Connect with us

Analýzy

Video analýza Tezos (15.1.): Bude následovat BNB a další altcoiny?

Zveřejněno

analyza-tezos

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace kryptoměn. Dnes se na kryptoměnu Tezos podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením

Tezos patří k té skupině kryptoměn, které samozřejmě těží z růstu ceny bitcoinu. Ovšem právě bitcoinová cena je celou dobu pod silným tlakem a prakticky všichni netrpělivě čekáme, kdy se Tezos probudí i vůči bitcoinu. Právě to se dozvíš v dnešním videu.

Tezos video-analýza

V této analýze se dozvíš nejen aktuální technickou analýzu a možný výhled pro tento rok, ale zároveň ti shrneme důležité fundamenty, který letos ovlivní cenu Tezosu.

 

Na jakých cenách koupit Tezos?

My jsme první nákupy provedly pod 2,5 USD a další příkupy pod 3 USD. Provedeme ještě poslední dokup Tezosu před možným výstřelem na měsíc. Pokud se právě rozhoduješ, zda Tezos zařadit do svého portfolia, tak bychom se soustředili na dva nákupy:

  1. nákup právě nyní, kdyby cena explodovala na nové ATH
  2. nákup na 3,3 USD jako supportní konsolidace

Závěr analýzy

I přestože porovnávám jablka a hrušký ve videu, co se týče BNB a Tezosu, neboť BNB je hypováno k 1 000 USD CEO Binance a Binance Coin rovněž těží z DeFi boomu, tak graf Tezosu jede v podobných cyklech a věřím, že si právě najde zajímavou cestu. Pokud bych měl být silně racionální, tak při historickém maximu XTZ/BTC by měl Tezos dosáhnout alespoň ceny 20 USD.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 15 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Populárne