Connect with us

Ethereum

Validátoři Ethereum 2.0 mohou vydělat stakingem více než 10%

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Ethereum

Collin Myers ze společnosti ConsenSys, který v této firmě zastává pozici vedoucího globální produktové strategie, tvrdí, že účastníci, kteří se budou chtít stát validátory blockchainu Ethereum, budou muset vlastnit alespoň 32 ETH.

Dlouhoočekávaná aktualizace Ethereum a přechod na “Ethereum 2.0” bude znamenat přechod z algoritmu Proof-of-Work na Proof-of-Stake, čímž se předá funkce ověřování nových bloků z těžařů na validátory. Očekává se, že první etapa přechodu se zrealizuje 3. ledna 2020.

Myers zároveň odhalil nástroj, který umožní validátorům vypočítat si hrubou a čistou návratnost z validace bloků. Kalkulačka s názvem ETH 2.0 Calculator by měla být spuštěna ve stejnou dobu, jako Ethereum 2.0. Validátoři by údajně mohli ročně vydělat na stakingu mezi 4.6% až 10.3%.

32 ETH je v době psaní článku téměř 6 000 dolarů. Staking brzy spustí i konkurenční Cardano (ADA), nejprve na test a pravděpodobně začátkem roku 2020 i na mainnetu. Na rozdíl od Ethereum se ho budou moci zúčastnit všichni držitelé kryptoměny ADA bez ohledu na to, kolik ADA drží.

zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ethereum

Buterin přiznal, že v úvodu udělali u Ethereum několik chybných rozhodnutí

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Vitalik Buterin

Zakladatel kryptoměny Ethereum a její hlavní lídr Vitalik Buterin během minulého podcastu Hashing It Out přiznal, že by dnes řešil mnoho věcí jinak než v minulosti, přičemž naznačil, že největší chyby nastaly v přístupu k shardingu a Proof of Stake konceptu.

V úvodu rozhovoru například přiznal, že udělali několik chyb pokud šlo o určení výše gasu. ,,Na začátku jsme opravdu neuměli udělat dobrou práci,” uznal. Kromě stanovení ceny gasu a jiných drobných atributů přiznal, že největší problém byl v podcenění některých důležitých aspektů.

,,Rozhodně jsme podcenili, kolik času nám bude trvat dokončit věci, které jsme si určili v roce 2015. Kdybychom věděli, že to bude trvat roky, pravděpodobně bychom naše plány navrhli jinak a přemýšleli bychom o tom, jak by mohly pracovat naše týmy odlišně,” řekl k chybám, které souvisely s přechodem na Proof of Stake. ,,Obralo nás to o hodně času a energie. “

Vypadá to tak, že v současnosti se už Ethereum blíží k významnému milníku, ačkoli autoři projektu zřejmě očekávali, že to přijde dříve. Přechod na novou éru s označením Ethereum 2.0 se očekává již letos, přičemž optimisté věří, že to bude už v průběhu několika příštích měsíců. Po spuštění této fáze přejde Ethereum na Proof of Stake a s ním související staking. Buterin minulý týden na Twitteru naznačil, že nová éra odstraní jakékoliv problémy se škálovatelností Ethereum blockchainu, které dnes zvládne jen odhadem okolo 15 transakcí za sekundu. Po novém by to mohlo být prý i sto tisíc. Pokud by se to stalo realitou, výrazně by to mohlo pomoci i DeFi sektoru, který se na Ethereum buduje.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Krypto zprávy dne (3.7.): TOP5 fundamentů Bitcoinu & škálovatelnost Ethereum

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-ethereum

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

5 silných fundamentů, které podporují bitcoinový optimismus

Cena Bitcoinu se již delší dobu pohybuje v rozmezí 8 000 až 10 000 dolarů, ale pokud jde o vyhlídky směřující k překonání historických maxim, mnozí věří, že několik důležitých fundamenty podporují jejich reálnost. Portál Cointelegraph ve svém článeku uvedl 5 hlavních důvodů:

  1. silný trend akumulace Bitcoinu – více než 61% Bitcoinů se nepohnulo více než rok a 44% se nepohnulo více než dva roky. Téměř 30% přes tři roky.
  2. Instituce investují do Bitcoinu stále intenzivněji – potvrzují to zejména data Grayscale, které spravuje v BTC již 3,5 miliardy dolarů, zatímco v březnu to bylo jen 1,5 miliardy USD
  3. Dlouhodobá technická struktura grafu Bitcoinu vypadá optimisticky
  4.  Neustále roste hashrate a Bitcoin se už otřásl i z květnového halvingu
  5. Volatilita Bitcoinu dosáhla 24. června ročního low

Ethereum po přechodu na Ethereum 2.0 je nejrychlejším blockchainem?

