Connect with us

Bitcoin Cash

Vitalik Buterin navrhuje použít Bitcoin Cash na řešení problémů Ethereum

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

Vitalik Buterin

Spoluzakladatel a hlavní tvář kryptoměny Ethereum Vitalik Buterin prekvapivě navrhl použití blockchainu Bitcoin Cash jako dočasné řešení škálovatelnosti Ethereum.

Kryptoměna Ethereum podobně jako Bitcoin trpí problémy se škálovatelností. Její nativní blockchain je v současnosti schopen zpracovat pouze 15 transakcí za sekundu (TPS), zatímco například kryptoměna XRP, která je podle tržní kapitalizace hned za ní na třetím místě, dokáže ve stejný čas realizovat až 1500 transakcí. Takovou propustnost má například i Stellar.

Ethereum 2.0, na kterou by mělo Ethereum projít začátkem příštího roku, by mělo tento problém z části řešit vedle toho, jak projde z Proof-of-Work na algoritmus Proof-of-Stake.

Vitalik Buterin během diskuse o Ethereum 2.0 navrhl zapojení dalších blockchainů jako řešení škálovatelnosti v krátkodobém horizontu. Konkrétně uvedl, že Bitcoin Cash je pro tento účel perfektní volbou, protože po hardforku z Bitcoinu má Bitcoin Cash propustnost dat kolem 53 kilobajtů (KB) za sekundu, zatímco Ethereum jen 8 KB.

Buterin uvedl tři důvody, proč by šlo o správnou volbu – jmenoval nízké poplatky, připravené stroje pro tento účel a otevřenost komunity Bitcoin Cash, která poskytne blockchain, pokud budou platit transakční poplatky.

Ruský programátor zmínil 10-minutový limit Bitcoin Cash na vytvoření nového bloku jako hlavní problém této alternativy. Údajně by se však dal vyřešit pomocí techniky známé jako Avalanche-pro-Consensus.

Návrh Buterina se setkal na sociálních sítích s velkou kritikou. Francois Pouliot, zakladatel poradenské společnosti Catallaxy tweetnul, že návrh Buterina znamená selhání projektu Ethereum, kterým by se jen oddálilo řešení problému škálovatelnosti.

Zdroj: cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin

5 z TOP10 kryptoměn si absolutně nezaslouží tuto pozici, tvrdí Dedic

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Spoluzakladatel společnosti Blockfyre Simon Dedic tvrdí, že 5 kryptoměn z první 10 nejhodnotnějších kryptoměn podle tržní kapitalizace si zdaleka nezaslouží takové umístění a měly by být nahrazeny kvalitnějšími projekty.

Konkrétně uvedl, že jde o kryptoměny XRP, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Litecoin a EOS, přičemž doplnil, že se nemůže dočkat okamžiku, kdy je na těchto pozicích nahradí jiná aktiva.

V případě Bitcoinu Cash, Bitcoinu SV a Litecoinu odůvodnil své tvrzení tím, že všechny tyto kryptoměny se pokoušejí být lepší verzí samotného Bitcoinu, ale ve skutečnosti nejsou vůbec potřeba. Bitcoin díky technologii Lighting Network, která má vyřešit jeho problémovou škálovatelnost, nabude pokrok, pro který se stanou zmíněné kryptoměny absolutně zbytečné. Jinak řečeno, netřeba lepší Bitcoin. Bitcoin si postačí sám.

Pokud jde o EOS, tvrdí, že jde vlastně o mnohem centralizovanější verzi Ethereum a proto si nezaslouží takové ohodnocení. Podobně to vnímá i v souvislosti s kryptoměnou XRP, u které sice ocenil to, že dělá pokroky v adopci, ale vyčítá jí podobně jako EOSU extrémní centralizaci, což je v rozporu s tím, jak by měly fungovat kryptoměny.

Které je mají nahradit?

Dedic zároveň poukázal na projekty, které by mohly zmíněné kryptoměya v první desítce nahradit. Obrovský potenciál vidí ve VeChain, který řeší problematiku dodavatelského řetězce, ale zatím není jeho úsilí oceněno vyšší kapitalizací.

