, publikoval článek, ve kterém jmenoval čtyři kryptoměny mimo současné první desítky tržní kapitalizace, které mají podle něj největší šanci dostat se příští rok do elitní TOP10.

Ke každému altcoinu přidělil pravděpodobnost úspěchu dostat se do TOP10 a také základní fundament, který by mu k tomu měl dopomoci. Kromě čtyřky, která má podle něj největší šanci, uvedl také seznam dalších kryptoměn, které by mohly také v příštích 12 měsících uspět, ale podle jeho názoru je to méně pravděpodobně.

Top čtyřka mimo TOP10 podle Kramera

  1. NEXO (60%) pravděpodobnost – Nexo má 300 000 uživatelů, 500 milionů dolarů v poskytnutých půjčkách a 67 milionů dolarů v ročních příjmech, vyzvedl Kramer a doplnil: ,, Z důvodu, že přes NEXO prochází tolik peněz, nevidím důvod, proč by příští rok neměly být na stejné tržní kapitalizaci jako Binance Coin. “
  2. Basic Attention token (BAT) – 50% pravděpodobnost– Decentralizovaný prohlížeč Brave, jehož nativním tokenem je právě BAT, měl tento měsíc v některých regionech (např. Japonsko) více stažení přes Google Play než Chrome. Podle Kramera existuje šance, že brzy se stane top prohlížečem na internetu, což může pomoci i BAT. Také poznamenal, že počet hodlerů BAT se za poslední 3 měsíce zvýšil pětinásobně.
  3. Vechain (VET) – 40% pravděpodobnost – Kramer upozornil, že Vechain nedávno uzavřelo partnerství s Walmartem, který by měl používat token VT. To způsobilo, že počet transakcí VET výrazně stoupl. Kramer si myslí, že jde o největší partnerství, jaké dosud bylo v oblasti kryptoměn dosaženo nějakým altcoinem. Kromě toho upozornil na to, že VET plánuje koupit zpět tokeny v hodnotě 25 milionů dolarů, což dokazuje jeho nesmírnou sílu.
  4. IOTA (30% pravděpodobnost)– Pokud IOTA spustí svůj konsensus algoritmus Shimmer, bude 10 000-krát více škálovatelná, decentralizovaná a energeticky efektivnější než většina blockchainů, konstatoval. Spuštění Shimmer je přitom podle něj pravděpodobné už tento rok.

Další altcoiny s šancí na úspěch

Kramer v pokračování svého článku jmenuje ještě další altcoiny, u nichž však upozorňuje, že pravděpodobnost, aby se dostaly do první desítky v dohledné době, je podle něj velmi malá.

Největší šance připisuje projektu THETA, až 20%. Poukazuje přitom na to, že Theta má již 1 milion uživatelů, což je dobrý základ. Aby se však THETA dostala do top10, potřebovala by svou uživatelskou základnu mít ještě alespoň desetinásobně větší.

Dalším zajímavým projektem je podle něj ENJIN (Enjin Coin) s rovněž 20% šancí. K Enjin existuje jednoduchý přístup přes 78 milionů Smartphonů Samsung Galaxy S10, přičemž do konce roku může toto číslo přesáhnout 100 milionů potenciálních kupujících Enjinu. Upozornil ale, že Samsung Knox, uživatelské rozhraní Samsungu pro podporu kryptoměn, má zatím jen 100 tisíc stažení.

18% šanci na úspěch dostat se do TOP10 připisuje HOLO, jehož technologii považuje za velmi perspektivní, ale slabinu vidí v tom, že na rozdíl od konkurence zaostává HOLO v uzavírání významných partnerství.

15% dává Ravencoinu, 14% Zilliqa, 11% NEO, 2% XLM a 5% Tron (kterému vyčítá přílišnou centralizovanost).