Metrika transakcí za sekundu (TPS) se považuje za nejjednodušší vyjádření škálovacích možností jakéhokoliv blockchainu. Zatímco Bitcoin zvládne jen 4 transakce za sekundu, Ethereum jich realizuje 15. Menší blockchainy jako NEO či Cardano tvrdí, že zvládnou i 1000 transakcí za sekundu, zatímco Komodo prý při testování realizovalo až 45 tisíc transakcí / s. Příchodem Ethereum 2.0 se však možnosti škálování mohou posunout ještě mnohem dál – prý až na 100 000 transakcí za sekundu. Uvedl to Vitalik Buterin, který naznačil, že Ethereum by mohlo být schopné takového škálování již v první fázi spuštění nové generace, čili Ethereum 2.0 .(Cryptoslate.com)

5 důležitých oznámení Cardano z virtuálního summitu

První den virtuálního summitu Cardano (ADA) u příležitosti blížícího se spuštění mainnetu Shelley přinesl několik významných oznámení ze strany mateřské společnosti stojící za celým tímto projektem, čili firmy IOHK. Mediální pozornost vzbudilo zejména 5 oznámení, které IOHK sdílelo se svými partnery i prostřednictvím tiskové zprávy. Pokud vás téma zaujalo, otevřete si tento článek.

Volatilita kryptoměn se vrátí s investory, kteří hajpují akcie

Ceny kryptoměn se od počátečního růstu začátkem roku 2020 a po zotavení z březnového propadu, který souvisely s vypuknutím pandemie koronaviru, obchodují v poměrně úzkém cenovém pásmu. Hlavní stratég společnosti Miller Tabak + Co Matt Maley si však myslí, že toto klidněé období a nízká volatilita nebude trvat dlouho. Více se dočtete v tomto článku.

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Flippening Index: Ethereum v půlce cesty předběhne Bitcoin?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-ethereum

Německý Blockchain Center na základě své speciální metriky a takzvaného “Flippening Indexu” tvrdí, že Ethereum je v půlce cesty, aby předčilo Bitcoin v pozici jedničky na trhu s kryptoměnami.

Nově vytvořený “Flippening Index” je aktuálně na 53,3%, přičemž při zpětném testování byl výš jen v březnu 2019 – na hodnotě 56,2%. Zároveň je nad 50% poprvé za posledních 18 měsíců.

Na první pohled je zřejmé, že tento index nezohledňuje jen kapitalizaci těchto kryptoměn, neboť Ethereum v současnosti tvoří jen přibližně 15% kapitalizace Bitcoinu.

Index sleduje až osm fundamentů, u nichž porovnává Bitcoin s Ethereum, což podle jeho autorů lépe vyjadřuje náskok Bitcoinu před dvojkou na trhu.

,,Termín Flippening se vztahuje na teoretickou možnost předjetí Bitcoinu kryptoměnou Ethereum na pozici největší kryptoměny. Představuje tedy hypotetický okamžik v budoucnosti, kdy Ethereum předčí Bitcoin v tržní kapitalizaci. Tento nástroj sleduje trend osmi různých metrik, které ukazují stav obou sítí,” vysvětluje společnost.

Holger Rohm z Blockchain Center, který index navrhl na Twitteru vysvětlil, že Ethereum aktuálně předběhlo Bitcoin ve dvou z 8 ukazatelů – jde o počet transakcí a poplatky za transakce. Naopak zaostává za Bitcoinem s 37,8% v objemech transakcí v dolarové hodnotě, ale zároveň doplňuje, že pokud by byly zahrnuty i hodnoty ERC-20 tokenů fungujících na Ethereum, tak by Ethereum Bitcoin předběhlo.