Podobně pozitivně vnímá přínos Chainlinku (LINK). ,,Důvěryhodná a nezaujatá data od třetích stran nabývají stále většího významu vedle toho jak rychle roste decentralizované financování (DeFi). Chainlink dělá skvělou práci při poskytování spolehlivých údajů z trhů. “

Zmínil i Tezos, který je svou charakteristikou konkurencí pro Ethereum. Myslí si, že pokud jde o jeho strukturu řízení, je lépe navržen než dvojka na trhu. Nuž a na závěr zmínil i velký potenciál v Cosmos.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Krypto zprávy dne (26.5.): Potenciální útok na BCH? Změna pořadí a bitcoiny v oběhu

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Weiss Ratings: Existuje více než 21 milionů Bitcoinů

Ratingová agentura, která se v úvodu roku 2018 jako vůbec první odvážila vstoupit do sektoru kryptoměn a udělovat ratingy digitálním měnám, zopakovala svůj dřívější nepopulární názor, v jehož rámci tvrdí, že “existuje” více než 21 milionů Bitcoinů. Jak to vůbec myslí a které krptoměny jsou podle Weiss Ratings aktuálně nejlepší? Dozvíte se v tomto článku.

Tether sesadil XRP z třetího místa TOP kryptoměn

Při pohledu na žebříček nejhodnotnějších kryptoměn na trhu nastala výrazná změna. Kryptoměna XRP přišla o svou dlouhodobou třetí pozici, na níž ji nahradil stablecoin Tether (USDT). Celkové pořadí určuje dolarové vyjádření hodnoty držené v daných kryptoměnách. Zatímco v případě prvního Bitcoinu je to v přepočtu na dolary aktuálně 164 miliard a u druhého Ethereum 22,7 miliardy, třetí XRP má aktuálně kapitalizaci “jen” 8,61 miliardy dolarů, což je o dvě stě milionů méně, než nová trojka na trhu stablecoin Tether (USDT). Více o důvodech této změny se dočtete v článku.

Analytičku překvapuje, že nedošlo k 51% útoku na Bitcoin Cash

Yassine Elmandjra, analytička ze společnosti ARK Invest, ve svém tweetu, který publikovala 24. května, přiznala, že ji překvapuje skutečnost, že dosud nedošlo k pokusu o útok na Bitcoin Cash v podobě takzvaného 51% útoku, po tom, co se udál jeho halving . Po dělení odměny pro těžaře Bitcoinu Cash (podobně jako se tak stalo nedávno u Bitcoinu), totiž výrazně klesl celkový hashrate, tedy výpočetní síla vynaložená na těžbu této kryptoměny, což znamená, že pro potenciální útočníky by bylo jednodušší ovládnout v daný čas 51% celkového hashrate. Po halvingu dokonce nakrátko klesl o 61% a delší dobu se pohyboval pokles hashrate mezi 25 až 40%. Hayden Otto, který stojí v čele developerské firmy orientující se na Bitcoin Cash však upozornil, že těžaři prostě k něčemu takovému nemají motivaci. Pohání je totiž vidina zisku, která tkví v těžbě této kryptoměny a ne její napadání. Rovněž poukázal na to, že hashrate Bitcoinu Cash se dlouhodobě pohybuje pouze na 3,5% hashrate Bitcoinu a přesto nedošlo k žádnému útoku. (cointelegraph.com)

VISA schválila platební kartu s DeFi technologií na Ethereum

Kryptoměny jako Bitcoin mají problém s adopcí u běžných obchodníků zejména pro volatilitu, tedy poměrně výrazně změny jejich hodnoty i v krátkodobém horizontu. Společnosti proto hledají způsoby, jak propojit tradiční finanční svět s těmito novými technologiemi a vybudovat mezi nimi mosty. Švýcarský startup s názvem Eido nyní přišel s novou debetní kartou schválenou gigantem VISA, která používá regulované stablecoiny na konverzi mezi kryptoměnami a fiatovými měny za pomoci decentralizovaného financování (DeFi) postaveného na blockchainu Ethereum. Nikola Tchouparov, který stojí v čele firmy Moneyfold, která na Ethereum spouští stablecoiny pro euro a britskou libru řekl, že to bude vůbec poprvé, kdy bude backend platební karty provádět transakce prostřednictvím stablecoinů a decentralizované směnárny. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku.