Za zmínku stojí, že Cardano (ADA) dostalo jen 8% šanci a to přesto, že v posledních měsících bylo o Cardano publikováno mnoho pochvalných článků. Kramer ke Cardano poznamenal, že existuje mnoho blockchainů, které jsou mnohem decentralizovanější a škálovatelnější než ADA (Elastos, QcK, ZIL). Při této analýze pravděpodobně nezohlednil skutečnost, že Cardano by mělo už letos přejít na mainnet a fázi Shelley, která by měla dosáhnout decentralizovanost Cardana na mnohem vyšší úrovni, než má samotný Bitcoin.

Podhodnoceny altcoiny

Kramer v závěru článku jmenoval i několik altcoinů, které se nenacházejí v první stovce podle tržní kapitalizace, ale mají potenciál dostát se mezi nejhodnotnější 25-ku. Jde o tyto projekty: DENT, QKC, IOST, Funfair, WPR, POWR, Edgeless, POE a Optimal Shelf.

zdroj: quora.com

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Počet publisherů na Brave narostl za rok o 1200%

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Počet publisherů decentralizovaného prohlížeče Brave se za poslední rok zvýšil o 1200%. Informoval o tom portál Decrypt, který se odvolává na údaje z BATGrowth – webové stránky, která monitoruje používání této aplikace.

Zatímco před rokem využívalo službu Brave Reward pro odměňování tvůrců obsahu za jejich kvalitní práci jen 18 931 publisherů (vydavatelů), dnes je to již více než 230 tisíc.

Pokud jde o webové stránky, Brave Reward využívá 29 278 portálů včetně známých značek jako jsou Washington Post či Smithsonian Magazine.

Na Twitteru využívá tento produkt 17 417 publisherů, na Redditu 2 917 a na YouTube až 166 698. Nezaostává ani Twitch s 12 tisíc vydavateli.

Se zajímavou novinkou přišel Brave i v úvodu srpna, když oznámil, že rozjel podporu pro funkci sázení (spropitného) za kvalitní příspěvky na sociální síti Twitter. Všechny příspěvky pro publishery jsou vydávány pomocí kryptoměny Bassic Attention Token (BAT).

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Brave má novou aktualizaci. Umožní výběry BAT tokenů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Stále populárnější internetový prohlížeč Brave vydává novou aktualizaci, díky které budou jeho uživatelé schopni vybrat své BAT tokeny.

Informoval o tom produktový manažer Brave Browser Alex Wykoff v příspěvku, který byl publikován 24. července na komunitním fóru.

Nová funkce bude zatím fungovat pouze v rámci vývojové beta-verze prohlížeče a umožňovat vybrat tokeny BAT od verifikace identity přes kryptobanking startup UpHold. Po ověření totožnosti budou následně uživatelé schopni kromě výběru i nakupovat další BAT tokeny a to v případě, že si přejí přispívat pomocí nich autorům webových stránek za tvorbu jejich obsahu.

Wykoff vedle toho informoval, že funkce pro vydělávání tokenů BAT jako odměnu za shlédnutí reklam a také možnost posílání “tipů” (spropitného) tvůrcům internetového obsahu bude fungovat jako předtím. Novinkou jsou však možnosti pro přidání nových BAT tokenů z externích zdrojů – ať už bankovního účtu či jiné kryptoměnové peněženky a to po ověření přes zmíněnou službu UpHold.

Článek zároveň uvádí, že autoři obsahu budou muset rovněž ověřit svou totožnost přes službu UpHold, aby mohli nadále dostávat své příspěvky od čtenářů.

Wykoff dodal, že jde jen o testovací verzi, která má několik nedostatků. Jedním z nich je skutečnost, že tvůrci obsahu budou vidět adresy peněženek uživatelů, kteří jim zaslali odměnu a tvůrci obsahu budou mít možnost verifikovat si jen jeden aktivní kanál pro příjem dotací. Všechny tyto nedostatky by však měly být řešeny v dalších aktualizacích.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (12.7.): Ethereum, Litecoin a BAT

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Od úterní analýzy Ethereum nemělo dostatek síly na větší odraz nahoru, což nakonec vedlo k propadu přesně do predikovaného supportu kolem 263-259 USD. Vzhledem k tomu, že na ETH zatím nevidíme žádné známky síly, pravděpodobně bude možné nakupovat ještě levněji.

