Connect with us

Binance Coin

Zhao předpokládá obrovský růst. Binance US už za 2 měsíce?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

mesiac

Zakladatel a generální ředitel burzy Binance Changpeng Zhao (CZ) tvrdí, že burza Binance US určená pro americký trh vznikne do dvou měsíců.

,,Nechci slibovat žádné pevné termíny, máme hodně práce a hodně věcí se teprve dokončuje, ale myslím si, že se tak stane do měsíce nebo dvou,” odpověděl na otázku portálu Cheddar ohledně data spuštění Binance US.

Vznik Binance US je považován v souvislosti s americkým trhem za důležitý fundament. Od 12. září 2019 totiž burza Binance již nebude dostupná k obchodování na americkém trhu (Američané se stále budou moci prihlasit do systému a vybrat si své kryptoměny, no nebudou moci obchodovat). Spuštěním její americké verze ve spolupráci s partnerem BAM Trading Services, který má zkušenosti s fungováním v regulovaném americkém prostředí, by se však měly následky tohoto kroku zmírnit.

Zhao očekává obrovský růst kryptoměn

Changpeng Zhao se tento týden Posturi ještě o dvě zásadní prohlášení. Uvedl je během rozhovoru pro Flippening. Jedno se týkalo potenciálního růstu kryptoměn a druhé jeho budoucnosti v Binance.

,,Pouze v USA, nebo kdekoliv jinde na světě, existuje pravděpodobně jen 0,1% lidí, kteří ve skutečnosti drží kryptoměny. Takže je tu pravděpodobnost dalšího 1000-násobného růstu. Kryptotrh se chystá stát větším, než je fiatový trh. Je to podobné s Uberem, který je větší, než trh s taxíky. Existuje mnohem více věcí, které můžete udělat s kryptoměnami, než s fiatovými penězi. U kryptoměn můžete kombinovat kryptoměny s fiatem, máte zde měnový aspekt, užitné aspekty, dokonce můžete kombinovat realitní projekty. S kryptoměnami můžete dělat mnoho věcí. Myslím, že trh není nikde nasycený,” uvedl.

Dalším podstatným prohlášením Zhaa bylo, že by rád v budoucnu prodal žezlo a už nebyl šéfem burzy Binance. Neuvedl žádná konkrétní data, kdy se tak stane, ale přiznal, že vedení takové úspěšné platformy je psychicky náročnou věcí a naznačil, že v této pozici nemůže být věčně.

zdroje: americancryptoassociation.com, cointelegraph.com

Klikněte pro komentář

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Binance Coin

Vyhýbala se burza Binance regulacím ze strany FATF?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Changpeng Zhao - Binance

Hlavní náplní mezinárodně respektovaného orgánu s názvem Financial Action Task Force (Finanční akční skupina), nebo pokud chcete FATF, je identifikovat nezákonné činnosti spojené s praním špinavých peněz a financováním terorismu. Středem jejího zájmu jsou proto i platby realizované kryptoměnami.

FATF v rámci této iniciativy vypracovala soubor pokynů, které mají dodržovat všechny regulované kryptoburzy. Mimo jiné lze čekat, že směrem do budoucna budou muset podle jejího nařízení burzy delistovať ze své nabídky všechny kryptoměny orientující se na anonymní transakce, což může představovat problém hlavně pro kryptoměny jako jsou Monera či Grin, ale teoreticky například i litecoin, který plánuje implementaci protokolu MimbleWimble.

Ve zprávě, kterou publikovala FATF v úvodu září, se však objevily vážné náznaky toho, že regulační povinnosti, které vyplývají z jejích nařízení, zatím úspěšně obchází největší kryptoburza na světě Binance. Ta sice nebyla konkrétně jmenovaná, ale FATF uvedla, že jde o velkou burzu, která se několikrát úspěšně vyhnula přemístěním svého sídla dodržování přísnějších nařízení FATF. Ve zprávě se uvádí, že tato nejmenovaná burza poprvé přemístila svou jurisdikci v roce 2017 z bodu A do bodu B a v březnu 2018 do bodu C, který se nacházel v Evropě (kde až v listopadu 2018 získala povolení k provozu), no a nakonec v roku 2020 vyvíjí iniciativu směřující k přesunu do bodu B v Africe.