 

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Changpeng Zhao: Craig Wright je podvodník

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Changpeng Zhao

Zakladatel a šéf jedné z největších kryptoměnových burz Binance, Changpeng Zhao, prohlásil, že australský podnikatel, vědec a člověk stojící za kryptoměnou Bitcoin SV Craig Wright je podvodník.

Na adresu Craiga Wrighta, který se zviditelnil zejména tím, že se bez patřičných důkazů označuje za Satoshi Nakamoto, tedy záhadného tvůrce Bitcoinu, se vyjádřil v rámci “tweetu”, ve kterém lidi odrazuje i od investování do kryptoměny Bitcoin SV: ,,Investice do podvodů nikdy nekončí dobře.”

Burza Binance se v souvislosti s Bitcoinem SV zviditelněná už loni, kdy se rozhodla delistovat tuto kryptoměnu ze své nabídky a to přesto, že z pohledu tržní kapitalizace patří mezi největší. Důvodem tohoto rozhodnutí měla být neetické a podvodné jednání ze strany Wrighta. K podobnému kroku následně přistoupily i další burzy.

Changpeng Zhao zdaleka není jediný člověk, který Wrightovi nedůvěřuje. Nedávno se na jeho adresu vyjádřil i herec Wiliam Shatner, který ztvárnil kapitána Kirka v původní adaptaci Star Treku. Shatner si položil řečnickou otázku: ,,Zeptejte se sami sebe, proč by někdo tvrdil, že je Satoshi, kdyby k tomu nedal žádný důkaz. Buď to řeknete a dokážete to, nebo držíte hubu, že?”

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Bitcoin vs. Bitcoin Cash? Buterin se chce vyhnout ideologickým předsudkům

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Vitalik Buterin

Zakladatel Ethereum Vitalik Buterin měl v minulosti poměrně nejednoznačný názor na hardfork Bitcoinu, po kterém vznikla kryptoměna Bitcoin Cash (BCH). 1. února na Twitteru vyjasnil svůj postoj v reakci na obvinění od Brada Millse, který ho označil za propagátora Bitcoin Cash.

Vitalik Buterin v minulosti několikrát naznačil, že v zásadě nemá vůči Bitcoin Cash žádné výhrady. Dokonce navrhoval, že Ethereum by mohlo své problémy se škálovatelností dočasně řešit za pomoci blockchainu BCH.

Nejkontroverzněji se však vyjádřil 13. listopadu 2017, kdy uvedl: ,,Považuji Bitcoin Cash za legitimního uchazeče se o název Bitcoin.” Následně uvedl, že chápe hardfork a vznik Bitcoin Cash, protože se u Bitcoinu nepodařilo prosadit zvýšení velikosti bloků, což považoval v tom momentě za rozumné řešení.

Tento tweet tehdy vypadal jako jednoznačná podpora Bitcoin Cash, což však ještě ve stejný den dementoval. Upozornil, že považovat Bitcoin Cash za skutečný Bitcoin by byl špatný nápad, protože jde o menšinový názor ve většině bitcoinové komunity.

Téměř o rok později v srpnu 2018 měl prostor na obšírnější hodnocení, kterým opět překvapil. Když Meni Rosenfeldová “tweetla”, že Bitcoin Cash ani rok po oddělení se od Bitcoinu nedokázal získat stejnou trakci jako Bitcoin a proto by měl změnit svůj názor, Buterin tuto možnost vyloučil:

,,Nesouhlasím. Tvrzení, že “Bitcoin Cash je Bitcoin” je v tomto bodě nereálné, ale samotný název Bitcoin Cash je v pořádku.”

No a jak to vidí teď? V posledním “tweetu” na toto téma se pokusil svůj postoj vysvětlit. ,,V případě, že by vás zajímalo, na které straně se nacházím, jsem vždy na straně obecného dobra a snažím se být otevřený přizpůsobování se před ideologickými předsudky, přičemž si vedle toho chci zachovat svůj závazek k základním hodnotám decentralizace.”