Další nejbližší supporty, na které se vyplatí dívat, jsou 252 a 245-243 USD.

Pokud ale chceme vidět technickou strukturu, před dalším poklesem by měl nastat pullback minimálně k k ceně 280-281 USD. Toto je historicky velmi důležitý support/resistence flip a bude velmi důležité, jak se na něm Ethereum zachová.

LTC/USDT

Vzhledem k tomu, že na celém trhu nyní dává smysl korekce před dalším pádem, tento scénář očekávám také od Litecoinu. Na grafu můžete vidět 4 nejdůležitější levely, které máme jsou nyní potřeba sledovat. 

Pravděpodobný vrchol pro očekávaný odraz bych viděl na ceně 112 USD, při hodně bullish marketu by mohla reakce přijít až ze 120 USD. Pro další pád bude velmi důležitý support 84-86 USD.

BAT/BTC

Z vašich kryptoměn, na které jste chtěli zpracovat analýzu, jsme si vybrali BAT, protože se zde nabízí velmi zajímavá příležitost. Tento coin totiž leží na historickém supportu, který už dvakrát zastavil a ukončil bearish cyklus.

Pokud se podíváme na vývoj ceny, BAT se většinu času pohybuje v rangi mezi tímto supportem (2100-2500 sat.) a červeně vyznačenou rezistencí (5200-5700 sat.). 

Dále se podívejme na RSI, které trenduje směrem dolů, ale předchozí dva doteky, které tvoří vyznačenou supportní trendovku, vždy znamenaly právě otočení cyklu. Nyní se BAT dotknul této trendovky znovu a opět se odrazil nahoru. Aby toho nebylo málo, zároveň zde vidíme býčí divergenci.

Samozřejmě není možné říct, že historie se určitě zopakuje, ale pravděpodobnost, že by mohl začít další bullish cyklus se zhodnocením kolem 100% právě z této zóny, je velká.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Basic Attention Token

Skvělá novinka od Brave: Možnost odměn za kvalitní “tweety”!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

brave

Stále populárnější internetový blockchain prohlížeč Brave testuje novou zajímavou funkci pro sociální síť Twitter.

Brave o tom informoval na Twitteru, kde prozradil, že uživatelé, kteří používají testovací a vývojovou verzi prohlížeče Brave Nightly, budou mít přístup k nové funkci s možností odesílání “tipů” (malých odměn) autorem příspěvků skrz program Brave Rewards. Tato funkce je navržena tak, aby udělovala tvůrcům obsahu na Twitteru odměny formou nativních digitálních tokenů Basic Attention Token (BAT).

Na webové stánce Brave se dále uvádí:

“Když navštívíte Twitter přes Brave browser pro desktop, uvidíte na každém tweetu speciální tlačítko “Tip”. Klikněte na tlačítko a pošlete “tip” přímo autorovi tweetu. Tyto “tipy” jsou zasílány okamžitě a zobrazí se v jejich účtu Brave Rewards během několika minut. “

Brave Rewards také umožňuje uživatelům “tipovat tvůrce” na jejich webových stránkách a také při sledování jejich YouTube videí.

Za zmínku jistě stojí i to, že koncem dubna Brave spustil funkci, která umožňuje uživatelům získávat odměny za sledování reklamy – údajně až 70% z podílu na příjmech z reklamy ve formě tokenu BAT. Cílem platformy je dosáhnout, aby se přes tento systém zobrazovaly reklamy pouze těm uživatelům, kteří s tím souhlasí, budou za to odměněni a zároveň se jim budou zobrazovat reklamy, které je mohou zaujmout, což v konečném důsledku bude efektivní i pro inzerenta.

Prohlížeč Brave je jedním z nejrychleji se rozvíjejících projektů posledních měsíců. Jeho světlou budoucnost naznačuje i skutečnost, že výrobce mobilních telefonů HTC se rozhodl nastavit Brave browser jako výchozí prohlížeč pro mobil HTC Exodus 1, který je označován za první nativní blockchain telefon na trhu.

zdroj: cointelegraph.com

 

 

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-