První tři body velmi nápadně připomínají právě Binance, ktera se nejprve přestěhovala z Číny do Japonska a nakonec na Maltu (Evropské sídlo), kde v roce 2018 podle medializovaných zpráv podnikala několik měsíců bez souhlasu regulátora. Pokud je opravdu onou burzou Binance, správa FATF naznačuje, že tentokrát své oficiální sídlo přemísťuje pravděpodobně na Seychely.

Znění zprávy FATF naznačuje, že burza vykazující takové chování může být z pohledu této agentury považována za nebezpečnou z hlediska dodržování předpisů týkajících se boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu, což může znamenat, že každá transakce z této burzy na platformy, které jsou regulovány, může být detailně zkoumána FATF. Situace by v budoucnu mohla dokonce vyvrcholit do fáze, kdy by FATF mohla zakázat všem regulovaným burzám přijímat transakce z burz, které nedodržují její pravidla.

Cointelegraph upozornil, že jurisdikce a kryptosměnárny zatím aplikují nařízení od FATF velmi pomalu a individuálně. Je tedy otázkou, kdy se její přísná nařízení zavedou plošně do praxe.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Zhao chce, aby DeFi projekty přešly na Binance Smart Chain

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance Smart Chain

Generální ředitel burzy Binance Changpeng Zhao chce motivovat vývojáře DeFi projektů postavených na Ethereum, aby přešli na blockchain této burzy s názvem Binance Smart Chain.

Changpeng Zhao známý také jako CZ vysvětlil, že tento krok by snížil zatížení blockchainu Ethereum, což by zároveň snížilo poplatky za gas v ETH síti.

Binance Smart Chain podle něj není konkurentem Ethereum a ani jeho náhradou. Zdůraznil, že s Ethereum je komplatibilný a poskytuje tvůrcům smart kontraktů více možností: ,,Cílem Binance Smart Chain nikdy nebylo nahradit Ethereum, jde jen o to, že tyto blockchainy spolu umí spolupracovat. Inteligentní projekty poskytují svým uživatelům více možností. Možnosti levnějších poplatků. “

Zhao doplnil, že objemy transakcí na Binance Smart Chainu před pár dny dosáhly 10% objemů transakcí Ethereum. Binance Smart Chain byl spuštěn 1. září a Zhao před pár dny oznámil, že spouští investiční fond v hodnotě 100 milionů dolarů, který se bude orientovat na budování projektů na něm postavených.

CZ férově uvedl, že DeFi je rizikovou oblastí a že mnoho DeFi projektů může selhat. ,,Některé mohou nabídnout krátkodobé zisky, ale přicházejí s velkými riziky. Neinvestujte do nich víc než to, o co můžete přijít,” upozornil zejména retailových investorů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance spouští Launchpool pro “farming” nových aktiv. Cena BNB prudce vyletěla

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance Launchpool

Největší kryptoburza na světě Binance včera představila novou platformu Launchpool, která podle tvrzení Binance umožní uživatelům bezpečné “farmování nových aktiv” a získávání odměn za staking BNB, BUSD a jiných tokenů.

Binance informovala:

,,Binance je nadšená, že může oznámit spuštění Launchpoolu, nového produktu, přes který budou moci uživatelé získávat tokenové odměny výměnou za staking BNB, BUST a jiných tokenů. První projekt, který bude Launchpad hostovat je Bella Protocol (BEL).

Uživatelé budou moci stakovat své BNB, BUST nebo ARPA tokeny do tří separátních poolů na farmování BEL tokenů na 30 dnů od 9. září 2020 0:00 AM (UTC).”

Burza zároveň informovala, že token BEL bude zalistován 16. září 2020 s obchodními páry BEL / BTC, BEL / BNB, BEL / BUSDT a BEL / USDT.

Staking mincí BNB, BUST a ARPA skrz Launchpad bude možný po kliknutí na sekci “Binance Saving page” a kliknutím na token, který bude mít uživatel v zájmu stakovat. Následně si vybere službu Launchpool.

Binance tvrdí, že držení BEL tokenu má několik výhod od slev a služby Bella, po staking, hlasovací právo či jiné odměny. Předprodej Bella probíhal mezi soukromými akreditovanými investory.

Po oznámení této novinky výrazně posílila cena kryptoměny Binance Coin, která poskočila v kapitalizaci na 8. místo s růstem o více než 17 procent za posledních 24 hodin (v době psaní článku).