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash nevytěžil nový blok 5 hodin. Běžně to trvá jen 10 minut

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin Cash

U kryptoměny Bitcoin Cash se včera nevytěžil žádný nový blok dlouhých 5 hodin, ale vzhledem k nízkému využití jeho blockchainu byly nevyřízené transakce následně bez problémů zúčtovány a normální provoz mohl pokračovat dál bez komplikací.

Údaje z exploreru Blockchair, který sleduje blockchain Bitcoin Cash, uvádějí, že číslo bloku 6200025 bylo vytěženo 30. ledna v čase 2:14. Další blok 6200026 byl vytěžen až v čase 7:33, přičemž obsahoval 6950 transakcí v 2,33 megabajtech, což bylo neobvykle vysoké číslo. Následující blok uskutečnil 1590 transakcí o velikosti 0,56 megabajtů a další už jen běžných okolo 100 transakcí.

Tyto údaje pochopitelně vzbudily pozornost. Twitter kanál Whale Panda, který má přes 220 tisíc followerů, upozornil, že Bitcoin Cash má tak málo transakcí, že i po 5 hodinách a 19 minutách bez nového bloku dokázal vyplnit pouze místo o velikosti 2,3 megabytu. To není příliš dobrá reklama.

Kryptoměna Bitcoin Cash vznikla v roce 2017 jako hardfork odštěpením se od Bitcoinu, když část vývojářů nedokázala prosadit návrh, aby se zvětšila velikost bitcoinového bloku. Velikost bloku Bitcoin Cash může být až 8 MB. Od Bitcoinu se liší i tím, že zatímco Bitcoin aktualizuje svůj mining difficulty (obtížnost těžby) po každých 2016 vytěžených blocích (zhruba jednou za dva týdny), u Bitcoin Cash se tak děje po každých 6 blocích.

Zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin Cash

Kontroverzní krok: Těžba Bitcoin Cash se bude “danit” ve prospěch vývojářů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin Cash

Půjde o tvrdý K.O. úder pro Bitcoin Cash, který potopí celý projekt, nebo jen o nezbytnou součást pokroku kryptoměny, která vznikla v roce 2017 po forku Bitcoinu?

Největší těžaři Bitcoin Cash se rozhodli oznámit, že připravují plán na financování dalšího vývoje této kryptoměny v podobě “12,5% daně” (oficiální název je “dotační plán”) z nově vytěžených BCH. Tento podíl půjde vývojářům, kteří mají prostředky využít to na zdokonalování celého ekosystému.

Informoval o tom na portálu medium.com Jiang Zhuoer ze společnosti BTC.TOP, která je aktuálně největším mining poolem těžícím čtvrtou nejhodnotnější kryptoměnu na trhu z pohledu tržní kapitalizace.

12,5% “daň” pro všechny těžaře Bitcoin Cash by měla být aktivována v rámci softforku 15. května 2020 a aktivní by měla být šest měsíců. Po tuto dobu by se mělo vytěžit dostatek prostředků na to, aby mohl pokračovat vývoj projektu.

Menší těžaři, jež tento zásah do miningu Bitcoin Cash ovlivní nejvýrazněji, nemají mnoho možností. Pokud by se rozhodli “daň” neplatit, větší pooly je mohou vytlačit z hry tím, že budou ignorovat jejich bloky.

Kritici uzporňují, že velcí mineři tímto krokem poukázali na centralizaci celého Bitcoin Cash, který je zjevně v rukou několika silných hráčů (mining poolů).

Zmíněný dotační plán podpoří mining pooly BTC.TOP, Antpool, BTC.com, ViaBTC a Bitcoin.com, které se shodují, že jde o správný krok směrem k akceleraci vývoje Bitcoin Cash před očekávaným býčím trhem v letech 2021 a 2022.

zdroj: ccn.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Obrovský růst Bitcoinu SV je zatím čistě spekulativní

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Bitcoin SV

Cena kryptoměny Bitcoin SV posílila oproti včerejšku o více než 80%, přičemž v určitém bodě tento růst přesáhl až dvojnásobek hodnoty oproti předchozím 24 hodinám. Hlavním důvodem posilování Bitcoinu SV však nejsou žádné silné fundamentální základy, či “spolujízda” související s posilováním Bitcoinu. Za všechno mohou spekulace související s Craigem Wrightem.

