Connect with us

Bitcoin

Starosta Jacksonu v Tennessee oceňuje výhody Bitcoinu proti inflaci, usiluje o vytvoření BTC centra

Zveřejněno

Bitcoin platby
Pixabay.com

Starosta Jacksonu ve státě Tennessee je fanouškem Bitcoinu a chce, aby se město stalo centrem Bitcoinu a tím přilákalo technologické společnosti a inovace. Starosta Jacksonu Scott Conger je proto uprostřed diskuse o vytvoření legislativy, která umožní obyvatelům Jacksonu platit daně z nemovitosti Bitcoinem.

Starosta Jacksonu v Tennessee se diví, proč přijímáme inflaci

Starosta Miami Francis Suarez není jediným propagátorem Bitcoinu, který se snaží přimět Bitcoinové společnosti a technologické inovace k působení ve svém městě. Starosta Jacksonu v Tennessee je také fanouškem Bitcoinu. Scott Conger je už třetím členem jeho rodiny zastávající tuto funkci.

Conger si všiml, že se inflace šplhala do výšin poté, co federální vláda a centrální banka vytvořily během posledního roku a půl obrovské množství stimulů. Podle Congera je Bitcoin jediným řešením tohoto problému. Před třemi dny Conger tweetoval:

„Proč přijímáme inflaci? Proč nepožadujeme za 2 roky od naší federální vlády navíc 6,3 %? 172,8 % za celý můj život. Každý rok má náš dolar nižší hodnotu. Nedochází k žádnému odrazu. Existuje pouze 1 náprava… Bitcoin.“

Scott Conger: „Neakceptujme žádnou inflaci“

V nedávném rozhovoru Conger uvedl, že pečlivě sleduje starostu Suareze z Miami a věří, že Bitcoin může Jacksonu prospět. Bitcoin je ideální pro vzdálené pracovníky využívající město Jackson a mohl by dát Tennessee výhodu. V dalším rozhovoru Conger znovu zmínil inflaci a začal se dívat na věci oceněné v Satoshi (nejmenší označení pro jednotku Bitcoinu).

„Vážně nás to zasáhlo, když srovnáme cenu dřeva v dolarech – masivní inflaci – s cenou v Satoshi,“ podrobně popsal Conger. Ten je také známý tím, že říká:

„Nepřijímejme jak inflaci, tak rostoucí uhlíkovou stopu.“

Conger také založil pracovní skupinu věnovanou studiu výhod blockchainu a tomu, jak mohou platby Bitcoinem pomoci posílit Jackson. „Naše blockchainová pracovní skupina zkoumá, jak může město Jackson TN přijímat platby daně z nemovitosti v Bitcoinu a umožnit našim zaměstnancům výplaty v Bitcoinu,“ tweetoval Conger.

Začátkem tohoto roku se Eric Adams připojil také ke Congerovi a Suarezovi, protože kandidát na starostu New Yorku (NYC) chce, aby byl New York také centrem Bitcoinu a „centrem všech technologií“. Před Ericem Adamsem propagoval Bitcoin během své únorové kampaně také další kandidát na starostu NYC Andrew Yang. Pokud jde o Jackson v Tennessee a Congera, ten jde po stopách Suareze.

„Beru si příklady od Francise Suareze,“ tweetoval Conger. „V nadcházejících týdnech budu vytvářet Blockchain Task Force, abych prozkoumal, jak nejlépe ukotvit město Jackson TN do budoucna,“ dodal starosta Jacksonu.

Zdroj: 1. dailyhodl.com. 2. pymnts.com, 3. decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Populárne