Recenzia Binance: História, skúsenosti, ponuka kryptomien, Binance Coin, bezpečnosť či poplatky

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Zhao tvrdí, že na Binance útočí konkurence a vede se proti ní antikampaň

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Changpeng Zhao - Binance

Šéf Binance, čili největší kryptoburzy současnosti Changpeng Zhao obviňuje z nedávných DDoS útoků konkurenční burzy, které se snaží těmito nekalými praktikami poškodit pověst jeho burzy.

Zhao známý také pod zkratkou “CZ” se tímto způsobem vyjádřil pro Cointelegraph v rozhovoru ze 4. května, v němž uvedl, že DDoS útoky ze dne 29. dubna byly velmi dobře koordinované a jejich cílem bylo vyřadit Binance v některých asijských zemích.

“CZ” tvrdí, že existují mnohé signály, které naznačují, že tyto útoky přicházejí od konkurence, ale vedle toho poznamenal, že byly pro útočníky nákladnější, než pro samotnou burzu, aby se s nimi poprala.

,,Útoky se soustředily současně na všechny naše veřejné parametry v těchto cílových regionech (Asii). Používáme širokou škálu služeb ukládání do mezipaměti, klastrování a distribuce, abychom optimalizovali výkon přístupu uživatelů ze všech koutů světa. A pro každý region používáme různé kombinace služeb a architektury.”

Šéf Binance upozorňuje, že vůči burze se vede i masivní úmyslně negativní kampaň, přičemž to nejhorší z ní přichází z Číny. ,,Existuje celé odvětví černých médií, které jsou zodpovědné za psaní negativních článků, dokud jim nezaplatíte,” upozornil.

CZ neuvedl, která konkrétní média myslel, ale toto naznačil: ,,Pokud jste v tomto průmyslu již delší dobu, víte, které to jsou. Do 5 minut od útoků, které měly jen malý dopad, začaly šířit dlouhé rozsáhlé články o tom, jak jsou naše služby nespolehlivé a byly v nich publikovány všechny negativní věci, které můžete o Binance napsat.”

Zhao uvedl, že v době útoků na burzu dosáhla Binance rekordních objemů obchodování za 24 hodin s ekvivalentem 17 miliard dolarů, které překonaly i objemy z vrcholu bullrunu na přelomu let 2017 a 2018.

Recenzia Binance: História, skúsenosti, ponuka kryptomien, Binance Coin, bezpečnosť či poplatky

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza ETH, ADA, BNB (7.2.): Zastaví aktuální rezistence altcoiny?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

analyza-curaj-altcoiny

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přinášejí pravidelné aktualizace k situaci na trzích. Dnes se na altcoiny vůči BTC podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Altcoin vs Bitcoin (BTC)

Než půjdeme rozklíčovat altcoiny, musíme se podívat na aktuální vztah bitcoinu s altcoiny, protože se na trzích něco změnilo. Často můžeš slýchávat, že do trhu jdou nové peníze, jakmile rostou altcoiny zároveň s růstem bitcoinu. Což se děje už několik dní. Všímám si toho, že altcoiny nejdou úplně souběžně s bitcoinem.

  1. Pokud roste bitcoin, tak letí highcaps s mini zpožděním
  2. Pokud roste bitcoin, tak zbylé altcoiny letí nahoru, až v momentě, kdy se bitcoin zastaví a začne konsolidovat
  3. Pokud bitcoin začne padat, padají všechny altcoiny

Z tohoto důvodu je cítit na trzích altcoinů, že nemají pevné základy. Lidi mají strach, že bitcoin vybere svoje zisky.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace se dostala do rezistentní úrovně kolem 92 mld. USD, ale zároveň na rezistenci rapidně rostou objemy. A i přestože vidíme na daily grafu silnou divergenci mezi CCI a cenou, tak není splněná podmínka, že při divergenci by měly objemy klesat. Tento růst objemů na rezistenci ukazuje spíše to, že trh je velmi silný a půjde přes 100 mld USD.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Altcoiny mi aktuálně přijdou roztříštěné ve svých pohybech, a pokud takto letí celá kapitalizace s námi, tak některé altcoiny mají ještě bullish pohyby před sebou. Takže tam může přijít nějaký silný dojezd, pokud se bitcoin přes 10 000 USD zastaví na delší dobu.