Dalšími ukazateli jsou počet aktivních adres – Ethereum má v současnosti okolo 56% aktivních adres oproti Bitcoinu, dále má jen necelou třetinu objemů obchodování na burzách a pouze 10% vyhledávání na Google v porovnání s Bitcoinem.

Zajímavé je, že dvojka na trhu je poměrně blízko k tomu, aby vyrovnala počet nodů Bitcoinu – v současnosti jsou to více než dvě třetiny. Na Redditu v reakci na tento index proto fanoušci Ethereum vyzývají ke spuštění dalších nodů – prý by stačilo, aby se zapojilo několik tisíc dalších lidí.

Jak informoval Cointelegraph, čísla, z nichž čerpá index, jsou založeny hlavně na statistikách, které poskytly analytické firmy CoinGecko a Coin Metrics.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Studie: Bitcoin v roce 2025 za $340 000? Ethereum poroste pomaleji

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin

Nová červnová studie lichtenštejnské analytické společnosti Crypto Research Report naznačuje, že cena Bitcoinu by se mohla v příštích deseti letech dostat až k úrovni 400 tisíc dolarů. Dařit by se mohlo i mnohým altcoinům.

CryptoResearch Report predikuje výrazný růst zejména kryptoměn Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a Stellar (XLM). Obrovský nárůst na hodnotě by měly zaznamenat ještě před rokem 2025, a trend jejich posilování by mohl pokračovat až do konce dekády.

Podle zveřejněné tabulky by Bitcoin mohl už do konce tohoto roku atakovat své historické maximum 20 tisíc dolarů a v roce 2025 by jeho cena mohla dosáhnout úrovně 341 000 USD. Do konce roku 2030 by mohla mít úroveň okolo 400 tisíc USD.

Ethereum by se mělo dařit také, přestože nárůst oproti jeho maximálním hodnotám z roku 2018 by nebyl až takový markantní. V roce 2025 se mu predikuje cena okolo 3500 USD a o pět let později jen o zhruba sto dolarů více.

Crypto Research použil při predikci těchto cen takzvaný model predikovaného cílového trhu – jinak řečeno snažil se odhadnout, kde by mohly kryptoměny v rámci jejich účelu použití vyplnit svůj potenciál.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Na pasivní příjem z kryptoměn je nejleší DeFi, ale má také rizika, tvrdí Antonopoulos

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Andreas Antonopoulos

Respektovaný speaker Andreas Antonopoulos si myslí, že současné metody umožňující zúročení držených Bitcoinů a tudíž generování pasivního příjmu je v mnoha ohledech riskantní byznys, ale decentralizované financování (DeFi) je zřejmě nejlepším způsobem.

Antonopoulus hovořil o tomto tématu v rámci svého červnového vysílání rubriky “Otázky a odpovědi” na YouTube, kde konstatoval, že DeFi je jedinou možností, jak vydělat úroky při držení úspor v kryptoměnách aniž by se jich musel jejich majitel zcela vzdát a tedy důvěřovat třetí straně. Zároveň však upozornil, že převod BTC na Ethereum nebo stablecoin DAI a jeho poskytnutí výměnou za úrok v rámci DeFi postaveného na Ethereum má také svá rizika.

,,Ethereum může mít problémy. Může obsahovat chyby. Konsensus algoritmus může mít selhání. Může se zvýšit poplatek (gas), což může vést ke kaskádovým problémům. Všechny tyto věci mohou způsobit, že přijdete o část nebo všechen svůj investovaný kapitál, “ uvedl.

Antonopoulos přiznal, že existují i ​​jiné způsoby, jak získat úrok z vlastněných bitconů. Vyžadují však důvěru vůči třetím stranám, kde hrozí krádež nebo, že třetí strana bude tato aktiva prostě špatně spravovat.

