Connect with us

Kryptoměny

Vývojáři Cosmos budou moci snadno migrovat na Polkadot ekosystém

Zveřejněno

Cosmos Polkadot

Podle čerstvých informací to vypadá tak, že vývojáři Cosmos budou moci v dohledné budoucnosti snadno migrovat své decentralizované aplikace budované na Comsos SDK přímo na ekosystém Polkadot. O této možnosti informovala firma Adoriasoft, která se zaměřuje na vývoj distribuovaných aplikací, tokenizovaných řešení a softwaru založeného na blockchain technologii.

Podle blogového příspěvku Adoriasoft budou moci vývojáři Cosmos, kteří jsou zvyklí pracovat ve vývojářském prostředí Cosmos SDK, snadno přesunout svůj stávající chain na Polkadot v podobě nového parachainu.

Adoriasoft tvrdí, že v současnosti musí vývojáři Cosmos v rámci svých aplikací dbát na vysokou míru zabezpečení sítě, protože infrastruktura Cosmos neumožňuje sdílené zabezpečení. Řešením může být pro ně právě přesun na Polkadot, jehož srdce s názvem Realy Chain je právě tím nástrojem, který se zaměřuje na bezpečnost celého ekosystému a komunikaci parachainů mezi sebou.

Čo je to Polkadot (DOT)? Kde sa dá kryptomena DOT kúpiť?

Jinak řečeno, vývojáři Cosmos SDK by mohli soustředit výraznější pozornost na obchodní stránku svých aplikací namísto toho, aby se museli soustředit na bezpečnost.

Tento postup má být údajně snadno použitelný, protože vývojáři pracující v Cosmos SDK nebudou muset při využití řešení od Adoriasoft s názvem Parachain Develompent Kit používat své vlastní validátory z Cosmos ekosystému, ale využijí existující staking infrastruktury Polkadot.

Pro oba projekty by mohlo mít toto řešení své benefity. Vývojáři Cosmos by mohly nadále pracovat ve svém oblíbeném prostředí, ale aplikovat ho v Polkadot síti. Důležité je však upozornit, že vývojáři Cosmos budou moci použít řešení od Adoriasoft pouze v rámci migrace do parachain Polkadot, ale ne opačným směrem.

zdroj: cryptoslate.com

Pokračovat ve čtení
Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Populárne