Dominance bitcoinu

Nyní se podíváme na dominanci bitcoinu. Na grafu vidíme, že dominance naráží do supportu a zároveň se přibližujeme k trendovce, takže odraz je jen otázkou času. Už teď by nás mělo fascinovat to, že bitcoin roste při poklesu dominance bitcoinu. Nechci vidět, co se stane, až bitcoin poroste spolu s dominancí. Návrat na 70 % je otázkou času.

Denní graf dominance bitcoinu

Denní graf dominance bitcoinu

ETH/BTC

Ještě jsem si dovolil zde rozebrat Ethereum k bitcoinu, který je největší zástupcem kapitalizace altcoinů. A právě Ethereum se chystá dotykem na velmi silnou rezistenci, která pravděpodobně celý pohyb zastaví.

Denní graf ETH/BTC

Denní graf ETH/BTC

Pravděpodobnost poklesu je obrovská po nárazu do rezistence. Dokonce tomu dávám 80-90 %, že se odrazíme zpět do akumulační zony. Takže to spíše vypadá na korekci (stagnaci) altcoinů. Pokud by došlo k impulzi a průrazu, přijde epický pohyb na kryptoměnovém trhu, který spustí silné FOMO. Já jsem zatím skeptický – ale stát se může cokoliv, když je bitcoin před 10 000 USD a FOMO zatím nikde.

ADA/BTC

Cardano je velice bullish hlavně svým silným sentimentem. Aktuálně se tvoří rising wedge s vysokými objemy a čekám jenom průraz této konstrukce vzhůru.

4hodinový graf ADA/BTC

4hodinový graf ADA/BTC

BNB/BTC

Na BNB jsem aktuálně přes 20 % v zisku a dával jsem ho veřejně k nákupu. Prorazili jsme konstrukce 123low a míříme do rezistence. Je tam ještě hodně prostoru pro profity. Aktuálně už bych nenaskakoval – je potřeba sledovat naše signály, abys měl vše včas a nechytal FOMO efekt. BNB má tedy ještě prostor růstu určitě.

4hodinový graf BNB/BTC

4hodinový graf BNB/BTC

Co aktuální obchoduji?

  1. Intradenní obchody na bitmexu (EOS/BTC, ADA/BTC)
  2. Kratší horizont na binance (XLM/BTC, VET/BTC)
  3. Ukončuji velkou pozici na Ethereum
  4. Delší horizont (XRP/USD, BNB/USD)
  5. Zbytek mám v bitcoinu a přidávám napákované pozice

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (3.12.): Podívali jsme se na Binance Coin, Ethereum a Litecoin + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

Ethereum nám konečně otestovalo rezistenci kolem 158 USD a zatím vidíme od ceny zamítnutí. V této chvíli jsou tedy dva scénáře, které se mohou stát – buď dokážeme překonat rezistenci, a potom by od Etherea měla přijít pumpa, anebo budeme několik dní/týdů stagnovat pod ní, což by mělo vést k opětovnému navštívení supportu (133-123 USD)

LTC/USDT

U Litecoinu stále sledujeme dva hlavní scénáře, přičemž trh stále nerozhodl, který z nich to bude. 

Diamond bottom: 

Dotvoření bearish struktury: 

BNB/BTC

V anketě minulé analýzy vyhrál po dlouhé době Binance coin, pojďme se na něj tedy podívat. V této chvíli zde ještě nevidím signály, které by napovídaly úplnému dnu. V ideálním případě bych chtěl vidět BNB ještě klesnout do zóny 0,00168-0,00146 BTC. Je to silná konfluence zóna neotestovaných levelů, zároveň PRZ vyznačeného Bat patternu a dalších faktorů.

Toto je cenová hladina, kde bych hledal příležitosti k naskočení do dlouhodobých pozic na BNB.

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Proč padl Binance Coin o 50%? Zhaovi to nedává smysl

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance Coin Changpeng Zhao

Šéf největší kryptoburzy na světě Binance Changpeng Zhao přiznal, že propad ceny kryptoměny Binance Coin (BNB) o přibližně 50% oproti jejímu historickému maximu, které dosáhla v červnu tohoto roku, mu nedává příliš smysl.

