Connect with us

Bitcoin

Willy Woo: Bitcoin se brzy začne chovat jako úspěšný startup

Zveřejněno

Willy Woo
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin by se mohl brzy oddělit od tradičních aktiv. Usuzuje to populární krypto analytik Willy Woo, který to odvodil z grafu, který porovnává dlouhodobý trend Bitcoinu a zlata.

Willy Woo v pátek na Twitteru uvedl, že Bitcoin se bude v nadcházejícím období chovat spíše jako úspěšný startup nabývající si rostoucí popularitu, než jako aktivum, které má sloužit jako pojistka či hedge oproti jiným aktivům.

,,Bitcoin se brzy odpojí od tradičních trhů a bude poháněn spíše interní S-křivkou adopce (na způsob Startup), než adopcí ve smyslu jeho vnímání jako nástroje pro zajištění hodnoty“ uvedl.

Woo upozornil, že adopce Bitcoinu v současnosti překonává historce nejvyšší hodnoty. Potvrzují to i údaje o hashrate a mining difficulty, které potvrzují, že Bitcoin těžaři jsou ve skvělé „formě“ a důvěřují dalšímu růstu hodnoty nejznámější kryptoměny.

Na grafu níže můžete vidět vztah mezi Bitcoinem a zlatem. Od roku 2017, kdy dosáhl Bitcoin svých historických maxim 20 tisíc dolarů, měl se zlatem klesající trend.

Nyní to však vypadá tak, že se prodírá směrem nahoru a nejnověji si udržel support nad klesající křivkou, což lze vnímat jako bullish signál. Na tento fakt jako první upozornil Travis Kling, který stojí za kryptoměnovým hedžovým fondem Ikigai.

TIP: Přehled TOP zpráv posledních dnů ve videu:

zdroj: cointelegraph.com

Populárne