Dalším řešením je, že investor se pokusí znásobit množství svých Bitcoinů a investic do altcoinů, ale v případě této alternativy hrozí, že altcoiny vůči bitcoinu výrazně oslabí a tedy nakonec bude ve ztrátě namísto očekávaného plusu.

zdroj: hointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Spuštění Ethereum 2.0 je opět o krůček blíže

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum

Vypadá to tak, že dlouho očekávané spuštění Ethereum 2.0 je opět o malý krůček blíž. Podle informací, které zprostředkoval portál CryptoSlate, se už v nejbližších dnech totiž spustí její testnet.

Pro co nejrychlejší spuštění nové generace Ethereum 2.0 existuje řada důvodů. Hlavním je však problém se škálovatelností a přetížením sítě, které by měl přechod na proof-of-stake koncept efektivně vyřešit. Spuštění s tím souvisejícího stakingu je také mimořádně bullish záležitostí. Nedávná studie odhalila, že až 95% ETH v oběhu je připraveno ke stakingu a mnohé adresy hromadí ETH, aby se ho mohli zúčastnit, protože staking vyžaduje podmínku držet alespoň 32 ETH.

Jen včera Ethereum vývojář Danny Ryan uveřejnil na stránce Erthereum Foundation blogový příspěvek, ve kterém uvedl, na co všechno se mohou fanoušci této kryptoměny těšit v příštích týdnech.

V první řadě prozradil, že očekává už v nejbližších sedmi dnech spuštění testovací sítě určené pro více klientů ETH 2.0. Testnet s názvem Altona bude zpočátku zaměřen hlavně na klientské týmy Prsym, Lighthouse, Nimbus a Teku – tedy testovací uzly v síti. Zúčastní se ho však i další týmy včetně vývojáře Afri Shoedena či nejmenovaných členů Ethereum Foundation. Ryan dodal, že tento testnet bude určen spíše na vývojáře než na koncové uživatele. ,,Umožní klientským týmům zkontrolovat software v.0.12 v produkčním prostředí a inženýrům ETH2 umožní odhalovat chyby, které se mohou vyskytnout pouze v prostředí s více klienty. ”

Po skončení této fáze bude následně spuštěn “větší testnet”, který už bude zaměřen na komunitu se 16 384 validatory.

Součástí aktualizací je i změna programovacího jazyka použitého u smluv o vkladu na zdravím namísto jazyku Vyper. Na nutnost této změny měl upozornil ConsenSys inženýr Suhabe Bugrara.

Vitalik Buterin nedávno vyjádřil přesvědčení, že Ethereum 2.0 bude umělecké dílo. Nuže doufejme, že bude mít pravdu. Ukáží to až nejbližší týdny, respektive možná až měsíce.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení

Ethereum

Počet denních transakcí ETH blízko All-time-high. Může za to SPAM

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Ethereum ťažba

1,1 milionů transakcí za den. To je druhý nejvyšší počet transakcí na síti Ethereum realizovaných za jeden den v celé historii. Stalo se tak tento týden, přičemž více se jich realizovalo jen během největšího bullrunu v úvodu roku 2018 – 1,35 milionu.

Vypadá to bohužel tak, že růst počtu transakcí na síti druhé nejhodnotnější kryptoměny není úplně standardní. Jak upozornil portál Cointelegraph, podle všeho je možné značnou část z nich zařadit do kategorie spamu ze strany těžařů Ethereum. Jak uvedla Trustnodes, mining pool Ethermine realizoval za 24hodin více než 13 tisíc transakcí s hodnotou 0.05 ETH (něco přes 11 dolarů). Nebyl však jediný. SparkPool a Nanopool také uskutečnily množství malých transakcí, čímž zahltily síť.

Toto chování lze považovat jako vážný pokus o spam. Takovému typu útoku přitom Ethereum už čelila a to v září 2016. Tehdy bylo dokonce nutné přistoupit na hardfork, který zvýšil poplatky (gas) za transakce.

Na Redditu se mezitím spekuluje, proč mineři přistupují k této taktice. Uživatel Njoiyt naznačil, že pooly mohou záměrně ucpávat síť, aby tím zvýšily poplatky, které si zaplatí.

Jen minulý týden těžaři Ethereum hlasovali za zvýšení gas limitu v síti z 10 na 12,5 milionu, což by jim umožnilo zpracovat větší počet transakcí za sekundu, čímž by se efektivně snížilo přetížení sítě. Přestože expanze již začala s navýšením na 11,5 milionu, zdá se, že tato aktualizace ještě nestačí vyřešit zvýšenou poptávku.