Zhao konstatoval, že nové služby s nimiž přišla burza Binance a týkají se přímo i této kryptoměny, jako jsou možnosti obchodování s pákou, peer-to-peer obchodování, či futures trading, znamenaly pro Binance silné fundamenty. Proto upřímně nechápe, proč cena BNB během tohoto období padala a nereagovala na novinky v pozitivnějším duchu.

,,Je tu hodně možných vysvětlení, ačkoli žádné z nich mi nedává velký smysl. Ano, došlo k poklesu ceny bitcoinu, hlavního indexu našeho průmyslu. Objevily se i nějaké FUDy, což je běžné. Bez ohledu na to si ale myslím (podle mého předpojatého názoru), že naše výsledky toto všechno převyšují. Cena Binance Coin se přesto snížila. Trhy často matou lidi, dokonce i mě,” přiznal.

Další coinburn za námi, burze se daří

Chanpgeng Zhao známý také pod zkratkou “CZ” se k ceně Binance Coin vyjádřil během toho, jak oznámil další úspěšný coinburn této mince. 17. října bylo spálených 2 061 888 BNB v hodnotě přibližně 37 milionů dolarů. V oběhu zůstává už jen 185 474 825 BNB. Coinburn bude probíhat až do momentu, dokud nezůstane na trhu jen 100 000 000 BNB.

K procesu pálení BNB se zavázala burza v rámci whitepaperu této kryptoměny. Pálením se snižuje počet mincí na trhu, čímž se stávají tokeny BNB vzácnější. Burza Binance realizuje tento proces každé čtvrtletí, přičemž na něj využívá 20% svých zisků, kterých se tímto způsobem zbaví.

Třetí kvartál 2019 byl pro Binance vůbec druhý nejvýnosnější v historii. Vydělala během něj zhruba 185 milionů dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Burza Binance delistuje až 30 obchodních párů

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

Binance

Největší světová burza s kryptoměnami Binance oznámila, že ze své nabídky delistuje až 30 obchodních párů.

Zajímavé je, že seznam obchodních párů, které budou z burzy odstraněny, obsahuje i kryptoměny prodávány prostřednictvím Binance Launchpadu – jde o BitTorrent (BTT), Elrond (ERD), Harmony (ONE) a Wink (WIN). Burza tím pádem jakoby naznačuje, že ani projekty, které sama zkoumala a nabízela investorům, nedosahují v současnosti požadované výsledky.

Kompletní seznam obchodních párů, které zmizí z nabídky Binance je následující: ANKR / PAX, ANKR / TUSD, ANKR / USDC, BCPT / PAX, BCPT / TUSD, BCPT / USDC, BTT / BTC, DENT / BTC, DOGE / PAX, DOGE / USDC, ERD / PAX, ERD / USDC, FTM / PAX, FTM / TUSD, PALIVO / ETH, GTO / PAX, GTO / TUSD, GTO / USDC, LUN / ETH, NCASH / BNB, NPXS / BTC, ONE / PAX, ONE / TUSD, PHB / PAX, PHB / USDC, TFUEL / PAX, TFUEL / TUSD, TFUEL / USDC, WAVES / PAX, WIN / BTC.

Burza Binance vysvětlila toto rozhodnutí tím, že chce zlepšit celkovou likviditu nabízených obchodních párů a právě tyto, které z nabídky zmizí, s tím měli největší problem. S jejich odstraněním měli souhlasit i samotné projekty stojící za danými kryptoměnami. Pokud jde o samotnou existenci těchto kryptoměn na burze Binance, neočekává se, že by mělo v dohledné době dojít k jejich ukončit veřejnou obchodovatelnost akcií.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Binance Coin

Binance.US spuštěna: Jaké kryptoměny nabízí a na co láká Američany?

Profilový obrázek

Zveřejněno

on

By

binance-us

Burza Binance.US, která je americkou verzí největší světové burzy Binance, spustila 24. září možnost obchodování pro své registrované zákazníky z USA. Ti mohou dočasně využít trading s nulovými poplatky a také získat zajímavý bonus.

Binance.US v době spuštění podporuje 13 fiat-to-crypto obchodních párů. Vůči americkému dolaru je možné obchodovat zatím kryptoměny Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, litecoin, Binance Coin a stablecoin USDT. Platforma kromě toho nabízí také obchodní páry vůči stablecoinu USDT (BTC / USDT, ETH / USDT, XRP / USDT, BCH / USDT, LTC / USDT and BNB / USDT).