Craig Wright patří mezi nejkontroverznější postavy světa kryptoměn. Australský vědec a podnikatel o sobě již několik let tvrdí, že je Satoshi Nakamoto, tedy záhadný tvůrce Bitcoinu. Toto tvrzení však nedokázal podložit žádným důkazem, v důsledku čehož je drtivé většině fanoušků Bitcoinu pro smích.

Nic to nemění na skutečnosti, že Wrightovi určitá část komunity jeho tvrzení opravdu věří. A další část se zas ochotně veze na spekulacích, které prospívají hodnotě Bitcoinu SV, čili kryptoměně, která je aktuálně hlavním představitelem a která vznikla po hardforku Bitcoinu Cash (ještě předtím vznikl Bitcoin Cash po hardforku Bitcoinu).

Věc se má tak, že růst Bitcoinu SV podpořily čerstvé spekulace o tom, že Craig Wright se dostal ke klíčům k Bitcoinu v hodnotě téměř 9 miliard dolarů (přes milion BTC). Tyto klíče, respektive “bezpečnostní schránka”, kde měly být umístěny, dostaly pojmenování jako “Tulipan Trust“, což souvisí s přirovnáním k tulipánové mánii ze 17. století, jedné z nejznámějších ekonomických bublin historie.

Jelikož sám Wright naznačil, že by se mohl opravdu dostat k Bitcoinům, které se léta nehýbaly a v očích BTC komunity byly nenávratně ztraceny, cena Bitcoinu SV začala raketově růst. Růst hodnoty této kryptoměny je však stále jen čistě spekulativní a založený pouze na těchto informacích, ne na reálných fundamentech. A hlavně třeba v tomto okamžiku zdůraznit, že Wrightův přístup ke zmíněným BTC stále nijak nedokázal.

Celý růst Bitcoinu SV tedy může být jen jakýsi “exit scam”, tedy vyvolání obrovského “FOMO” (v rámci strachu ze zmeškané příležitosti naskakují do trhu nezkušení investoři), po kterém budou ti šikovnější prodávat draze a zbytek výrazně prodělá.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Weiss Ratings: Litecoin se zařadil mezi špičku. Tohle je TOP10

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

weiss-ratings

Americká ratingová agentura Weiss Ratings, která začala jako první udělovat ratingy kryptoměn, zvýšila hodnocení Litecoinu a zařadila ho po bok “nejlepších kryptoměn”.

Weiss Ratings hodnotí kryptoměny známkami od A po F, přičemž F je nejhorší známka. Rating A nemá dlouhodobě žádná kryptoměna. Konečnou známku tvoří kombinace dvou hlavních faktorů, které se tvoří z dílčích ratingů za:

  • Technologii / adopci
  • Míru rizika / odměny

Litecoin si polepšil v předběžném “Risk / odměna”, když dostal nový rating B- namísto předchozího C +. Díky tomu se jeho celkový rating změnil na B, čímž se vyrovnal Ethereum, EOS a Cardano na společnou pomyslnou druhou příčku nejlepších kryptoměn.

Na prvním místě je nadále Bitcoin, který má celkový rating B+. Za technologii a adopci má známku A a za riziko/odměna známku C+.

Weiss Ratings před 3 týdny zhoršil hodnocení kryptoměně EOS, kterou kritizoval za problémy s decentralizací, kterou zdá se ani neplánuje intenzivně řešit. Naopak zvýšil rating Cardano díky blížícímu se přechodu na fázi Shelley, v rámci kterého udělá výrazný krok vpřed právě v oblasti decentralizace.