Zajímavé je, že současné problémy s přetíženým Ethereum měly i jeden pozitivní efekt. Cointelegraph uvedl, že pomalejší síť přispěla k tomu, že lidé za Ponziho schématu PlusToken nedokázali rychle proprat 789 500 ETH, které se snažili poslat přes síť v průběhu včerejšího dne. Celková hodnota v té době činila kolem 186 milionů dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Kryptoměny od ATH: Chainlink blízko, většina stále v hlubokém mínusu!

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Jeden z nejčastěji zmiňovaných altcoinů posledního roku Chainlink (LINK) je blízko k tomu, aby vytvořil své nové cenové maximum. V době psaní tohoto textu ho od rekordní ceny 4,94 USD dělí jen méně než procento.

Chainlink (LINK) je novější kryptoměna, která si neprošla bullrunem z roku 2017 a i proto má oproti starším kryptoměnám výhodu v tom, že nemusí nahánět ztráty, které se staly kryptoměnám během poslední velké bubliny. Důkazem toho, že mnohé jiné kvalitní kryptoměny jsou od svých ATH mnohem dál, jsou následující čísla.

Začneme Bitcoinem, kterého dělí od svého stropu, což je přibližně 20 tisíc dolarů (zaokrouhlili jsme, protože na některých burzách BTC překročil 20k a jinde ne), stále ještě 51%.

Dvojka na trhu Ethereum je na tom mnohem hůře – oproti své rekordní ceně téměř 1450 dolarů ztrácí 83%. Přímo katastrofálně je na tom trojka XRP se ztrátou až 95%. XRP aktuálně stojí 0,19 USD, zatímco rekordní hodnota činila až 3,40 USD.

Následuje Bitcoin Cash (-93%), Bitcoin SV (-59% – vznikl až po splasknutí největší bubliny, proto ten menší rozdíl), Litecoin (-87%), EOS (-88%) a Binance Coin (-58%) . V obrovské ztrátě jsou také Cardano (-92,5%) či Stellar (-92%).

Naopak ti, kteří investovali do Tezos (-29%) a Crypto.com Coin (-21%) zatím nemusí být tak zklamáni a je velmi reálné, že i vzhledem k atraktivitě a potenciálu těchto projektů jsou i ti, kteří nakupovali tyto kryptoměny dráž , než je jejich současná hodnota, k zeleným číslům opravdu blízko.

Pro ostatní investory jsou současné nízké ceny v porovnání s all-time-high příležitostí nakupovat levně pokud věří, že dané kryptoměny opravdu získají masovou adopci. Upozorňujeme však, že mnohé kryptoměny pravděpodobně nemají cenu ani jejich současné hodnoty a je možné, že se na své ATH už nikdy nevrátí.

zdroj: athcoinindex.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

5 z TOP10 kryptoměn si absolutně nezaslouží tuto pozici, tvrdí Dedic

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Spoluzakladatel společnosti Blockfyre Simon Dedic tvrdí, že 5 kryptoměn z první 10 nejhodnotnějších kryptoměn podle tržní kapitalizace si zdaleka nezaslouží takové umístění a měly by být nahrazeny kvalitnějšími projekty.

Konkrétně uvedl, že jde o kryptoměny XRP, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Litecoin a EOS, přičemž doplnil, že se nemůže dočkat okamžiku, kdy je na těchto pozicích nahradí jiná aktiva.

V případě Bitcoinu Cash, Bitcoinu SV a Litecoinu odůvodnil své tvrzení tím, že všechny tyto kryptoměny se pokoušejí být lepší verzí samotného Bitcoinu, ale ve skutečnosti nejsou vůbec potřeba. Bitcoin díky technologii Lighting Network, která má vyřešit jeho problémovou škálovatelnost, nabude pokrok, pro který se stanou zmíněné kryptoměny absolutně zbytečné. Jinak řečeno, netřeba lepší Bitcoin. Bitcoin si postačí sám.