To však nebude všechno. Již nyní je možné na Binance.US poslat i kryptoměny Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Ethereum Classic (ETC), Stellar (XLM) a ZRX (0x). Podpora pro obchodování párů vůči těmto kryptoměnám se tedy očekává brzy. Předpokládá se, že další altcoiny budou postupně přibývat a Binance.US alespoň z části kompenzuje Američanům nemožnost obchodovat na hlavní platformě Binance, která má největší nabídku obchodních párů na trhu.

Binance.US se snaží přilákat americké zákazníky i na to, že pokud si ověří účet a dosáhnou trading volume v hodnotě alespoň 100 dolarů, dostanou bonus 15 dolarů. Stejně tak mohou dostat bonus 15 dolarů za každého dalšího zákazníka, jehož pozvou na tuto platformu.

zdroj: cointelegraph.com

Pokračovat ve čtení

Analýzy

Technická analýza altcoinů (24.9.): Ethereum, Litecoin a Binance Coin + ANKETA

Andrej Kalvoda

Zveřejněno

on

analyza-kalvoda-altcoiny

Náš portál na základě spolupráce s kryptotradery ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k trhu s kryptoměnami. Nejnovějším členem sestavy je autor trading portálu Blockspace Andrej Kalvoda, který vám bude pravidelně přinášet pohled na vysoce kapitalizované altcoiny. 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

ETH/USDT

V pátek jsme se bavili o tom, že u ETH čekáme asi 10% pullback k 202-198 dolarům. Dnes je tento dump realitou a cena se pohybuje kolem 199 USD. Plán je stále stejný:

– Primárně zde očekávám odraz a pravděpodobně v dalších týdnech stagnaci v zóně mezi 220 a 200 USD 

– V případě dumpu pod support máme další odrazovou úroveň mezi 188 a 184 USD. Pokud by se ETH dostalo pod tento support, tak jsme naprosto ztratili momentum. Do té doby jsme ale jasně bullish s targetem min. 235 USD. 

LTC/USDT

U Litecoinu jsme v pátek měli dvě možnosti odrazu, a to jednak ze supportu kolem 70 USD, a poté z dlouhodobé uptrendové linie. Nakonec jsme se vrátili až na tuto trendovku, dokonce vznikl i dlouhý knot pod ni. Uzávěry svíce ale zatím drží nad n, takže stále pokračujeme podle původního scénáře. 

Je ale potřeba mít na paměti, že LTC je v kritické zóně, kde buď uvidíme chvíli konsolidace a poté pumpu do targetů, nebo se dostaneme pod trendovku, což bude znamenat, že cena bude padat s prvním targetem kolem 54 USD. 

BNB/USDT

Poměrně hodně z vás mělo v poslední analýze zájem o aktualizaci grafu BNB, pojďme na to!  Naposledy jsem o BNB psal, když se pohyboval kolem 22 USD. Tehdy jsem určoval zónu mezi 18 a 20 USD jako reverzní. Už se do ní cena dvakrát dostala a vždy následovala rychlá reakce nahoru. Nyní jsme zde sice uzavřeli dvoudenní svíci, nicméně scénář stále zůstává platný – je zde místo pro odraz až do ceny 18 USD – s targety mezi 24 a 26 USD.

Na spodní straně grafu vidíme, že RSI a Stochasic se pohybují v bullish divergencích, což podporuje možnost odrazu. 

ANKETA

Coming Soon
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace
Vyberte altcoin, který má být v příštím vydání analýzy od Andreje Kalvody z Blockspace

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Andrej Kalvoda

blockspace-90-90Andrej Kalvoda
V prostředí tradingu jsem od roku 2015 a poslední dva roky se velmi intenzivně věnuji trhu kryptoměn. Na začátku 2018 jsem založil stránku Blockspace s vizí, že pomocí jednoduchých a přehledných analýz dokážu dopomoct k tomu, aby byla kryptoměnová komunita lépe informovaná. Věřím, že se záměr podařil, protože dnes mám to štěstí pomocí svých analýz pomáhat stovkám lidí každý den.

Pokračovat ve čtení

Populárne

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-