Pořadí 10 nejlepších kryptomien podle Weiss Ratings:

rating

Známku C + mají i Stellar, Monero, Dash, NEO, Ethereum Classic, Zcash, Decred, BitShares. S hodnocením C jsou NEM, Ontology, Bitcoin Gold, VeChain, Dogecoin, OmiseGO, Holo, Waves, Komodo, Icon, Steem, GXChain, Elastos, Vertcoin a Qtum.

zdroj: weisscrypto.com

Pokračovat ve čtení

Bitcoin

Bitwise spouští ETP na 8 TOP kryptoměn, přibudou ještě dvě

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

kryptomeny

Společnost Bitwise, která u Americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádá o schválení Bitcoin ETF, oznámila spolupráci se švýcarským startupem Amun AG, v jehož rámci spustí ETP vázán na balík několika předních kryptoměn.

ETP je zkratka Exchange Traded Products, pod čímž si můžete představit soubor tří finančních produktů – ETF, ETC a ETN.

Dohodu uzavřela dceřiná společnost Bitwise – Bitwise Index Services, která získala licenci na takzvaný “The Bitwise 10 Select Large Cap Crypto Index”, jehož prostřednictvím přivede na trh diverzifikované kryptoměnové ETP.

Nový ETP produkt se bude obchodovat na přední švýcarské burze SIX Swiss Exchange a bude dostupný pro investory s výjimkou Spojených států amerických.

Bitwise 10 Select Large Cap Crypto Index umožní sledovat výkonnost až 10 předních globálních kryptoměn. Zatím půjde pravděpodobně jen o těchto osm –Bitcoin, Ethereum,XRP,Bitcoin Cash, litecoin, EOS, Stellar a Cardano.

,,Kryptoměny musí splňovat různá kritéria, aby mohly být součástí tohoto indexu, včetně pravidel týkajících se bezpečnosti, likvidity a institucionální podpory, ” informovala společnost v tiskové zprávě.

,,Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Bitwise, abychom přivedli investorům ve Švýcarsku nejdiverzifikovanější ETP,” komentoval tuto novinku CEO společnosti Amun AG Hany Rashwan. ,,Bitwise je globální lídr v oblasti indexování kryptoměn a jsme šťastní, že můžeme spustit produkt, který je postaven na jejich odbornosti.”

Švýcarská burza SIX exchange ve spolupráci s Amun AG již zalistované do své nabídky ETP produktů ETP na Bitcoin (ABTC), Ethereum (AETH) a XRP (AXRP). Zejména ETP na XRP se těší velké oblibě. Podle dat burzy má druhé nejvyšší denní volume okolo 450 tisíc dolarů, přičemž na prvním místě je ETC na fyzicky držené zlato.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Kolik % ztrácejí altcoiny na své ATH v páru s Bitcoinem?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

bitcoin-vs-altcoiny

Když srovnáváme ceny altcoinů s jejich historickými maximy, většinou to děláme v dolarovém vyjádření. Velmi zajímavý je však pohled na to, kolik ostatní kryptoměny ztrácejí v páru s Bitcoinem.

Navzdory současnému velkému růstu ceny Bitcoinu se altcoinům zatím velmi nedaří. Nemůžeme sice konstatovat, že by byly v dolarovém vyjádření v mínusu, ale když jejich hodnotu přepočítáme na to, kolik jsme mohli vydělat, kdybychom místo nich drželi v posledních měsících jen Bitcoin, není to příliš pěkný pohled. Vždyť jen za poslední týden ztratilo Ethereum vůči Bitcoinu 10% své hodnoty, XRP až 20%, Bitcoin Cash 15%, litecoin 28%, EOS 24%, Binance Coin 23%, Bitcoin SV 22%, Tron 15%, Cardano 22%, Stellar 27%, Monera 23% či Dash 19%. V plusu je jen NEO (+ 3%).

Podívejme se tedy na to, jak daleko jsou známé altcoiny od toho, aby vyrovnaly své historické maximum v bitcoinové hodnotě. V tabulce najdete aktuální cenu altcoinů v BTC, jejich BTC all-time-high a ztrátu v procentech na all-time-high úroveň.

tabulka-altcoiny-vs-btc

Přečtěte si také:

Dominancia Bitcoinu je najvyššia za 2 roky. Čo ďalej?

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-