Pokud jde o EOS, tvrdí, že jde vlastně o mnohem centralizovanější verzi Ethereum a proto si nezaslouží takové ohodnocení. Podobně to vnímá i v souvislosti s kryptoměnou XRP, u které sice ocenil to, že dělá pokroky v adopci, ale vyčítá jí podobně jako EOSU extrémní centralizaci, což je v rozporu s tím, jak by měly fungovat kryptoměny.

Které je mají nahradit?

Dedic zároveň poukázal na projekty, které by mohly zmíněné kryptoměya v první desítce nahradit. Obrovský potenciál vidí ve VeChain, který řeší problematiku dodavatelského řetězce, ale zatím není jeho úsilí oceněno vyšší kapitalizací.

Podobně pozitivně vnímá přínos Chainlinku (LINK). ,,Důvěryhodná a nezaujatá data od třetích stran nabývají stále většího významu vedle toho jak rychle roste decentralizované financování (DeFi). Chainlink dělá skvělou práci při poskytování spolehlivých údajů z trhů. “

Zmínil i Tezos, který je svou charakteristikou konkurencí pro Ethereum. Myslí si, že pokud jde o jeho strukturu řízení, je lépe navržen než dvojka na trhu. Nuž a na závěr zmínil i velký potenciál v Cosmos.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Krypto zprávy dne (22.6.): Prognóza pro Bitcoin, staking Ethereum a penzijní fondy

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-explozia

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Bitcoin nakonec padne na nulu, tvrdí investor Jim Rodgers

Mimořádně skeptický názor na budoucnost Bitcoinu vyjádřil známý investor Jim Rodgers. Myslí si, že nakonec jeho bublina splaskne a cena spadne na nulu. Rodgers, který hovořil o bitcoinové bublině již v roce 2017, ale ještě předtím, než vyvrcholila útokem na cenu 20 tisíc dolarů, se nechal slyšet, že postupně zmizí všechny kryptoměny. O důvodech proč si to myslí se dočtete zde.

Ethereum 2.0: Až 95% ETH v oběhu je připraveno na staking

Kolem kryptoměny Ethereum je v poslední době stále více rozruchu. Roste využívání této sítě a nadšení panuje zejména v souvislosti s decentralizovaným financováním (DeFi), které si našlo na této síti domov a je stále populárnější. S ohledem na blížící se přechod na Ethereum “nové generace”, tedy Ethereum 2.0, komunitní nadšení graduje a vypadá to tak, že velká část komunity by se ráda zapojila do stakingu. Více se dozvíte zde.

Pompliano doporučuje penzijním fondům investici do Bitcoinu

Jeden z nejpopulárnějších speakerů o kryptoměnách Anthony Pompliano pokračuje v úsilí přesvědčit penzijní investiční fondy, aby vyčlenily jedno až 5 procent svého portfolia pro Bitcoin. Zakladatel Morgan Creek Digital jim zaslal dopis, v němž uvedl, že Bitcoin je pro ně mnohem zajímavější investicí, než alokace nelikvidních aktiv. ,,Chcete vědět, kde přichází v současnosti k největší inovaci? U Bitcoinu. Existuje skupina jednotlivců, kteří si vybudovali aktiva v hodnotě 150 miliard dolarů s cílem zaujmout pozici budoucí celosvětové rezervní měny. Pokud se tak stane, bude v příštích 20 letech nejvýkonnějším aktivem. Ale i když se to nestane, bude v pořádku,” uvedl ve svém dopise. (cointelegraph.com)

Nassim Taleb: Většina BTC investorů jsou úplní idioti

Univerzitní profesor a autor úspěšného bestselleru Black Swan Nassim Taleb konstatoval, že Bitcoin je dobrý nápad, ale většina investorů do této kryptoměny nechápe jeho neuansy. Populární spisovatel se k Bitcoinu vyjádřil 21. června, kdy konstatoval ve svém tweetu, že drtivá většina “bitcoinerů” jsou úplní idioti. Taleb tak učinil poté, co si vyměňoval názory s bitcoinovým maximalistou Giacomem Zuccou, který zpochybnil Talebovo názory, že na zavedení centrálního plánování byrokraty a politiky aniž by riskovali svůj majetek, je nejlepší strategií řízení rizika.(Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-